Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
burakdilan
12 yıl önce - Sal 18 Ksm 2008, 00:16
Aydınlıkevler
(+)(+)

(+)

(+)


Turkuazik

11 yıl önce - Çrş 03 Mar 2010, 22:49

That district is very nice and clean. There is a very beautiful park named "Altın Park" in 10 minutes from that street. Visit Ankara - you will like it!(+)

(+)


erenicme

10 yıl önce - Cmt 19 Şub 2011, 20:29

Aydınlıkevler Ankara'nın en eski ve en güzide semtlerindendir biridir.Ankarada gecekondusu bulunmayan tek mahalle ünvanına sahiptir.en işlek caddeleri Şehit Mustafa Baş,İrfan Baştuğ ve Çevreli Caddesidir.Çevreli Caddesinde ihtaçlarınızı karşılayabilmeniz için birçok dükkan
açılmıştır.Subayevleri,Hasköy,Güneşevlerden alışveriş yapmaya gelen birçok insan görmek mümkün.Özellikle Lc Waikiki ve Dominos pizzanın açılmasıyla,alışveriş yapmaya gelen insan sayısı fazlalaştı.Ulaşımı gayet rahattır.Çoğu semte göre güvenlidir.Ama eski sakin halinden eser yoktur.Genelde insanlar birbirini tanır.Okul ve işyeri sayısının artmasıyla,tanınmış dükkanlar gelmeye başlamıştır.Aydınlıkevler,Ahiler ve Seyfi Demirsoy mahallesi olarak 3 kısıma ayrılmıştır.Seyfi Demirsoy mahallesinde Türkiş blokları yer almaktadır.Subayevleri,Siteler,Güneşevler ve Yenidoğana komşudur.
Çevreli Caddesi dışında ara sokakları daha sakindir.Ama aydınlıkevlerin eski huzurlu havasından eser yok.Çünkü Ankaranın en fazla göç alan mahallelerinden birisidir.Her kesimden insan bulmak mümkün.Bununda dezavantajları olabiliyor. trafik yoğundur.çoğu sokak tek yöndür.Bünyesinde Altınparkı bulundurmaktadır.Oto galeriler fazladır.Mahallemi umarım doğru tanıtabilmişimdir.


erenicme

10 yıl önce - Pzr 20 Şub 2011, 18:56(+)


aydınlıkevler çiğdem sokak


erenicme

9 yıl önce - Çrş 22 Hzr 2011, 22:25

Çevreli caddesine erciyes börek,aba piknik ve Little Caesars pizza açılmıştır.bilgilerinizesayfa 1
ANA SAYFA -> ANKARA