Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Kurtköy
123 ... 252627   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 1
Burç

16 yıl önce - Pzr 06 Hzr 2004, 00:10
İstanbul Kurtköy

Kurtköy'e uzun zamandır gitmek istiyordum.
"Anadolu yakasının Beylikdüzü" olarak tanımlayabileceğim bir yer.
Neredeyse otların arasından fışkıran binalar ile tam Istanbul usulü bir uydukent.
Pendik sırtlarında kalıyor, ve Anıl'ın uçaktan çektiği fotoğraflarda görünüyordu.

Kurtköy ulaşımı aslında tahminimden çok daha kolay oldu.
Kadıköyden bir saatte gidilebildiği gibi, gene bir saat içinde şile yolundan 4. Levent'e de
gidilebiliyor. ( Taksim 1 saat 15 dakika )

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Taha
16 yıl önce - Pzr 06 Hzr 2004, 01:03

Burc abi resimler icin tesekkurler, fakat bu kurtkoy ne kadar planli gelisiyor acaba? Bende omerli barajina gitmek icin bircok kez kurkoy'e gittim. Son resim benim hosuma gitti. Insallah yeni yerlesim alanlarina su son resimde gorunen mustakil evler gibi konutlar yaparlar. Eger kurtkoy eski istanbul gibi gelisirse vay halimize derim o zaman. Ama yinede istanbul'un disa, kuzeye gelismesi sevindirici birsey.

Aydinsert
16 yıl önce - Pts 07 Hzr 2004, 11:28

kurtköyün en büyük konutları Uydukent evleri ve kiraları çok ucuz,ama çok uzak,Arabasız karşıya geçmek bayaga zor

e_mutlu

14 yıl önce - Pzr 04 Eyl 2005, 20:08

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

e_mutlu

14 yıl önce - Pzr 04 Eyl 2005, 20:13

fotoğrafları kurtköyde yaşadığım apartmandan çektim.bölgede gelişme devam ediyor.özellikle yeni villa projeleri var.ve gerçekten kaliteli projeler var .bölge ileride cazibesini daha da arttıracak.

bölgenin avantajları :

1) sabiha gökçen havalimanı yanında kurulu olması
2)istanbul park pistine 10 dakikalık mesafede
3)aydos dağı eteklerinde kurulu olması nedeniyle istanbulun zemini en sağlam bölgesi
4)tem ve bağlantı yollarına çok yakın oluşu
5)yeni projeleri kaldıracak altyapı ve uygun arazi koşulları

sayfa 1
123 ... 252627   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL