Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Çağdaş
9 yıl önce - Cum 14 Ksm 2008, 18:08
İzmir BŞB Hemşehri İletişim Merkezi (HİM)

İzmir Bşb.vatandaşın yanında yer almaya,onların dertlerine çözüm bulmak için 24 saat çalışıyor.

http://www.izmir.bel.tr/him.asp

Bu adrese semtinizle ilgili herhangibir şikayetinizi,önerinizi gönderebilirsiniz.

http://www.izmir.bel.tr/him_sorgu.asp

Buradan da göndermiş olduğunuz formu gün mü gün takip edebilirsiniz.

Ben;İzmir Bşb,Hemşehri İletişim Merkezi(HİM)'ne 4 ve 5 kasım tarihlerinde ayrı ayrı form gönderdim.Yanıtında Olumlu diyor ama tam cevabı yazmıyor.E-Mail adresime de baktım cevabı gelmemiş.Bunun nedenini çok merak ediyorum.

Siz de HİM hakkında görüş ve önerilerinizi buraya yazabilirsiniz.

35CEM35

9 yıl önce - Çrş 26 Ksm 2008, 12:02

HİM'E TEŞEKKÜRLER

Him'e telefonla bir şikayette bulundum.
İzsu yazılarının asıldığı taşeron kamyonları ve iş makinaları, bir kazı çalışması yapmıştı.
İşleri bittikten sonra çamur içinde bırakılan 40m yol 4-5 gün aranıp sorulmadı. Üstelik caddenin tam ortasına bağlantı yaptıkları o beton hazneyi gömdüler. Döküm olan o kanal kapağı, çukurun içinde kaldı. Her sabah işyerimizin önünden çakıl taşları ve çamur yığıntısı süpürüyorduk.
Pazartesi günü yine kapıda biriken taşları süpürüyoken, dangırr diye bir ses geldi.
Bizim emektar 1987 model 302 Mersedeslerden birisi çukura girip çıktı.
Caddenin tam ortası ve virajda kaldığı için, son anda görülen çukurdan kaçmak imkansızdı.
Bizim HİM'i aradım.
Hergün süpürmeye tamam ama, otobüslerin kalan ömrünü bir seferde almaya sebeb olan o çukura daha fazla tahammül edemeyecektim.
Sabah 8:20 olmasına rağmen görevliler yerindeydi ve sorunumu anlatınca halledileceği söylendi.
Tam 24 saat geçti, hiçbir hareket yok.
Yine sabah 8:20 telefon açtım. Bu sefer öncekinden farklı konuştum. Sitem ve öfke karışımı kelimeler döküldü ağzımdan.
Hiçmi acımıyorsunuz kendi otobüslerinize?
Telefondaki bayan sağolsun mutlaka gerekli yerlere hemen ulaşacağını söyledi.
Saat 10:00...
Geçen hafta orayı öylece bırakan firmanın kepçesi ve bir kamyon kazı alanına geldi. Park etmiş arabalar çekiliyor, kepçe sokağa girmeye çalışıyor derken HİM'den telefon geldi.
Sabahki bayan durumu sordu ve bende çalışmaya başladıklarını söyleyip teşekkür ettim.
Şimdi çukur yok, otobüslerimiz zarar görmüyor
TEŞEKKÜRLER HİM

Misafir 1266

4 yıl önce - Prş 14 Ağu 2014, 12:39

Ben şikayet değil teşekkür için yazıyorum. Bornova belediyesine bağlı veteriner hekimlikte çalışan Veteriner hekim Nilgün Gül hanım güleryüz ve özveriyle sokakta yaşayan hayvanlarımızı tedavi edip kısırlaştırmasını yapıyor. her tarafından kir akan hasta hayvanları hiç sitem etmeden kabul ettiği için kendisini kutluyor Bornova belediyesinede verdiği olanakların daha iyileştirilmesi daha modern şartların sağlanmasını rica eder teşekkürler ederim
Sema Öztoprak

Misafir 018

3 yıl önce - Cum 26 Eyl 2014, 21:59

Izmirin değerli yöneticileri bu aktarma rezaletine bir son verin Allah aşkına

Misafir ccb

3 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2015, 02:36

14.04.2015 tarihinde Gediz deltasinin dokuldugu alanı sit alanini kanuna aykırı bazi sahislarin kullandigini belirttim başvuru takip numaram 4905009 81EE güvenlik kodu ile cevap verdik diyorsunuz ne cevap verdiğiniz ne çevreye verilen zararin engellenmesi ile ilğili bir calismaniz belirtilmemiş sadece bana teşekkür gösterdiğim hassasiyete denmiş.Vatandas ve İzmir in sorununa bu İzmirin sorunu da değil ülkemizin sorununa duyarsızlığınızın sebebi nedir.Yaptıgınız calisma ,kanunsuz işgal cilere karsi ne gibi calisma yapıldigini acikca belirtin lütfen.

Misafir 72c

3 yıl önce - Çrş 10 Hzr 2015, 11:37

Gerçektende 29 Haziran 2014'te başlayan aktarma rezilliğine son veriniz. 3 dakikada bir 802 Egekent Aktarma Konak otobüsü koyuyorsunuz ama Çiğli'ye gelince Egekent'e gitmek için yarım saat 443 Egekent Bostanlı bekliyoruz 5 dakika ötedeki Egekente gitmek için. Birde diğer Çiğli aktarma noktasıda çok uzak kalıyor. Yani 3 dakikada bir otobüs koymanız sadece cadde üstündekilere yarıyor İzmirliye değil. 342 Egekent Konak hizmete alınsın. Kuzeyin en büyük semtini kepaze ettiniz Belediyedeki beyler.

Ayrıca HİM sitesinden aylardır mesaj gönderilemiyor. Sitenizde berbat. Çalışmıyor. Bir el atsanız. Ben halkın mesaj gönderemesin diye böyle birşey yaptıklarını düşünüyorum.

Misafir d1d

3 yıl önce - Prş 09 Tem 2015, 17:00

mrb pitbull alım satımı yapılıyor kimse müdahale etmiyor pitbull time izmir adına aynı kişi cafer ökmen diye hem yasaklı ırk hem haksız kazanç elde ediyor lütfen yetkililer duyun artık.

Misafir d1d

3 yıl önce - Prş 09 Tem 2015, 17:10

lütfen menderes belediyesi kasım paşa mah 261sok no 4/1/1 sayın cafer ökmenin pitbull ları yüzünden semt sakinleri uyku uyuyamıyoruz adam terasını çiflik yapıp ilgilenen yokmuu

Misafir d1d

3 yıl önce - Prş 09 Tem 2015, 17:16

izmir menderes kasım paşa mah 261 sok no 4/1/1 sayın cafer ökmen köpekleriniz yüzünden uyku haram yetkililer nerdee

Misafir b8d

3 yıl önce - Çrş 05 Ağu 2015, 18:01

İZMİR KARABURUN MORDOGANDA KANALİZASYON VİJANJORU YETERSİZ OLDUGUNDAN DOLAYI VİJANJOR TALEP EDEYORUZ.TALEBİMİZİN DİKKATE ALINMASINI ARZ EDERİZ MORDOGAN SAKINLERI OLARAK BİZE BİRAN ONCE YARDIM ETMENIZI ISTIYORUZZ .BİZİ BİLGİLENDİRİRSENIZ SEVİNİR.BİLGİLENDİRME ADRESİ:Hatus24@hotmail.com İSİM:İHSAN GÜVEN VE YALCIN TUNCER

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet