Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
fatihhhh
13 yıl önce - Cum 07 Tem 2006, 10:55

Eski adı SİYE yeni adı KUMYAKA'dan manzaralar...

fatihhhh
13 yıl önce - Cum 07 Tem 2006, 10:57

Eski adı SİYE yeni adı KUMYAKA'dan manzaralar...

[Güzel olmayan fotoğraflar silindi. - Hakan Aydın - Sal 15 Ağu 2006, 20:27 ]

mesutkarakelek
13 yıl önce - Pts 24 Tem 2006, 01:28

her kese merhabalar bir kumyakalı olarak ilgi gosteren tum arkadaslara tesekkurler kumyakayla ılgılı sıkıntılarınız olursa yardımcı olabilirim.istiyorum ki her gelen memnun ayrılsın her ne kadar herkesi memnun etmek mümkün olmasada koy muhtarı nejat şirin arkadaşımdır koyumuz ıcın kendısıde cok calısıyor.bu arada koyumuzun eskı ısmı siye degİL SİĞİ dir

Hakan Aydın

13 yıl önce - Prş 10 Ağu 2006, 23:52

(+)

En son Hakan Aydın tarafından Sal 15 Ağu 2006, 21:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

zaıt
13 yıl önce - Cmt 23 Eyl 2006, 23:25

bu sıteye  her gırısımde buraya bakamdam yapamıyorum,belkı bıraz ozlemden kaynaklanıyo sanırım.Bıraz bılgı de ben vermek ısterım,gıdenler bılırler lıman koyun huzur yerıdır bır nevı,esıyle cocuguyla sevgılısle aksam turu yapmadan olmaz kumyaka ya gıdenler ıcın.genlerın bır nevı bulusma yerıdır orası.Bızım evımız hemen lımanın onunde.Oncelerı cocukluk yıllarımızda lıman yokken sımdı kı cay bahcesıne gıden yolda yoktu.denız evımızın duvarına vururdu gece gunduz.Inanmayacaksınız ama balık tutardık balkondan:)Buyuklerımızın anlattıklarına gore sımdıkı memos un oldugu yerden ılerlersenız magara tarzı yerler goruceksınız.Babam lar cocukluklarında foklarla yuzerlermıs orda.Daha anlatılacak cok sey var aslında siği ıcın ama sımdılık bu kadar.resımlerı ceken arkadasların ellerıne saglık.Yıne yolunuz duserse tamamlanmamıs ınsaatın ustunden de cıkıp resım cekın lutfen.Cok muthıs resımler gosterme fırsatınız olucak bu sıtede.tekrar herkese saygılar.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA