Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Fotoğraf Kullanma İzni
« önceki   123 ... 232425

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 25
serkancd
4 yıl önce - Prş 24 May 2018, 09:48
Bilgi ve görüş talebi

Merhaba, yapmayı düşündüğüm projemde wowturkey den birçok fotoğraf kullanmayı umuyorum. Bazı illerin il kultur turizm mudurlukleri ile de anlaştım. Kaynak olarak wow turkiyeden faydalanabileceğimi de düşündüm. Proje allah izin verirse birkaç dilde olacak. Bu konuda izin almak koşulu ile bir sıkıntı yaşamayız değil mi? Web sitesi ticari amaç gütmemektedir. Şuan sadece tanıtım yapacaktır. Zaten il kültür turizm müdürlüklerinden bazı kaynak materyallerde sağlanacağından ticari faaliyet şuan yapamaz. ileride kim bilir insanlar türkiye yi tanımak için web sitesine girip herhangi bir ticari faaliyet talebinde bulunursa wow turkey e fotoğraf sahiplerine ve kültür turizm müdürlüklerine bilgi vereceğim. Bu şekilde herhangi bir sıkıntı yaşamayız değil mi? Teşekkür ederim.

Berktuğ
site denetçisi

4 yıl önce - Prş 24 May 2018, 09:50

Sayın serkancd bey tarafımdan izin istediğiniz için öncelikle sizlere minnettar kalıyor, gönül rahatlığınla bu sitedeki fotoğraflarımı kullanmanıza müsaade ediyorum.

serkancd
4 yıl önce - Prş 24 May 2018, 09:56
Berktuğ Bey Çok teşekkür ederim.

Berktuğ Bey çok teşekkür ederim. inşallah zaman içerisinde ülkemizin tanıtımına daha çok katkı sağlayabilirim. Fotoğraflarını kullandığım ve kaynak aldığım wow turkey i ve fotoğraf sahiplerinin fotoğraflarını da ön plana çıkarabilirim. Kolay gelsin. Teşekkürler. Serkan Ciddi...

Burç

4 yıl önce - Prş 24 May 2018, 10:36

Alıntı:
Kaynak olarak wow turkiyeden faydalanabileceğimi de düşündüm. Proje allah izin verirse birkaç dilde olacak. Bu konuda izin almak koşulu ile bir sıkıntı yaşamayız değil mi?

Fotoğrafçının kendisinden burada izin alındığı sürece sorun olmaz. Ancak bazı fotoğrafçılar ile irtibata geçemeyebilirsin, onun yerine başka birinden fotoğrafını kullanma izni alabilirsin.

Misafir d4c

3 yıl önce - Cum 14 Arl 2018, 20:17

Merhaba,

Bilimsel bir proje kapsamında gerekli şekilde referans vermek kaydıyla aşağıdaki yazarlardan çeşitli konular altındaki fotoğraflarını kullanma izni rica ediyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla

Abdullah1
Ahmed Akay
ahlat13
Aslı87_87
Berbaber
Burhan Aydemir
Eren Aksoy 25
emre Sağır
Galpam
Hamza Başyurt
Levent Ülgen
m_emin
Mehmet.21
Ömer Çetiner
Selahattin
tunadestan
Vural Demir
yayakentli

NOT: kullanıcılara özel mesaj atamıyorum. Forum üyeleri arasından bu mesajı gören olursa belirtilen kullanıcılara iletmesini rica ediyorum.

NOT2: kullanıcılar bana isim ve soyisimlerini iletirlerse referansı o şekilde verebilirim.

Onur1998
3 yıl önce - Pzr 08 Eyl 2019, 01:17

Benim fotoğraflarımı herkes kullanabilir izin veriyorum

KANTARA
2 yıl önce - Prş 23 Nis 2020, 13:55
Fotoğraf kullanma izni

Sayın Yetkili,

Bir makale çalışması için aşağıda bağlantısı verilen fotoğrafı makalemizde yayınlamak istiyoruz.
Kullanım koşulları ile ilgili bilgi verir misiniz lütfen.

Saygılar,
Hülya Sönmez
https://www.linkedin.com/in/hulya-schaap-sonmez-19b45842/

Makale: “Türkiye'de köprü çökmeleri ve Nedenleri”
Makale uluslararası bir dergide yayınlanacak. Henüz hangi dergi olduğunu bilmiyoruz.
Herhangi bir ticari amaç yoktur. Dergide ücretsiz yayınlanacaktır.

http://wowturkey.com/forum/profile.php?mode=viewp ...p;u=179282

AhmetKadir
2 yıl önce - Prş 27 Ağu 2020, 07:41
Fotoğraf kullanım izni

Merhaba,

Aşağıdaki linkte bulunan fotoğraf için kullanım izni almak istiyorum. Fotoğraf Muzaffer Önler isimli kullanıcı tarafından paylaşılmıştır.

Link:

(+)

Şimdiden teşekkürler,

Ahmet

Burç

2 yıl önce - Prş 27 Ağu 2020, 07:43

Bu fotoğrafı yükleyen arkadaşımız siteye en son Şubat ayında girmiş.
Özel mesajla bildirsek bile belki 6 ay daha bu mesajı görmez.
Buna benzeyen başka fotoğraflar da var sitede.

Ayrıca bu fotoğrafı yükleyen arkadaş da fotoğrafın orijinal sahibi değil bence. İnternette başka yerlerde de aynı fotoğrafı gördüm, yükleyen arkadaş da başka yerden bulup yüklemiş.. O kadar çok yerde kullanılmış ki, kimin kimden aldığı belli değil.

mehm et

1 yıl önce - Çrş 06 Oca 2021, 19:56

Sitede bazı ufak güncellemeler yapılması iyi olabilir. Biri fotoğraf kullanma izni, örneğin fotağrafların üzerine basıp büyüttüğümüz sayfada wow tuşunun yanında kullanma izni isteyebiliriz. Tabii kullanma izni geldikten sonra fotoğrafı çekenin rumuzunu koymak uygun olacaktır.

Bence ayrıca wow alan ya da en yüksek sayıda wow alan fotoğrafların instagram sayfası açılıp orada paylaşılması süper olur. Bazı fotoğraflar sadece burada kalmamış olur. Bu harika fotoğraflar çok daha fazla kişiye ulaşabilir.

sayfa 25
« önceki   123 ... 232425
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET