Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Fotoğraf Kullanma İzni
« önceki   123 ... 232425   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 24
Misafir c61

6 yıl önce - Prş 11 Şub 2016, 21:58

BURÇ BEY'İN DİKKATİNE:
1. ÇOCUK VE GENÇLİK EDEBİYATI YAZARLARI BİRLİĞİ OLARAK DÜZENLEYECEĞİMİZ ÇOCUK EDEBİYATI FESTİVALİ'NDE ÇOCUK FOTOĞRAFLARI SERGİSİ AÇACAĞIZ. BU KONUDA SİZİNLE İŞBİRLİĞİ YAPMAK İSTİYORUZ.
2. MALTEPE MERKEZ CAMİİ DERNEĞİ BİR KİTAP HAZIRLIYOR. KİTABIN YAZILARININ DÜZENLENMESİ İÇİN BENDEN YARDIM İSTEDİLER. BEN DE ONLARA CAMİYE AİT FOTOĞRAFLAR DA KULLANMALARINI ÖNERDİM. ORADA SİZİN SİTENİZDEKİ FOTOĞRAFLARDAN KULLANMAK İSTİYORUZ. BUNUNLA İLGİLİ YARDIMINIZA İHTİYACIMIZ VAR.
3. CAMİLER SANAT VE EDEBİYATTAN ÇOK UZAKLAR. ÇOCUK EDEBİYATI ALANINDA BİZİM DERNEĞİMİZİN BAZI ÇALIŞMALARI OLUYOR. FOTOĞRAFLA İLGİLİ DE MALTEPE CAMİİ ÇOK UYGUN BİR YER. CAMİNİN ÖNÜNDE CAMİYE AİT FOTOĞRAFLARLA BİR SERGİ ÖNERDİM. OLUMLU BAKTILAR. BUNU DA SİZİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM. HEM SİZİN GRUBUNUZ VE BİZİM DERNEĞİMİZ İÇİN FARKLI BİR İŞBİRLİĞİ VE TANITIM ÇALIŞMASI OLUR. HEM CAMİLER İÇİN ÖRNEK BİR ÇALIŞMA OLUR KANAATİNDEYİM.
BU KONULARI GÖRÜŞMEK İÇİN ARAMANIZI VEYA YAZMANIZI RİCA EDİYORUM.
SELAM VE SAYGI İLE.

BİCAN VEYSEL YILDIZ
ÇOCUK VE GENÇLİK EDEBİYATI YAZARLARI BİRLİĞİ YÖN. KUR. BŞK.
0532 410 29 26

Burç

6 yıl önce - Prş 11 Şub 2016, 22:08

Veysel bey, benim çekmiş olduğum fotoğrafları serginizde kullanmanızda bir sakınca yok, gurur bile duyarım, güzel de bir fikir olduğunu düşünüyorum. Siteye üye olarak fotoğrafların büyük hallerini alıp kullanabilirsiniz. Bilemiyorum sergi için büyüklükleri yeterli olmayabilir. Diğer arkadaşların çekmiş olduğu fotoğraflar için kendilerinden tek tek ayrıca izin almak gerekiyor ama ulaşabildiklerimizin hepsi severek yardımcı olacaktır.

Cemoli D18
6 yıl önce - Cum 12 Şub 2016, 01:29

Alıntı:
Misafir c61

Sayın misafir merhaba,

Konuyla ilgili fotoğraflarım var ise kullanabilirsiniz
Bizim de elimizden bir şey gelirse gerekli yardımı sağlamayı isterim

Misafir 111

6 yıl önce - Prş 31 Mar 2016, 11:49

' İstikbal göklerdedir 'isimli belgeselde sitenizden fotoğraf kullanma izin ve koşullarını iletirmisiniz?

HATİCE DEMİR -Yönetmen

iletişim haticedemr@gmail.com

Burç

6 yıl önce - Prş 31 Mar 2016, 11:50

Koşullar çok basit :
hangi fotoğrafı kullanmak istiyorsanız o fotoğrafı çeken üyeden izin almanız gerekiyor.

Atmm
5 yıl önce - Prş 10 Ksm 2016, 14:22
FOTOĞRAF KULLANMA İZNİ HAKKINDA

Merhaba,

İhracat yapan bir üretici firmayız.
Her yıl yurtdışı müşterilerimize yönelik takvimler hazırlayarak göndermekteyiz.
Türkiye’nin tanıtımını yapmak amaçlı ülkemizdeki turistik yer ve yerel ürünleri takvimimizde yer vermekteyiz.
Bu yıl konsept olarak Kapadokya ile ilgili çalışma yapmayı düşünmekteyiz. Yüksek Çözünürlüklü Kapadokya ve çevresindeki turistik yer ve yerel ürünlerle ilgili 15 adet fotoğraf ihtiyacımız bulunmaktadır.

Bu konuda yardımlarınızı rica ederiz.

husiin
5 yıl önce - Cmt 08 Nis 2017, 16:58
Hayatın Her Rengi: Çayyaka (Bedre)

Alıntı:
4 yıl önce - Sal 15 Oca 2013 23:19
ela_ela: Benim için sorun yok, kullanabilirsiniz.
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=2974488#2974488

Merhaba @ela_ela,
"Hayatın Her Rengi: Çayyaka (Bedre)" adlı eserimiz 2015 yılının sonunda yayınlandı. Kitabın kimlik bilgileri kısmında adınıza yer verilmiştir:

katkılarınız için babam adına da çok teşekkür ediyorum.
Selamlar

Misafir 903

4 yıl önce - Pzr 31 Arl 2017, 00:13

Merhaba
sitenizde Düzce Güzeldere şelale yolunda Veron 741 rumuzlu kisi tarafindan çekilmiş kırmizi bir 63 dodge fotoğrafı var.
Uygun olur ise bu fotoğrafı bir album calismasinda kullanmak üzere fotografi çeken kişiye ulaşmak istiyorum.
Mesaj veya mail yoluyla bilgi verirseniz memnun olurum.

Hikmet Akçiçek
05323268348
hakcicek@hotmail.com

serkancd
4 yıl önce - Prş 24 May 2018, 09:34
Sayın site denetçisi Berktuğ Bey

Türkiyeyi yurt içi ve yurt dışında tanıtmak için 1 yıldır çalıştığım yeni olarak açmaya uğraştığım şuan test aşamasındaki web sitem için http://wowturkey.com/t.php?p=/tr787/Berktug_DSC_3047.jpg linkindeki fotoğrafı kullanmak istiyorum.İzin verir misiniz? Teşekkür ederim.

Burç

4 yıl önce - Prş 24 May 2018, 09:38

Berktuğ arkadaşımız siteye girdiği zaman kendisi cevap yazacaktır, tanıdığım kadarı ile fotoğrafını kullanmanızdan gurur bile duyar...

sayfa 24
« önceki   123 ... 232425   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET