Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Fotoğraf Kullanma İzni
« önceki   123 ... 22232425   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 23
Burç

8 yıl önce - Cum 27 Hzr 2014, 16:55

Erol bey kullanmak istediğiniz fotoğrafın sahibi Serhat arkadaşımız uzun süredir siteye girmemiş ama eşi de sitemizde üye. Kendisinin sizinle irtibata geçmesini sağlamaya çalışırız. Tanıdığım kadarı ile severek yardımcı olacaktır.

ebostanci
8 yıl önce - Cum 27 Hzr 2014, 23:58

Sayin Burç,

İlginiz için teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

Erol Bostancı

Hensies Türk Işciler Derneği

Misafir d88

7 yıl önce - Prş 25 Arl 2014, 12:57

k_Cetin_KOSAR jpg247 numaralı fotoğrafı kullanmak istiyotum bir sakıncası olur mu yüksek lisans çalışmamda..

erkut_tr
7 yıl önce - Cum 17 Nis 2015, 00:20

Sitenizdeki Üsküdar-Beşiktaş yolcu motoru fotolarını izninizle plan çalışması için kullanmak istiyorum.Saygılarımla...

iskenderramazan
6 yıl önce - Pts 28 Arl 2015, 22:29
Resimleri kullanma

Sayın yönetici sitenizdeki resimlere biliyorum çok emek verilmiş izin verirseniz ben kendi form sitemde kullanmak istiyorum

Burç

6 yıl önce - Pts 28 Arl 2015, 22:32

İskender bey, kullanmak istediğiniz her fotoğrafın sahibinden tek tek özel izin almanız gerekiyor.

iskenderramazan
6 yıl önce - Pts 28 Arl 2015, 22:39
Resim kullanma hakkında

sayın yöneticim izin almak için resim sahiplerine mesaj yazamıyorum bir bağlantı kuramıyorum rica etsem yardımcı olurmusunuz

Burç

6 yıl önce - Pts 28 Arl 2015, 22:52

Evet, zaten bu başlığın amacı da bu.
Kullanmak istediğiniz resimlerin linkini buraya yazın, ulaşabilirsek fotoğraf sahiplerine bildirelim.
Eminim ki çoğu fotoğraf sahibi memnuniyetle fotoğraflarını paylaşacaktır.

iskenderramazan
6 yıl önce - Sal 29 Arl 2015, 00:14

sayın yönetcim bende başta söylediğim gibi bu işlerde sizler kadar Profesyonel deyilim sadece boş zamanlarda uğraş vermek istiyorum hasbelkader takılıyorum gerekli yerlerde sitenizden faydalanmak istiyorum ama açıkcası nasıl olacağınıda bilemiyorum resimlerin linglerini nasıl yazayım belkide yüzlerce resim almam gerekecek izin verirseniz resminizde bir değişiklik yapımadan kullanmak istiyorum yoğunsunuzdur sizlerinde zamanını almak istemiyorum çook büyük bir siteniz üyeler konular her yönüyle çok büyük gerçekten takdire şayansınız

Burç

6 yıl önce - Prş 31 Arl 2015, 00:36

Yüzlerce fotoğraf için tek tek izin alman çok zor, doğrusu kimse de oturup sana bu konuda yardımcı olamaz. Benim tavsiyem şu : sitemizdeki fotoğrafların önizlemesini yani küçük halini kendi sayfanda gösterebilirsin. Büyük orijinal halini görmek isteyenler için de fotoğrafın bulunduğu sayfaya link verirsin.

örnek önizleme fotoğrafı :

bu şekilde küçük boyutu ile ve wowTURKEY.com tuğrası ile sitende kullanabilirsin.

sayfa 23
« önceki   123 ... 22232425   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET