Ana Sayfa 878 bin Türkiye Fotoğrafı

Çorum - Forum Çorum Alışveriş Merkezi [AVM]
Sayfa: Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler
cevap yaz (üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
erdemkaya
3 yıl önce - Pts 11 Ekm 2010, 14:48

Alıntı:
benim gözlemlediğim elektronik mağazalar ve markalardan tutun da cafelere kadar yarıdan çoğu hep "yabancı markalar" .. bu da beni gerçekten rahatsız ediyor .. özellikle mc.donald s da kuyrukları filan görünce .. bel ki ben yanlış düşünüyorumdur..
Gençlerimizin iş bulabilmesi,ekonominin canlanması için (avm'lerde birçok Türk markası satış yapmaktadır) bu tip yatırımların devamnın gelmesi lazım artık dünya ülkeleri yatırım kapma yarışında,Türkiye geri de kalamazdı.

seyhmus21
3 yıl önce - Pts 18 Ekm 2010, 14:10

Bizim memlekette avm dışında ki esnaftan alın diyosunuz ama bazen esnaf bizi bi güzel kerizliyo teknosa dan pc ler için konsol alacaktım teknosa da fiyat 21tl esnafta 27tl siz olsanız hangisini alırsınız onun için avm ler daima daha iyi kalite fiyat ve hizmet sunuyorlar

Not:Teknosa nın reklamını yapmıyorum yanlış anlaşılmasın.

Ferhat87
3 yıl önce - Sal 19 Ekm 2010, 00:16

Alıntı:
selam arkadaslar ,

ne kadar çorum ve diğer illerimize böyle güzel avm ler yakışıcağını bilsem de yine de içim elvermiyor .. neden diye soracaksınız mersin forum , denizli forum ve ankara forumu görmüş biri olarak benim gözlemlediğim elektronik mağazalar ve markalardan tutun da cafelere kadar yarıdan çoğu hep "yabancı markalar" .. bu da beni gerçekten rahatsız ediyor .. özellikle mc.donald s da kuyrukları filan görünce .. bel ki ben yanlış düşünüyorumdur..

bu ara forumların şirketi multi turkmall hangi ülkenin şirketi ... merak ettim de..

Maalesef yanlis dusunuyorsunuz, ama sadece siz degil, sizin gibi dusunen cok. Ama bu normal.

Oncelikle 'yabanci' marka kelimesi yanlis. Turkiye'de son yillarda cogalmakta olan bu 'yabanci' markalar aslinda GLOBAL markalardir! Ornek: THY dunyaya aciliyo ve globallesmekte.

Demek ki ne yapmaliyiz? Turk markalarini ve urunlerini tum dunyaya pazarlamaya calismaliyiz, ama bunun icin urunun kalitesi elden gecirilmesi lazim ve sonrasinda promosyon icin buyuk paralar harcanmasi lazim. Artik BUYUK dusunmek gerek!

Lafin kisasi; bu 'yabanci' markalari begenin veya begenmeyin bunlarin hepsi global markalardir, dunyanin neresine giderseniz gidin aynen bu markalari ordada rastlarsiniz. Ornek: Mc Donald's.

Saygilar

c.can
3 yıl önce - Prş 20 Oca 2011, 16:01

arkadaşlar forum çorum'un çorumda işleyeceğini pek sanmıyorum ama yinede forum çoruma yapılırsa çok yakışır çoruma bunu biliyorum hem en az 1000 kişi'ye iş istihdamı sağlar buda Çorumun büyümesine yardımcı olur..

tamer13
3 yıl önce - Çrş 04 May 2011, 23:13

Proje biraz değişmiş. Vereceğim linkten bakabilirsiniz.

Çorum şehri Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadir.Şehir doğuda Amasya, güneyde Yozgat, batıda Çankırı ve kuzeyde Sinop şehirleriyle çevrelenmiştir ve Ankara’dan 244 km İstanbul’dan 608 km uzaklıktadır.

Çorum şehri özellikle leblebi uretimiyle ön plana çıkan önemli bir tarim pazarıdır. Gıda ve yağ endüstrilerinin yanı sıra tekstil, araba yedek parçası, mobilya, seramik ve ayakkabı uretimi gibi sektorlerde de onemli ticari girisimler mevcuttur.

Forum Çorum’un 37.000m2 olan proje alanı merkezi konumda şehrin çarşı ve ana meydanında , hem eski Ankara-Samsun yolu üzerinde cepheli, hem de şehirlerarası otobüs terminalinin yanında yer almaktadır.

3 katlı bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak tasarlanan Forum Çorum, hipermarket, elektronik market yerel ve uluslararası bilinen markalardan oluşan çok katlı mağazaları ve sinema salonları ile küçük ve orta ölçekli mağazalardan oluşacaktır.

Forum Çorum’un mimari konsepti T+T Design,Hollanda tarafından hazırlanmıştır.Proje 30.600m2 kiralanabilir alan ve 900 kapasiteli otoparktan oluşacaktır.

Program
Hipermarket 6.700 m²
Ana Kiracılar 3.610 m²
Elektronik Market 2.890 m²
Perakende 10.650 m²
Restoranlar 2.275 m²
Eğlence 780 m²
Sinema 1.800 m²

Otopark Kapasitesi
900 araç

Proje Geliştirme
Multi Development
İstanbul, Türkiye

Konsept
T+T Design
Gouda, The Netherlands

İletişim
Multi Development Türkiye, Istanbul, Türkiye
Tel: +90 212 349 10 00
Fax: +90 212 349 10 99

Kaynak : http://www.multiturkiye.com/index.php?option=com_project&view=project&project_id=125

Ana Sayfa -> Diğer Şehirler