Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara'da kurulmasını istediğiniz EGO hatları [ANK ]
« önceki   123 ... 78798081   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 79
onurnazliaka
4 ay önce - Pzr 11 Ağu 2019, 02:26

185 hiçbir şeyle birleşmez. Şu anda biri özel halk otobüsü birisi ise AHOK olarak iki farklı toplu taşıma aracı çapraz hat olarak Oran Sitesi ve Keçiören'e gidiyorken kimse birleşme beklemesin. Düşünülmesi gereken tek husus gün içinde 185'in tamamen iptal edilmesi, bu seferlerin 135'e dönüşmesi, 185'in ise sabah erken ve akşam geç saatlerde çalışması.

Bu arada şunu da belirteyim, 185-450'ler ilk seferlerine Güneşevler'den başlıyor, son seferlerini de orada sonlandırıyor. 188'ler de bu modele uydu, ilk seferlerine Keçiören'den başlayıp son seferlerini de orada bitiriyorlar. Yani sabah Oran Sitesi'nden Ulus yönüne, akşam ise Ulus yönünden Oran Sitesi'ne açıklar var ve bunu EGO kapatıyor. Ancak bu durum belli ölçüde sıkıntı oluşturmuyor çünkü bu parkurdaki yolculuk taleplerinde özel sektörde çalışanların payı büyük. Onlar da sabahları buraya gelip akşam dönüyorlar. Dolayısıyla yolculuk talepleri sabahleyin Ulus'tan Oran Sitesi'ne, akşamleyin ise Oran Sitesi'nden Ulus'a doğru yoğunlaşıyor. Özel toplu taşıma araçlarının bıraktığı boşluklar da buralarla çakışmadığı için sıkıntı olmuyor. Neyse, fazla teknik anlattım ama umarım anlaşılmıştır bu "fazladan" bilgi.

En son onurnazliaka tarafından Pts 12 Ağu 2019, 00:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Gökhan006
4 ay önce - Pzr 11 Ağu 2019, 06:50

Bakın artık yeterince Çankaya -Orana giden hatlar var Asıl Eryaman Göksupark tan geçen Aştiye giden sefer sayısı çok olan bir hat rica ediyoruz.Eryaman dan Bağlıca üzerinden Yaşamkente giden bir hat yok.Geçen şehir hastanesinden bindim 339 mu neydi ta Mamak tarafına Natavegaya giden bir hatla o tarafı gezmiş oldum bu ne şans.Bilkentten varda Eryamandan Mamak Natavega niye olmasın

Cemal Özen v2
4 ay önce - Pzr 11 Ağu 2019, 10:01

Alıntı:
AHOK olarak iki farklı toplu taşıma aracı çapraz hat olarak Oran Sitesi ve Keçiören'e gidiyorken kimse birleşme beklemesin.

185-5 ilanının altında, 188-5'den çekildikleri yazıyor.

ysuf2011

4 ay önce - Pzr 11 Ağu 2019, 11:06

135 hattı hafta nın 7 günü tüm güne yayılmadığı takdirde çok sıkıntılar çıkar çünkü 185 hattı çok körüklü çalışan hat

Ismail0671

4 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 07:03

Madem Para Kazanmak İstiyolar Mutlu Hareket Noktasından AKDERE 382 375 383 Hatlari Yolcu Alamadığı Için Ek Sefer Az Geldiği Için Akdere Hattına Gelebilirler Yolcu Kartli Olduğu Halde Yeter Onlara Bence Ama 185-3 (ÖHO) Hattındaki Araçlara Yazık Olur EGO Çalışıyor Ek Sefer Olarak
Alıntı:

185-5 ilanının altında, 188-5'den çekildikleri yazıyor

Okan Kaya 94

3 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 21:21

Hepinize cümleten hayırlı akşamlar değerli arkadaşlar, ben o (yanılmıyorsam) 2015'te veya 2016'da kaldırılmış olan ve en çok Mercedes-Benz O345'lerin ve Mercedes-Benz O345K'lerin sefer yaptığı 366 Derbent-Araplar-Beşevler-DDY hattının tekrar canlanmasını istiyorum, eksi puan vermezseniz gerçekten ama gerçekten çok sevinirim değerli arkadaşlar.

Saygılarımla

ozgur_clm
3 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 22:00

Bende eski 115 göltepe hattının açılmasını çok istiyorum ama elden ne gelir🤔

erkinalp
3 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 22:44

192-3 Kale-Ulus-Kızılay-Necati Bey Caddesi-Gençlik Caddesi-Fevzi Çakmak Caddesi-Söğütözü-Cumhurbaşkanlığı

Zeki0606
3 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 22:58

Valla ben Eryamandan göksuparktan geçen ta orana gidebilen 185 gibi bir hat istiyorum.Eryaman mamak hattı istiyorum Eryaman incek oran olabilir çayyolundan geçen.Şimdi kardeşim gelcek Aştiden metrodan başka alternatifi yok ama orada sıralı yenimahaleye giden batıkente giden çankayaya giden öholar var nedense Eryamana yok bunu yıllardır çözemedim.Taksiler oldu 100 tl gelde ver o parayı ulaşım ateş pahası oldu Ankaramızda.Taksiler zaten pahalıydı iyice uçtu.İstanbul bile daha az zam yaptı araçlara halkımızı düşünen yok.Egolar daha çoğalmalı halk otobüslerinden memnun değiliz hatta kaldırılsın tamamen ego olsun kardeşim.Eryamandan siteler keçiören etlik hatları olursa şahane.Yakında Etlikte şehir hastanesi açılcak nasıl gideceğiz kardeşim...

onurnazliaka
3 ay önce - Pts 16 Eyl 2019, 01:08

Alıntı:
Hepinize cümleten hayırlı akşamlar değerli arkadaşlar, ben o (yanılmıyorsam) 2015'te veya 2016'da kaldırılmış olan ve en çok Mercedes-Benz O345'lerin ve Mercedes-Benz O345K'lerin sefer yaptığı 366 Derbent-Araplar-Beşevler-DDY hattının tekrar canlanmasını istiyorum, eksi puan vermezseniz gerçekten ama gerçekten çok sevinirim değerli arkadaşlar.

Saygılarımla

Okan Kaya 94 doğru bir tespitte bulunmuşsun, seni tebrik ediyorum.

Derbent parkurunda önceleri Kızılay hattı da çalışırdı. Bu hattın özelliği, 3. Bölge'deki diğer semtlerin Kızılay hatlarının aksine seferlerinin tümünün DDY Hastanesi'ne gitmesiydi. Zirve saatlerde yoğun yolcusu olurdu. Ancak Derbent Mahallesi'ndeki kentsel dönüşüm çalışmaları dolayısıyla oralar tanınmaz hâle gelip de nüfus azalınca bu hat kaldırıldı, 349 Derbent-Ulus hattı ise çokça güzergâh değişikliğine uğradı. Hâli hazırda 350 Tepecik-Ulus hattı Kızılay'dan geçiyor ancak Derbent parkurunda böyle bir imkân yok. Derbent yolcusu eskiden kalma ikili sisteme yani Kızılay-Ulus ayrı hat olmasına alışıktır. Bu nedenle zirve saatlerde hizmet vermek üzere sabah ve akşamları 366 Derbent-DDY hattı tekrar açılabilir, yolcuların talebine göre de sefer artışı sağlanır. Bu hat eskiden 06.10 ile 18.10 saatleri arası çalışır, gün içinde saatte bir sefer yapardı. Şu anda Derbent Mahallesi'nde toplu konutlar yükseldi, yenileri de yolda. Bunlara hazırlanmak adına 366 numaralı hattın tekrar açılmasında ciddi bir yarar görüyorum.

sayfa 79
« önceki   123 ... 78798081   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet