Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara'da kurulmasını istediğiniz EGO hatları [ANK ]
« önceki   1234 ... 798081   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 3
Hüseyin C
10 yıl önce - Cum 05 Arl 2008, 12:02

Alıntı:
Çayyolu ile Sincan, Eryaman, Elvankent, Etimesgut arasında mutlaka hat açılmalıdır

Aslında yeni bir hat açmaya gerek yok, 531 numaralı, Eryaman - Fatih - Sincan - Elvankent - Etimesgut arasında çalışan hat Çayyoluna uzatılabilir.

Ancyra 06
10 yıl önce - Cum 05 Arl 2008, 12:36

Alıntı:
Aslında yeni bir hat açmaya gerek yok, 531 numaralı, Eryaman - Fatih - Sincan - Elvankent - Etimesgut arasında çalışan hat Çayyoluna uzatılabilir.

Teşekkür ederim, çok doğru söylediniz. Mademki böyle bir hat var, bu hat Çayyolu' na uzatılmalıdır. O zaman bu bölgede, ulaşımda büyük bir rahatlama olacaktır.

Ergin AFACAN
10 yıl önce - Cmt 27 Arl 2008, 12:58
yeni otobüs hatları

Acaba eryamanın fatih sınırına yeni yapılan şu manzara evlerine ne zaman otobüs hattı gelecek?ya da eryamanın otobüs güzergahı değiştirilp oradan da mı geçecekler?bence bu pek mantıklı olmaz.çünkü eryamanın çok yolcusu var.en iyisi yeni bir hat açmak.çünkü ben de fatihte bu evlere hemen hemen 600 metre uzakta oturuyorum.şırf şu özellere binmemek için oraya yürümeyi düşünüyorum.zaten 521(ego) veya 517(ego)yi kaçırınca 541e binip postakentten fatihe 30 dakika yürüyorum.neyse fazla dağıtmayayım.anahtar tesliminin 2009 ortalarında yapılacağını duydum.umarım bir an önce yapılır

cembey

10 yıl önce - Cmt 27 Arl 2008, 13:46
ulaşım

Ankaranın bir çok yerinde ulaşım sorunu var.Bence tamamen yeniden ele alınmalı ve değerlendirilmeli. Ayrıca fiyatlarıda tabiiki.

msb0634
10 yıl önce - Cmt 27 Arl 2008, 18:20

544 numarasıyl hizmet veren eryaman fatih sincan elvankent etmisgut ODTÜ otobüsü okadar yolu dolanmasına ragmen sadece sincan elvankent ve etimesguttan yolcu almaktadır ve öğrenci yükünü taşıyamamktadır bu hattın Eryaman Fatih ODTÜ ve Sincan Elvankent Etimesgut ODTÜ olarak ikiye ayrılmalı böylece eryamandaki öğrencilerde bu otobüsten yararlanabilirler bu şartlarda fatihte otobüs boşalıyo mantıklı olarak cunki yol yarım saatten fazla uzuyo eryamndakiler için

cafer
10 yıl önce - Cmt 27 Arl 2008, 18:33

Bence Sincan -Ümitköy -Konutkent hattıda açılmalı.Ben Bakanlık -Sincan hattıyla akşam geldiğimde ümitköy kavşağında aşırı derecede yoğunluk oluyor.Ve insanlar oraya gelmek içnde ayrı araca biniyorlar.

ceyhunatuf
10 yıl önce - Cmt 27 Arl 2008, 22:01

Sincan ve Etimesgut merkez arasında kalan bölgeden ulus ve kızılay tararfına kalkacak bir hat olabilir.çünki iş saatinin yoğun olduğu zamanlarda burdaki insanlar otobüslere binerken sıkıntı yaşıyorlar.ayrıca sincan çayyolu arasında bir hatda çok mantıklı.

Ergin AFACAN
10 yıl önce - Pzr 28 Arl 2008, 11:32

umarım törekent kendi hatlarına sahip olur.acaba yeni bir hat açılsa ve bu hat törekenti dolaşıp mehmet akif ersoy caddesine çıkıp sonrasında göbekten itibaren 521 517 515 520 hatlarından birini seyredemez mi(tabi ki gideceği yere göre)?bu bence hem törekent için hem de fatih için(fatih için özellere binmemek adına) iyi olur.ama bilemiyorum.metro vaatleri yine başladı.metro gerçekten bir an önce bitecekse bu hatlar açılmayacaktır.ben sabretmeye hazırım ama geçen seçimlerde de böyle olmuştu

çağan kudal
10 yıl önce - Çrş 03 Hzr 2009, 22:57

öveçler 1.cadde

o_efe_06
9 yıl önce - Prş 03 Arl 2009, 07:49
535 - Etimesgut - İstanbul Yolu - Sıhhıye

Hafta içi sabah 3 seferi olan, 535 - Etimesgut - İstanbul Yolu - Sıhhıye hattı, dönüş yapmalı ve gün boyuncada devam etmeli. 530 mantığında yani. Etimesgutun arka mahallelerinde ki istanbul yoluna gitmek isteyen vatandaş, 30 dakika yol yürüdükten sonra çarşıdan , sincan ve elvankent den gelen arabaya biniyor.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 798081   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet