Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara'da kurulmasını istediğiniz EGO hatları [ANK ]
123 ... 606162   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Hüseyin C
9 yıl önce - Cum 07 Ksm 2008, 17:39
Ankara'da kurulmasını istediğiniz EGO hatları [ANK ]

“Ankara Şehiriçi Ulaşımı” ile ilgili olarak,
çeşitli altbaşlıkların gruplandırılarak listelendiği
yandaki indeksten faydalanabilirsiniz:
ANKARA KENTİÇİ ULAŞIM İNDEKSİ

Çimşit-Bakanlık: Bu hat Sincanın Tandoğan ve Malazgirt Mahalleleri sakinlerinin Eskişehir-yolu-Aşti ve Kızılaya ulaşımındaki problemin çözümü için kurulmalı.

Plevne-Sıhhiye: Bu hat Sincanın kısmen İstasyon, özellikle de Akşemsettin ve Plevne mahalleleri sakinlerinin Şaşmaz-İstanbul yolu ve Ulusa ulaşımındaki problemin çözümü için kurulmalı.

Bir de çapraz hat olarak Sincan-Batıkent-Yenimahalle-Etlik-Keçiören hattı kurulmalı.

En son Hüseyin C tarafından Cum 07 Ksm 2008, 17:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

wowsevgi
9 yıl önce - Cum 07 Ksm 2008, 17:49

Törekent-Sıhhiye, Törekent-Bakanlık, Törekent-Sincan, Törekent-Batıkent Törekentin kendine ait hattının olmasını isterdim. Yapılaşma artmasına rağmen hâla kendine ait hattı yok.

wowsevgi
9 yıl önce - Cum 07 Ksm 2008, 18:10

Alıntı:
Bir de çapraz hat olarak Sincan-Batıkent-Yenimahalle-Etlik-Keçiören hattı kurulmalı.

Sincan-Batıkent hattı var zaten ama gün boyu hizmet verirse daha iyi olur aynı şekilde Fatih-Batıkent hattıda içinde geçerli.

Hüseyin C
9 yıl önce - Cum 07 Ksm 2008, 18:15

Alıntı:
Sincan-Batıkent hattı var zaten

Ben böyle bir hat bilmiyorum, hat numarası nedir?

wowsevgi
9 yıl önce - Cum 07 Ksm 2008, 18:27

Alıntı:
Ben böyle bir hat bilmiyorum, hat numarası nedir?

551 SİNCAN-MERKEZ-BATIKENT METRO
http://web.ego.gov.tr/parts/egohareketsaatleri.asp?NO=551 Ayrıntılı bir şekilde burda bulunmaktadır.

Hüseyin C
9 yıl önce - Cum 07 Ksm 2008, 18:41

Alıntı:
551 SİNCAN-MERKEZ-BATIKENT METRO
web.ego.gov.tr/parts/egohareketsaatleri.asp?NO=551 Ayrıntılı bir şekilde burda bulunmaktadır.

Bu metro besleme hattı, Sincan içindeki güzergahı da tuhaf, kısıtlı bir alanda U çiziyor gibi. Lale meydanından (lale durağı değil) ve vatan caddesinden geçerek Batıkent ve Keçiörene kadar giden bir hat olmalı.

Serdar_Valerii

9 yıl önce - Cum 07 Ksm 2008, 19:06

Alıntı:

414 Aktepe-Ostim Hattı (İlkyerleşim Mah. de dolaşıyor) Batıkent-Eryaman-Sincan şeklinde uzatılabilir

Muavin
9 yıl önce - Cum 07 Ksm 2008, 20:25

Çok güzel bir konu. Ama EGO dikkate alsa Dahada güzel olucak.
EGO şu anda zaten Belediye otobüslerini yetiştiremiyor. Ayrıca hat Kurup Otobüs Vermesi bence şu an için imkansız gibi gözüküyor.
Ki Şu Anda Tasarruf Düşünen EGO Ayrıca hat Kurmayı kesinlikle Düşünmez.

İ.Hakkı Erdoğan
9 yıl önce - Cum 07 Ksm 2008, 21:05

414 uzatılması veya bir benzerinin Eryaman-Keçiören arası çalışması bence çok gerekli değil.Çünkü zaten Eryaman-Batıkent-Yenimahalle gibi yerlere metro ile ulaşım mümkün.Etlik-Keçiören'ede ulaşmak Ulus'tan aktarma yaparak gitmek daha uygun.

güçlükaya
9 yıl önce - Cum 07 Ksm 2008, 23:55

411 Numaralı hat Çankaya'ya kadar çıkmalı....

411 Aktepe- Çankaya

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 606162   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet