Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Kurtuluş Parkı
123 ... 242526   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Serdar Burak
13 yıl önce - Prş 27 May 2004, 23:54
Ankara Kurtuluş Parkı

(+)

Okan

13 yıl önce - Cum 28 May 2004, 06:45

Yok mu Kurtulus Park'inin fotolarinin devami...

Gencligimiz, cocuklugumuz oralarda gecti ya..

Ilkokuldayken orada cocuklar icin pedalize go-kartlarin kullanildigi trafik kursu vardi, canavar gibi trafik belgesi aldiydim, 15 gun egitimden sonra. Arada sirada bu pistteki trafik lambalarinin kontrol aletini bana emanet ederlerdi. Oradaki veletler pedala basip hiz yaptiklari anda, bir anda kirmizi yakardim, birbirlerine girerdi DULDULler..

Daha sonra oraya Buz pateni pisti acildi, bizim mahallenin ablalari oranin muptelasi olmustu, biz de yanlarina hem seyirci, hem bodyguard olarak giderdik.

Ondan sonra da hali sahalar acildi..

1980 oncesi ise, pek gidilmezdi, o zamanlar, anarsist'den ve sarapcilardan gecilmezdi...

AYDIN BURAK ZORMAN

12 yıl önce - Çrş 20 Tem 2005, 08:39

Bir kurtuluş'lu olarak diyorumki bu parkın en güzel yanı, baharda At kestanelerinin yaprak ve çiçek açtığı zamandır. Parkın içindeki Vedat Dalokay evlendirme dairesi çok iyi düşünülmüş bir binadır ve en güzelide yazın sabahları ağaçların altında ailece gecikmiş kahvaltı yapmaktır. (Türkçe fukaralarının Brunch dediği şey)

S.Memo
12 yıl önce - Pts 15 Ağu 2005, 11:10

Kurtuluş Parkı.Çocukluğumdan kalan bir çok anı var.5-6 yaşlarındayken akşa yemekten sonra ailece gezerdik parkta.Babam kendine kokoreç alırdı.Bende tabi atlardım üstüne bana da al diye.O zamanlarda yediğim kokoreçin tadını hala unutamıyorum.
Kokoreç sevmeyenler kusura bakmasın ama gerçekten çok hoşuma gidiyordu...

Kurtuluş parkının güzel bir yanıda her yıl dahada güzelleşiyor olması.

(+)

(+)

(+)

(+)

S.Memo
12 yıl önce - Pts 15 Ağu 2005, 11:14

Bisiklet süren çocuklar fotoğrafı çektikten sonra başıma üşüştü.Abi beni çektinmi.Bi daha çeksene.Neyse ki hemen gitti arkadaşlar.

(+)

(+)

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA