Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Kuğulu Park
« önceki   1234 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Okan

12 yıl önce - Pzr 28 Ağu 2005, 01:06
Kugulu Park Yaz

Kugulu Park'dan bir goruntu.

(+)

Okan

12 yıl önce - Sal 06 Eyl 2005, 23:46

Yukaridaki fotografi cektigim gun, Kugulu Park'daki cay bahcesinde bir bira icelim dedik.
Neyse girdik oturduk, bira ismarladik ama bira ve alkollu icecek yok dediler, neyse kalktik parkin hemen arkasindaki Random Bar'da ictik biramizi.

Aslinda eskiden o cay bahcesinde cok daha iyi gidiyordu, buz gibi Efes.

S.Memo
12 yıl önce - Pts 10 Ekm 2005, 00:12

(saklanmayın)

(+)

S.Memo
12 yıl önce - Pts 10 Ekm 2005, 00:26

Fotoğraflara bakan arkadaşlara sesleniyorum.Lütfen benzer fotolar silinebilirdi diye bir eleştiri yapmayın.
Burada ki fotoğrafları çoK ilginç ve eğlenceli.Kuğuludan geçerken baktım iki kuğu beraber geziyorlar ve birlikte hareket ediyorlar.İlginç görüntüler takıldı gözüme.Bende bunları makinem yanımdayken kaçırmayayım dedim.
Kuğu arkadaşlarımızın arka arkaya yaptığı hareketleri yada görüntüleri size sunuyorum.Fotoğraflara büyüterek bakarsanız daha iyi olur kanımca.

İŞTE KARŞINIZDA KUĞULARIN DANSI          

(1)

(2)

(3)

(4)

(5)

Ertugrul Selvi
12 yıl önce - Sal 11 Ekm 2005, 02:25

Muhtesem fotolar, ellerine saglik SMemo arkadasim...Bir tarihte cok saygideger buyuklerimiz Cankaya'nin simgesi bu guzelim parki yok edip yol gecirmeye calisiyorlardi, cok sukur duvara tosladilar, bu parka dokunamadilar ve Kugulu Park butun zerafetiyle hala orada. Bir ara da Anayasa Mahkemesi'nin karsisindaki parka cami yapmaya takmislardi ama o da husranla sonuclandi. Cankaya semti sansli, hala dokusunu koruyor ama diger semtler maalesef elden gitti, her gecen gun biraz daha iran'a benzetildi...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA