Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Bülent
14 yıl önce - Prş 27 May 2004, 20:37

Ümit abi bende onu düsünüyordum suan, bir baslik altinda Kirlangic, Kangal, Van kedisi vs. resimleri toplasak güzel olur bence...

Volkan abi resim yine cok güzel...

ayseli
14 yıl önce - Prş 27 May 2004, 22:13

gercekzten cok sevimli tebrikler
yeniyim bu arada herkese selam

Yuzbasi Volkan Yuksel

14 yıl önce - Prş 27 May 2004, 22:30

Beyler bayanlar ilginize tekrar tesekkurler.

biliyorsunuz populer mekanlari goruntulemektense teknik yada gorsel acidan yenilikci fotografciligi tercih ediyorum, bildiklerimi sizlerle paylasiyorum. Fotograflarimin cogunda doga sevgimi de hissediyorsunuzdur tahmin ederim. Belirttiginiz gibi Doga fotograflarinin bir bolum altinda toplanmasi yeride olur herhalde

Henuz Izmir Kus Cennetini hala diledigim gibi tekrar gezemedim ama Taha gibi Izmir bolgesinden daha cok Kus resimleri gormek isteyen arkadaslar

http://www.egedoga.org/

den usta fotografcilar tarafindan cekilen guzel resimleri inceleyebilirler.

Aysel aramiza hos geldin

ayseli
14 yıl önce - Prş 27 May 2004, 23:09

tesekkur ederim...aslinda uzun zamandir siteyi ziyaret ediyodum ama ancak uye oldum nedense neyse bunada sukur..sayenizde turkiyenin cok guzel resimlerini gorduk hepinizin ellerine saglik..bu arada amerikada lise de okuyorum ve burdaki cahiller ne yazikki turkiyeyi irak gibi filan zannediyorlar bende hep onlara bu resimleri gosteriyorum hepsinin agzi acik kaliyor ve hepsi bigun gidip gormek istiyor yani bunlarin hepsi sizin sayenizde hepinize tesekkurler..

Bu arada asadaki linktede cok hos resimler var isterseniz..bide haftaya turkiyedeyim ve 2 senedir ayriyim..nereleri tavsiye edersiniz?

www.balsoy.com

Yuzbasi Volkan Yuksel

14 yıl önce - Prş 27 May 2004, 23:29

Sevgili Aysel,

wowturkey.com'un ve gonderdigimiz fotograflarin Turkiyenin uluslar arasi ortamda genelde iyi olmayan imajini duzeltmeye yararli oldugunu isitmek ve sizlerin degerli katkilari ile bu cabalarimizin bosa gitmedigini gormek inan bizleri cok mutlu ediyor, gayretlerin icin tesekkurler

Turkiyeye dondugunde hangi ilde olacagini belirtirsen oralari bilen arkadaslar daha kolay yardimci olabilirler.

sayfa 2
ANA SAYFA -> İZMİR