Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kocaeli - Karamürsel
« önceki   123 ... 51525354   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 52
Berktuğ
site denetçisi

6 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 20:51

(+)

Yalçın DİLSİZOĞLU

6 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 19:43

17 Ağustos Anıtı

(+)

(+)

MRT1977
6 ay önce - Pzr 03 Mar 2019, 01:08

Yıldırım, 4. dönem projelerini anlattı
Karamürsel Belediye Başkanı ve aynı zamanda Cumhur İttifakı’nın 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde Karamürsel Belediye Başkan adayı olan Yıldırım, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik hazırladığı seçim beyannamesini tanıttı

Karamürsel Belediye Başkanı ve aynı zamanda Cumhur İttifakı’nın 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde Karamürsel Belediye Başkan adayı olan İsmail Yıldırım, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik hazırladığı seçim beyannamesini tanıttı. Karamürsel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, MHP Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz, belediye meclis üyeleri, belediye çalışanları, belediye meclis üyeliği adayları, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı toplantıda büyük bir coşku hakimdi. Yıldırım, 4’üncü döneminde yapacağı projeleri kamuoyuyla paylaştı ve vatandaşlardan 31 Mart için destek istedi.

DEMİREL, ‘KAZANAN CUMHUR İTTİFAKI OLACAK’

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından ilk olarak kürsüye çıkan AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, “Bundan yaklaşık 6 ay önce Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayımızın tanıtım programını büyük bir coşkuyla yapmıştık. Geçtiğimiz 5 yılda taahhütlerimizin birçoğunu gerçekleştirdik. Bir kısmını Karamürsel Belediye Başkanımızın bir kısmını da Büyükşehir Belediye Başkanımızın katkılarıyla yaptık. Meclis üyeliği adaylarımız belli olduğu günden itibaren çok güzel çalıştılar. Ben AK Partiliyim, ben MHP’liyim diyen herkesi bizimle çalışmaya davet ediyorum. Kazanan Cumhur İttifakı olacaktır” ifadelerini kullandı.

BÜYÜKAKIN, ‘PROJELERDE BENİM DE İMZAM VAR’

Gençlerin sloganları eşliğinde kürsüye çıkan Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Tahir Büyükakın, “İnsanın evinde olması bir başka güzel. Bu salonu daha evvel geldiğimizde de ağzına kadar doldurdunuz. Ayakta kalanların sayısı her geçen gün artıyor. Bugün benim değil, İsmail kardeşimin günü. Bu projelerin tamamını beraber hazırladık. Az sonra sunacağı projelerin tamamının altında benimde imzam var. 31 Mart akşamı bu kardeşinizi mahcup etmeyecek bir sonuç istiyorum sizlerden. Büyükşehir ve İlçe arasında koordinasyon son derece önemli” şeklinde konuştu.

ÜNLÜ, ‘OYUNLAR ÜZERİNE KURULAN BİR İTTİFAK’

Büyükakın’ın ardından kürsüye çıkan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “İsmail Yıldırım gibi bir belediye başkanınız var. Onunla övünün, gurur duyun. Dördüncü dönemde de benimseniyorsa onun altında bir keramet vardır. Cumhur İttifakı, Zillet İttifakı gibi şahsi pazarlıklar üzerine kurulan bir ittifak değil. Ruhu olan bir ittifaktır Cumhur İttifaktır. Şer odaklarının, oynadığı oyunlar üzerine kurulan bir ittifak değil Cumhur İttifakı. Cumhur İttifakı’nın ruhu Zillet İttifakı’nın pazarlıklarını sandığa gömecektir. 15 Temmuz’dan önceki fotoğrafla sonraki fotoğrafı gören bir il başkanıyım” dedi.

‘HEP BİRLİKTE KUTLAYACAĞIZ’

“Bu ittifak anlam ifade ediyor” diyen Ünlü, “Benim liderim 16 yıllık devlet tecrübesi olan bir siyasetçiye oy vereceğiz dedi. Allah davası denilen davaya sahip çıkma adına ülkücüler üzerine düşeni yapacaktır. Analarının ak sütü gibi AK Parti’nin adaylarına oy verecek ve 31 Mart’ta bunun başarısını hep birlikte kutlayacağız” şeklinde konuştu.

ŞEKER, ‘YÜZDE 60’I ÇOK KOLAY ÇIKARIRIZ’

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, “İlçelerimizin beyanname toplantısı başladı. Bu ekip, Karamürsel’e güzel hizmetler yapacak. Hizmet işi gönül iş. Ekip ne kadar kaliteli olursa, hizmet de bir o kadar artıyor. İyi bir çalışma için belediye başkanlarının Cumhur İttifakı adayları olması gerekir. Ben Karamürsel’de bu potansiyeli görüyorum. Destek ne kadar güçlü olursa, hizmet aşkı bir o kadar artar. Karamürsel’de İsmail Başkanımızı yüzde 44 oyla belediye başkanı seçmişiz. Yüzde 11’de MHP’nin oyu varmış. Toplamda yüzde 54 oy çantada keklik görünüyor. Biz yüzde 60’ı çok kolay çıkarırız. Bir de Büyükşehir Belediye Başkanı da Karamürselli. Sizlere çok çalışmak düşüyor” ifadelerini kullandı.

ERYARSOY, ‘ÖRNEK OLACAK PROJELER’

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, “Maşallah Karamürsel her zamanki yerinde. Bu salonu 31 Mart’ın müjdesi olarak kabul ediyorum. İsmail Başkanımız 15 yıldır çok güzel hizmetler veriyor. Kendisinin diğer ilçelere örnek olacak projeleri var. Ben bugüne kadar yaptıkları gibi sonrasında da yapacakları için sizlerden söz istiyorum. 31 Mart akşamı sizlerin vereceği oylarla daha güçlü Cumhurbaşkanımız ve Cumhur İttifakımız olacak” sözlerini kullandı.

YILDIRIM, ‘İYİ PLANLAMAMIZ GEREKİYOR’

Seçim beyannamesini açıklamak üzere kürsüye çıkan Karamürsel Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Karamürsel Belediye Başkan adayı İsmail Yıldırım, “Hepimiz hızlıca yerel seçimlere doğru gidiyoruz. Şehirdeki insanların sadece fiziksel ortamlarını değil sosyal ortamlarını geliştirebilecek insanlar seçilecek. Maalesef Türkiye’nin gündemi bundan uzaklaştı. Gelecek çok önemli. Bugün atacağımız adımları önceden iyi planlamamız gerekiyor. Tahir Büyükakın ile beraber karar verdiğimiz, sizin güzel bir Karamürsel’de yaşamanız için hazırlanan projeleri açıklayacağız” şeklinde konuştu.

‘KİMSE HADDİNİ AŞMASIN’

Konuşmasının devamında Yıldırım, “İlk günkü heyecan var. Üstüne tecrübe ekledik. Mutlu bir Karamürsel istiyoruz. İnsanların birbirine sevgiyle, muhabbetle sarıldığı Karamürsel için sizlerle beraberiz. Tek isteğimiz sizin desteğiniz. Bugün bir bayrak değişimi yaşanacak aslında. Meclis üyelerimiz en ufak bir küskünlük göstermeden yerlerini gençlere emanet ediyorlar. 31 Mart akşamı Karamürsel’i yeniden şahlandıracak ekiple beraberiz. Benim milletim her şeyi görür. Bazıları sosyal medyada yazılanlarla, dedikodularla beni yıkabileceklerini düşünüyorlar. Benim önce Allah sonra halkım var arkamda. 1 Nisan’da bu güzel sokaklarda beraber yaşayacaksak, bu süreci iyi geçirmemiz lazım. Bizler sessiz çoğunluğun sesiyiz. Kimse haddini aşmasın” ifadelerini kullandı.

İşte İsmail Yıldırım’ın projeleri

1-DENİZCİLİK MÜZESİ
2-DEREKÖY SPOR KOMPLEKSİ
3-GENÇLİK MERKEZİ
4-BUZ PATENİ PİSTİ
5-AMİRAL TAŞ MEKTEP
6-EREĞLİ KAPALI SPOR SALONU
7-İLÇE TERMİNALİ
8-ATIŞ POLİGONU
9-HALK EĞİTİM MERKEZİ
10-ENGELLİ YAŞAM MERKEZİ VE SOSYAL TESİS
11-KARAMÜRSEL DEVLET HASTANESİ EK BİNA