Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - İnegöl
« önceki   123 ... 33343536   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 34
Membo
11 ay önce - Çrş 18 Oca 2017, 11:35

Alıntı:
Membo kardeş sizi zorla inegölde mi tutuyorlar. Anlatımlarınız o yönde hep.Beğenmeyen için her tarafa yol mümkün inegölden.

Evet zorla tutuyorlar. Tayinim çıkmadı ki kurtulayım.

Beğenilecek neresi var söyle de ona göre beğenmeye çalışalım?

Zorunuza mı gitti eksi yönleri söylemem

Eko13
10 ay önce - Cum 17 Şub 2017, 00:17

Evet zoruma gitti var mı bi sorun. 35 senedir inegölden memnunuz. Beğenmeyen çeker gider nereyi beğeniyorsa orda yaşar.

mehmet20
8 ay önce - Cum 24 Mar 2017, 16:27

Alıntı:
Evet zoruma gitti var mı bi sorun. 35 senedir inegölden memnunuz. Beğenmeyen çeker gider nereyi beğeniyorsa orda yaşar.

Eee tamam. Senin hoşuna gitti 35 sene yaşadın diye herkesin hoşuna gitmesi mi gerek?

Misafir 606

8 ay önce - Cum 24 Mar 2017, 20:47

Birde İnegöl'ün ekmeğini yediği halde İnegöl'e laf söyleyenler yok mu? Onları sopa ile kovalamak lazım. Kendileri köyden kasabadan farksız ilçelerde doğduğu büyüdüğü halde iş için yada eğitim için İnegöl'e gelip bu kenti beğenmemek gerçekten insafsızlık ve nankörlüktür. Adama önce sen geldiğin yere bak ondan sonra başkasının memleketine laf söyle derler.

mehmet20
8 ay önce - Pts 27 Mar 2017, 09:21

Alıntı:
Birde İnegöl'ün ekmeğini yediği halde İnegöl'e laf söyleyenler yok mu? Onları sopa ile kovalamak lazım. Kendileri köyden kasabadan farksız ilçelerde doğduğu büyüdüğü halde iş için yada eğitim için İnegöl'e gelip bu kenti beğenmemek gerçekten insafsızlık ve nankörlüktür. Adama önce sen geldiğin yere bak ondan sonra başkasının memleketine laf söyle derler.

Eğitim için İnegöl'e gelmek?

Odtü var da bizim haberimiz mi yok?

Hadi sopanı al gel bekliyorum

sayfa 34
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 33343536   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA