Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Kızılcahamam
« önceki   123 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
UMUTsuz

11 yıl önce - Pts 13 Mar 2006, 02:46

Kızılcahamam'a gidip de Soğuksu Milli Parkı'nı gezmemek olmaz.
Yazın piknik yapmak için; kışın ise enfes kar manzarasını görmek için gitmenizi tavsiye ederim.  

Ayrıca Patalya Otel'in havuzuna bina içerisindeki kısımdan girip, dışarıdaki kısma yüzerek geçmek, hele bunu her yer kar altındayken, sıcacık suda yüzerek yapmak, başıma gelen güzel şeylerden biriydi!  

Not: Bahsettiğim havuz keyfinin fotoğrafları şurada varmış.  

Alper Minaz
11 yıl önce - Cmt 06 May 2006, 01:36

İŞTE BENİM MEMLEKETİM KIZILCAHAMAM...
BAŞTA İNSANLARI OLMAK ÜZERE HERŞEYİYLE MÜKEMMEL BİR İLÇE...
KIZILCAHAMAM DA SOĞUKSU MİLLİ PARKINDA VE HAMAMDA VAKİT GEÇİREBİLİRSİNİZ. AMA BENZİNLİĞİN YANINDAKİ (ANKARA DAN GİDİNCE SOL TARAFTA AHŞAP BİNA) MEVLÜT ÜN KÖFTESİNDEN TATMADAN GEÇMEYİN. EĞER KÖYLERİNE UĞRARSANIZ SİZE AYRAN HAZIRLAYACAKLARDIR VE BAZLAMA İSTEMEYİ UNUTMAYIN.
BU İLÇENİN GELENEKLERİNE GÖRE BAYRAM AREFESİ HERKES MEZARLIKTA TOPLANIR VE BAZLAMA, GÖZLEME GİBİ YİYECEKLER İKRAM EDİLİR. BAYRAM NAMAZI ÇIKIŞINDA İSE EN BÜYÜKTEN EN KÜÇÜĞE BİR HALKA OLUŞTURULARAK BİR BAYRAMLAŞMA SERAMONİSİ DÜZENLENİR.
İNSANININ YOZLAŞMADIĞI VE KATIŞTIRILMADIĞI ENDER YERLERDEN BİRİDİR. ÇANAKKALE SAVAŞLARINDA ÜLKEMİZİN EN BÜYÜK KAYBI BU YÖRELERDEN ÇIKMIŞTIR. MESAJIM YERİNE ULAŞMIŞTIR SANIRIM.

ALİ ÖZER

11 yıl önce - Pts 15 May 2006, 23:33

Arkadaşlar!
Ankara'da böylesi güzel bir yer var ve bence en iyi tanıtılması gereken yarlerden birisi.Ama görüyorum ki Buranın çok az fotoğrafı var.Kesinlikle Kızılcahamam hakkında burada onlarca resim olmalı ve tanıtım amaçlı bilgiler yazılmalı. Sık gitme fırsatı bululan arkadaşlardan ricamzıdır.

SAYGILARIMLA

serkancirak
11 yıl önce - Pts 17 Tem 2006, 11:24

Kızılcahamamdan görüntuler 

enderbediz

11 yıl önce - Pzr 05 Ksm 2006, 01:59

İnşallah başarılı olurum. Bu benim yüklediğim ilk foto..

Buranın adı Işık Dağı.. Kızılcahamam ile Çankırı sınırında yer alan çok güzel bir yer.. 4-5 sene önce Ankara Büyükşehir Belediyesi Uçurtma şenlikleri düzenlemişti.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA