Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Kızılcahamam
« önceki   123 ... 2021222324   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 21
namlesu

2 yıl önce - Pts 20 Tem 2015, 00:07

Alıntı:
Macaristan-Budapeşte ' de bulunmuş olanlar bilirler , burası termal turizmin de başkentidir !Ankaranın bu özelliğide var, budapeştedeki gibi oldukça büyük , doğal göletli oteller , işletmeler , sağlık tesisleri ,kamuya açık alanlar yapılabilir, sadece kızılcahamam da değil, ankaranın içinden geçen termal su kaynakları mevcut, bu şekilde değerlendirilebilir, ankaralılar içinde spor-sağlık vs kültürel açıdan bir kazanım olur.

Haklısınız ama yıllardır mevcut potansiyelini kullanamıyordu Türkiye.
Her konuda. Hamdolsun hükumetimiz sayesinde kullanmaya başladı on küsür senedir.
Ama tabii yetmez, daha yapılacak çok işler var. Milletin de desteklemesi köstek olmaması lazım. Hem yapılan herşeye karşı çıkılıyor, mahkemelere veriliyor süreç uzatılıyor hem de mevcut yapılmış olanlar iyi korunmuyor. Eylemlerde yakılıyor yıkılıyor veya kötü , hor kullanılarak zarar görüyor.

Yeni fikirler ve potansiyeli kullanmak için her zaman fırsat kolluyor hükumetimiz.

(+)

Türkiye'nin ticari sloganı budur.

aliözer06
2 yıl önce - Pts 20 Tem 2015, 09:01

Alıntı:
Şehitler ağacı yanına iki adet asker heykeli konmuş.
Ayrıca yeni yapılan Cumhuriyet Meydanında tarihi fosiller de sergileniyor, Melih Başkan meydana ünlü saatlerinden bir adet koymuş Meydanın adı Cumhuriyet Kulesini hatırlatıyor o da ayrı bir mevzu, madem yıkacağım merkezde kuleyi, turistik beldeye aynı adda bir meydan yapayım bari demiş gibi.
Şaka bir yana iyi çalışmış Büyükşehir Belediyesi
meydan onlarca yıldır var o isimle. bir önceki dönem ilçe belediye başkanı tarafından genişletilip düzenlendi. meydanın tek falsosu melih'in çirkin saati.

nurgül bilen
2 yıl önce - Pts 20 Tem 2015, 13:02

Sayın Namlesu, mevcut potansiyeller değerlendirilmek isteniyor olabilir, ben daha çok yapılacak şeylerin kalitesinden bahsetmek istedim, mesela budapeştedeki devasa otelleri bilmiyorum gördünüz mü , üstelik tarihi yapılar onlar , Ankara da , halkında yararlanabileceği , gölet büyüklüğünde doğal su havzalarına-havuzlarına sahip yerler yapılabilir mi diye düşüncemi belirtmiştim , yoksa kaplıca otelleri var kızılcahamamda filan ,ama hiç birisi bahsettiğimiz tarzda değil.Google dan resimlerine bakabilirsiniz Budapeşte de ki yerlerin.Biz de de mesela Eskişehir de termal olmasa bile yapılan düzenlemelerle şehrin tam ortasında su sporlarına uygun alan mevcut, yani istenirse kaliteli , standardı yüksek- yükselten- işler yapılabiliyor .Denize çeşitli sebeblerle gidemeyen halkımız için çocuklar ve gençler için oldukça iyi hatta süper bir hizmet.

Ahmet Günen

2 yıl önce - Cum 24 Tem 2015, 00:33

(+)

Ahmet Günen

2 yıl önce - Pts 10 Ağu 2015, 22:38

(+)

Kargasekmez...

sayfa 21
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 2021222324   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA