Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Merkez Parkı
« önceki   123 ... 116117118 ... 123124125   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 117
önens

11 ay önce - Cum 30 Hzr 2017, 16:33

Şimdi lafı çevirme sorun yok gibi gösteren yok .Ama güvenliği olmayan biryerde değil Adana buluşmalarına bak özellikle gece olanlarına . Buraya bukadar insan gidip kim sorun yaşamış ?

önens

11 ay önce - Cum 30 Hzr 2017, 16:36

Taciz edenlerin sonu

En son önens tarafından Cum 30 Hzr 2017, 16:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir 057

11 ay önce - Cum 30 Hzr 2017, 16:37

Yahu ben üye buluşmalarından mı bahsediyorum. Güvelik olsaydı bu video çekilmezdi, bu kızların başında dikilen bu iğrenç tipler anında orada gözaltına alınırdı diyorum. Oralara 3-5 zabıta bakamıyor mu? Kaç tane kız rahatsız edilmiş videoda görülüyor hepsi ve merkez park'ın farklı farklı yerlerinde görüntülenmiş o tacizler de. Zabıtaların arttırılmasını istiyorum, ne kadar çok zabıta olursa bu tip görüntüler o kadar hızlı azalır. Bana saldıracağına büyükşehir'e mail at da adana'ya katkın olsun, tacizcilerin defedilmesi için çabalayanları değil tacizcileri hedef al.

Misafir a19

11 ay önce - Cmt 01 Tem 2017, 10:13

Merkez Park Suriye toprağı olmuş resmen .Adım başı Suriyeli ve pislik içinde.

Resul GUL

11 ay önce - Cmt 01 Tem 2017, 11:50

Yahu Arkadaşlar Sanki Şu Suriyeliler Sadece Adana ya gelmiş gibi davranıyorsunuz Adamlar Türkiye nin her yerindeler Evlerine mi kapansınlar Tabi dışarı çıkacaklar Herkez gibi onlar da parka gelecekler Başka şehirlerde nasıl geziyorlarsa burada da geziyorlar..

Asıl suçlu şimdi Adana mı oldu Merkez Park mı oldu.. İnanın Show tv den farksızsınız.

Yine Diyorum Şu an yaşadığınız Türkiye neyse Adana da tam olarak bu.. Kusura bakmayın İşinize gelse de gelmese de durum bu..

Sizin memleket de Eğer Türkiye topraklarında bir yerdeyse Bu Suriyeliler ile mutlaka bir şekilde karşılaşmaktasınız Bu durumda Asıl suçlu kimdir..?

sayfa 117
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 116117118 ... 123124125   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA