Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin Büyükşehir Belediye Otobüsleri
« önceki   1234 ... 129130131   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 3
Erkan_T
11 yıl önce - Pts 11 Ağu 2008, 00:51

Alıntı:
Mersin büyükşehir belediye otobüsleri bünyesine yeni otobüsler dahil oldu.
Hayırlı olsun diyoruz.

Böylelikle Türkiye' ye ilk defa "Procity" satılmış olundu.
Belediyelerin uymaya çalıştığı AB standartlarındaki bu tip otobüslerin ilerki yıllarda daha sayısı artacaktır.

Euro 3 normu, 280 beygir motor gücü, ABS/ASR güvenlik paketi, Otomatik şanzımanı, yeni tip ön konsolu ile Mersin' e hayırlı olsun diyorum.
Şasi Numaraları: *NMC280LSBLB100001*.

can_ycln

11 yıl önce - Pts 11 Ağu 2008, 01:22

peki kaç tane bmc procity alındı?

hasanpozan
11 yıl önce - Pts 11 Ağu 2008, 01:33

TOPLAM 40 adet alındı..
30 tanesi 2-3 haftaya mersinde olacaklar

Erkan_T
11 yıl önce - Çrş 13 Ağu 2008, 14:58

Alıntı:
TOPLAM 40 adet alındı..
30 tanesi 2-3 haftaya mersinde olacaklar

İlk etapta 30 adet siparişi verildi.
İlk parti olarak 10 adet teslim edildi.
Geriye kalan 20 adet 2-3 haftadan uzun süre sonra teslim edilebilir.

Verilen bilgilere göre 2. etapda da 10 adet daha sipariş verilip, önceki otobüslerden tek fark olarak "Otomatik Engelli Rampası" donanım özelliği opsiyonel olarak eklenecek.Fakat henüz bu araçlar için sipariş-üretim-teslimat programları yapılmadı.

isikalp35
11 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2008, 00:21

İzmir Fuarında tanıtımı yapılan Mersin Belediyesinin Procitylarinden hayırlı uğurlu olsun Mersine kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

(+)

(+)

Emir ERTEN
11 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2008, 22:11

Körüklü Mercedes Benz Conecto
İstikamet: Tece Huzurkent
Cadde : GMK Bulvarı
Mevki : Yenişehir-Pozcu

(+)

En son Emir ERTEN tarafından Cmt 23 Ağu 2008, 22:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Emir ERTEN
11 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2008, 22:39

Bu Otobüsler aldığı yolcu kapasitesiyle ulaşımı büyük ölçüde rahatlatıyor. Bu yüzden Mersin'in göz bebeği diyebilirim.5 seneye kalmaz Okan Merzeci bulvarında da seferlerine başlar.

can_ycln

11 yıl önce - Sal 26 Ağu 2008, 20:23

mersin büyükşehir belediyesinin filosunda kaç tane otobüs var?

oguzugur

11 yıl önce - Çrş 27 Ağu 2008, 10:18

Geçenlerde Mersin'e gittim mecburen bindiğim belediye otobüsünün şöförü yanlış bindiğimi anladığım ve söylediğimde beni dövmekten beter etti.Şikayet ettiğim adam ise daha ilğinç bir şekilde kocaman yazılar yazmışız sizde okuyup binseydiniz gibi bir yaklaşım gösterdi.Halbuki ben binmeden önce şöföre sormuştum oda bana geçer demişti.Mersin'de Otobüsler gibi şöförlerinde değişmesi lazım bence.Genelde doğudan hiçbir vasıfı olmayan dün traktör süren adamları bugün otobüslere oturtmuşlar.

hasanpozan
11 yıl önce - Cum 05 Eyl 2008, 10:59

MERSİN, ŞEHİR İÇİ ULAŞIMINDA KALİTEYİ YÜKSELTMEYE BAŞLADI

Mersin büyükşehir belediyesi engelli vatandaşlara yönelik yeni otobüs sayısı 20 oldu şuan için yeni klimalı modern otobüs sayısı 50 adet oldu...

20 tane daha yeni otobüs yolda, ramazan ayı sonunda teslim edilecek, toplam yeni otobüs sayısı 70 olucak

Mersin büyükşehir belediyesinin Hedeflediği yeni otobüs sayısı 100

tamamiyle belediyenin öz kaynaklarıyla alınan otobüsleri, Ulaştırma bakanlığının Destekleri dışında Mersin büyükşehir kendi bütçesiyle aldı

Ulaştırma bakanlığı mersin büyükşehir belediyesine fazla destek olmuyor.

Mersin ulaşım konusunda tek başına belediye olarak mücadele ediyor !!!

sayfa 3
« önceki   1234 ... 129130131   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM