Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin Büyükşehir Belediye Otobüsleri
« önceki   123 ... 113114115 ... 127128129   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 114
melih95

8 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 23:34

Körüklü otobüslerin çoğalması lazım. Belediye Neyi bekliyor acaba anlamıyorum ki. Belli başlı hatlar inanılmaz yoğun İşte. Ama hiçbir çözüm getirilmiyor. Bugün Pazar olmasına rağmen aynı şekilde 10 numarayla bugün üst üste geldik insanlarla. Olacak iş değil bu.

hasanpozan
8 ay önce - Pts 04 Şub 2019, 13:10

Alıntı:
Körüklü otobüslerin çoğalması lazım. Belediye Neyi bekliyor acaba anlamıyorum ki. Belli başlı hatlar inanılmaz yoğun İşte. Ama hiçbir çözüm getirilmiyor. Bugün Pazar olmasına rağmen aynı şekilde 10 numarayla bugün üst üste geldik insanlarla. Olacak iş değil bu.

Hesaplamalara göre şuan metro inşaatı başlamıştı ve metro bitince bu otobüsler gmk bulvarına yolcu taşıyıp metroya aktarma yapılacaktı bu yüzden yeni otobüs alınmamıştı ama ekonomik kriz falan filan metro inşaatı onaylanmadı ve hala başlayamadı bu yüzden yeni otobüs almamışlardı.

Hamit başkanın en kötü projesi metrobüs yapılırsa otobüse doyarız

.

GkhanTR
8 ay önce - Pts 04 Şub 2019, 13:58

Alıntı:
Büyükşehir Belediyesi otobüslerden birini Mut İdmanyurdu takımına hediye etmiş, sanırsınız Mersin’de ulaşım sorunsuz işliyor da otobüs fazlalığı var!!!

(+)

Seçimler yaklaşıyor. Bu tarz hareketleri daha çok görürüz. Baksanıza stadyumun içine kadar sokup milletin gözüne sokuyorlar.

serkan33

8 ay önce - Pts 04 Şub 2019, 15:55

Hayır halkın parasıyla aldığın ve halka hizmet etmek zorunda olduğun aracı hangi hakla takımın birine hibe ediyorsun? Nasıl bir mantık bu yepyeni alınan otobüsü takıma hediye etmek, eski olanları verse bir nebze anlarımda!...

GkhanTR
8 ay önce - Pts 04 Şub 2019, 16:04

Hibe değilde tahsis edildiğini düşünüyorum. Çünkü araç hala resmi plaka. Mersin'de ki otobüs durumunu tam bilmemekle birlikte bana kalırsada yanlış bir durum bu.

gürsel6855
8 ay önce - Pts 04 Şub 2019, 20:10

Araç plakası Mut'a ait. Plakalarda LX serisi Mersin Merkezden verilmedi.

serkan33

8 ay önce - Pts 04 Şub 2019, 20:54

E tamam o da ilçenin ulaşımı için kullanılan bir otobüs sonuçta, bunlardan Anamur’a da verilmişti, Anamur şehir içinde çalışıyorlar diye biliyorum. Kısacası Mutluların ulaşımı için kullanılacak bir otobüstü bu bir zamanlar...

hasanpozan
8 ay önce - Pts 04 Şub 2019, 21:27

Yasal boşluktan faydalanılmış.

.

Alkışlarla yaşa
6 ay önce - Çrş 10 Nis 2019, 16:08

Sabahları trenle mersine gelip tıp fakğltesine geçiyorum fakat bunu bekediye otobüsüyle yapsam sizce ne kadar sürer çünkü pozcular üni caddesinde çok oyalanıyor direk 34. Caddeden tıp fakültesine geçecek belediye otobüsleri ne kadar sürer hangisi daha karlı olur zaman açısından teşekkürler

serkan33

6 ay önce - Çrş 10 Nis 2019, 16:17

Zaman açısından Pozcu Koop tabiki daha kısa sürer

sayfa 114
« önceki   123 ... 113114115 ... 127128129   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM