Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Yeni Kent Merkezi Nazım İmar Planı - Gökdelen Bölgesi
« önceki   123 ... 535455 ... 132133134   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 54
mertoviçizmir

8 yıl önce - Sal 30 Ksm 2010, 21:03

baumax gökdelen değilki en fazla 2-3 katlı bir yapı marketi olacaktır diger gökdelen projeleri bir yapılsa zorlunun gökdelenleri ve şu isviçrenin yapacagı gökdelenler izmir çok farklı görünür

nazım ozcan
8 yıl önce - Çrş 01 Arl 2010, 19:25
www.folkartyapi.com.tr/

www.folkartyapi.com.tr/

İzmir için harika bir haber bu. Nihayet Folkart proje dizaynını resmi olarak ortaya koymuş ve aktive etmiş oldu. Gerçekten estetik görüntüsü yüksek, simge bir yapı iddiası taşıyor. İzmirimizin vizyon kenti olması ancak bu simgelerle ve modernist algılarla mümkündür. Folkart'ın genç patronunu şimdiden kutluyorum. Hadi kolay gelsin ve şehrimin işsizlerine kapı aralansın diyorum.

cenk636
8 yıl önce - Cmt 04 Arl 2010, 11:22
Miray Ofis Binası

Proje tam kent merkezi olmasada çok yakınında bulunuyor. Arsa Sun Plaza'nın arkalarında BP ile Kavuklar Plazanın arasında ankara asfaltının hemen yanındadır. Bir haftadır arazi üstündeki yapıları temizleme işi yapılıyor. Siteside aşağıdadır.
www.mirayinsaat.com.tr/site-turk/ofis.pdf

(+)

(+)

(+)

EnderYıldırım
8 yıl önce - Cmt 04 Arl 2010, 16:36

Bildiğimiz kadarıyla... Kimbilir daha ne projeler vardır...
Limanarkası ise apayrı bir dünya, tamamıyla büyük bir kentsel dönüşüm...

behcoo
8 yıl önce - Cmt 04 Arl 2010, 16:39
tekfen-oz rönesanstan haber yok..:(

Tekfen-oz rönesans projesinden ne yazık ki haber yok..(

nazım ozcan
8 yıl önce - Cmt 04 Arl 2010, 17:37

Gerek Rönesans gerekse Tekfen sitelerinde de bir haber yok. Büyük ihtimalle Bayraklı projesini askıya aldılar. Vazgeçilmiş de olabilir tabii. Oysa Yeni Kent ilan edildiğinde en istekli görünen yatırımcı grupların başında onlar geliyordu. Umarım biran önce projeye başlarlar

mes60
8 yıl önce - Pzr 05 Arl 2010, 00:42

http://www.tekfen.com.tr/emlak.asp
hala sitede duruyor proje..vazgeçseler kaldırırlardı sanırım..

utku2484
8 yıl önce - Pzr 05 Arl 2010, 14:08

Alıntı:
baumax izmir yasar üniversitesi yurtlarına çok yakın yerde yapımına devam ediliyor sitede yeni oldugum icin baslık acma yetkim yok oyuzden buraya yazdım

Bence de büyük bir hızla Yeşilova'da yapımı süren ve İzmir'in en büyük yapı marketi olacağı yazan Baumax İzmir için ayrı bir konu açılması lazım

mest32
8 yıl önce - Sal 07 Arl 2010, 00:02

dun ıstanbuldaydım ....gökdelenler müthiş güzel duruyor eger izmire gökdelenler dikilirse izmir tr nin en güzel en havalı sehri olur turistler geldiğinde hong kong gibi gokdelenlerin önünde foto cektrmek ıcın onlerıne gderler buda izmir için büyük bir tanıtım sansı olur...

selim35turan

8 yıl önce - Sal 07 Arl 2010, 00:14

Alıntı:
dun ıstanbuldaydım ....gökdelenler müthiş güzel duruyor eger izmire gökdelenler dikilirse izmir tr nin en güzel en havalı sehri olur turistler geldiğinde hong kong gibi gokdelenlerin önünde foto cektrmek ıcın onlerıne gderler buda izmir için büyük bir tanıtım sansı olur...

Ben de dün İstanbul'daydım İstanbul'daki gökdelenlerde şehircilik hatası var. Sur gibi çevreliyor şehri. Adeta şehir rumeli hisarı ve gökdelen hisarı arasında kalmış gibi duruyor . Bayraklı emin olun daha güzel olacak. Projeler hele bir hızlansın.

sayfa 54
« önceki   123 ... 535455 ... 132133134   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet