Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Yeni Kent Merkezi Nazım İmar Planı - Gökdelen Bölgesi
« önceki   123 ... 131132133134   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 132
Mustafa harun

3 yıl önce - Çrş 17 Ağu 2016, 18:34

yapılmakta olan , proje halınde olan ve planlanan projeler hakkında bılgısı olan paylasımda bununabılır mıu acaba

brn8325
3 yıl önce - Cum 19 Ağu 2016, 12:11

Mustafa Harun
her başıkta aynı soruyu sormuşsun.
Hazır cevap almak yerine biraz araştırırsan cevabını blabilirsin.
ama ben sana az da olsa yardımcı olayım.
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=27913& ...;start=300

Halduy
2 yıl önce - Pzr 27 Ksm 2016, 22:11

Yeşilova ve ışıkkent garaj bölgesinde bile 10 a yakın gökdelen projesi başladı. Bu projeler 2-3 seneye bitince korkunç ulaşım (ulaşamama) sorunu yaşanacak. Acil belediye ile bakanlığın kamulaştırmalara başlamaları lazım.

Misafir 0fd

2 yıl önce - Pzr 27 Ksm 2016, 23:31

İstanbuldan daha güzel olacak bittiginde

Misafir b2f

2 yıl önce - Pzr 27 Ksm 2016, 23:55

Istanbuldan daha kotu olacak neden ?istanbulda taksim haciosman metro var metrobus baglanti 8 serit buyukdere cadddesi ve koprulu kavsaklar,,ki ona ragmen kaos oluyo
izmirde Cunku manas bulvarı ayni kaldi genisleme yok
Planlanan metro hatti yok
Kiyisindan gecen izban ve uzaktaki stadyum metro olusacak kalabaligi kaldiramicak
Su an bile ankara asfalti felc oluyo
Sora burda aman,ne güzel skyline oluyo diye mutlu olun sanki satin alcaksiniz kat 50+oluca agzi sulanan tipler var burda ve diger sitede

Misafir 0fd

2 yıl önce - Pts 28 Ksm 2016, 00:06

Kardesim ihtiyac var ki adamlar yapıyor. Nedir bu yani size gore 5 katlı binalar olsun her yerde. Avrupada bile yapılıyor boyle binalar artık. İzmirin nesi eksik. Evet güzel bir goruntu olacak ve sehre gelen yabancılar etkilenecek bu goruntuden destekliyoruz. Şuan konak tarafında gecekondular oldugu icin millet gelişmemiş diyor bu mu iyi. Bos arsalarda yükselen binalar hiç olmazsa farklı bir hava katacak, gecekondular bile goze daha az batacak istanbulda oldugu gibi.

Misafir edf

2 yıl önce - Pts 28 Ksm 2016, 03:19

Istanbul gokdelen liginde avrupa 1, ne oynuyor biliyonmu sen?
Sen hangi sehri gordun ki gokdelen cok diyosun
Mecidiyekoy metro metrobus istasyonunu gordunmu mahser yeri gibi oluyo plansizligin gostergesi
Madrid bcn berlin prag hangisinde plansız yerlesim var bu sehirlerin ortalama metro agi 400 km bizde 100 km etmez avrupa gormediysen bari google earth kur ordan bak bu sehirlere farki gor yahu 70 kat diksen nolcak yol metro yoksa ?
Ben 5 katli dikilsin demedim plana göre altyapı yok kaos olucak dedim sen okudugunu bi anla once

Tolgax35
2 yıl önce - Pts 28 Ksm 2016, 12:43

bizim burda anca sahil yoluna meydan ve tramvay yapmak gibi dahiyane fikirler üretiliyor. şehrin vakti ve nakti çok güzel çalınıyor.

Misafir d5e

2 yıl önce - Sal 06 Arl 2016, 20:55

Avcılar Mersinli İkiz Kule Projesi iptal olmuştur...
Gerekçe olarak Ekonominin daralacağından dolayi projeyi iptal etmişler..

hüseyin79
2 yıl önce - Pts 12 Arl 2016, 10:56

Mistral Tower'dan bakış.

(+)

(+)

sayfa 132
« önceki   123 ... 131132133134   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet