Ana Sayfa 882 bin Türkiye Fotoğrafı
Kocaeli - İzmit - Konak Hastanesi
Sayfa: Önceki  1, 2
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
cenk CAMCAY
5 yıl önce - Cmt 04 Tem 2009, 11:37

Konak hastanesi çok önemli bir profösörü bünyesine kattı.

Alıntı:
Türkiye’nin en önemli kalp-damar cerrahlarından biri olan Prof. Dr. Ahmet Öcal, Özel Konak'ta göreve başladı. Hastane yöneticileri, Öcal'ı basın toplantısıyla tanıttı

İLİMİZİN en büyük ve en önemli sağlık kurumlarından biri olan Özel Konak Hastanesi, medikal ve kalp damar cerrahisi direktörlükleri görevlerine Türkiye’nin en önemli kalp-damar cerrahlarından biri olan Prof. Dr. Ahmet Öcal’ı getirerek, kadrosunu daha da güçlendirdi. Konu ile ilgili Grand Yükseliş Otel’de Öcal’ın da katıldığı bir basın toplantısı düzenleyen Hastane Müdürü Hüseyin Türker, Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu ve kalp damar cerrahı Op. Dr. Murat Güçlü Elevli, Prof. Dr. Öcal’ı tanıttı.

SAYISIZ BAŞARILARI VAR

Kocaeli’nin önde gelen sağlık kuruluşlarının başında geldiklerini söyleyerek sözlerine başlayan Kazım Gündoğdu, Ahmet Öcal ile birlikte güçlerine güç kattıklarını belirtti. Gündoğdu, “Kalp damar cerrahisi alanında sayısız başarıları ve deneyimleri olan Ahmet Öcal, birçok derneğe üye. Yabancı dergilerde basılı 120 adet makale ve bildiri, ulusal hakemli dergilerde 220 adet makale ve bildiri, üç adet kitap bölümü, ikisi uluslar arası olmak üzere toplam üç adet bilimsel makale birinciliği bulunuyor” dedi.

YENİLİKLER İSTİYORUM

İlimize gelmekten son derece mutlu olduğunu belirten Prof. Dr. Ahmet Öcal ise, “Kocaelin’i çok sevdim. Çalışmaya başlayacağım Konak'ın binasını da çok beğendim. Burada yenilikler yaratmak istiyorum” dedi. Konak'a gelmeden önce Süleyman Demirel Üniversitesi Kalp Merkezi Başhekimliği görevini yürüten Öcal, 47 yaşında, evli ve bir çocuk babası. Öcal, Türkiye’nin önde gelen kalp-damar cerrahlarından biri sayılıyor.

http://www.kocaelidemokrat.com

0ğuz Lemi Tuna

4 yıl önce - Pts 03 Ağu 2009, 22:01

Yorumlardan sonra fotoğraflara devam.

(+)

Erol Gündüz

3 yıl önce - Prş 07 Ekm 2010, 00:12

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler