Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
bakaydın
8 yıl önce - Pts 22 Mar 2010, 11:09

şu anki sabah işe gidiş ve akşam eve dönüş vakitlerindeki izdihamı çeken bilir...
Körüklü otobüsler şart.

Murat Caner
8 yıl önce - Pts 22 Mar 2010, 12:12

Yolcu sayınız belliyse kaç adet körüklü araca geresinim var hesaplarsınız. Hepsinin yöntemleri bellidir.

tunc sirman

8 yıl önce - Pts 22 Mar 2010, 12:21

Sevgili Denizlililer.Cok fazla dusunmeyin.Bizim Istanbulda az kullanilmis Phileas marka koruklu teknoloji harikasi araclar var.Eger cok yokuslu bir yerde kullanmayacaksaniz bir taneyi gecici olarak isteyin.Eger memnun kalirsaniz,hem siz rahat edersiniz hemde biz kurtuluruz.Ama sonra küfretmek yok.

Yasin Efesoy

8 yıl önce - Pts 22 Mar 2010, 15:25

Alıntı:
Bizim Istanbulda az kullanilmis Phileas marka koruklu teknoloji harikasi araclar var.Eger cok yokuslu bir yerde kullanmayacaksaniz bir taneyi gecici olarak isteyin

Aman hocam, Phileaslar kalsın, başımıza bela bulmaya gerek yok. Üstelik bizim körüklü çalıştıracağımız güzergahlar yer yer %15 eğim görüyor. Ayrıca bizim yollarımız tek körüklüyü anca döndürüyor, çift körük kullanırsak köşe başlarına bina mina kalmaz.

Yasin EFESOY

tunc sirman

8 yıl önce - Pts 22 Mar 2010, 22:02

Yasin Kardesimi kandiramadim.Eger baska sehirlerden tanidigi varsa yardim rica ediyorum.Tüm Denizli halkina Istanbuldan selam sevgiler.Sadece turistik gezi yaptigim Denizlinin sorunlarini en kisa zamanda ve dogru sekilde cozumlemesini diler,koruklu otobusun uzaktan goruldugu gibi cok rahat ve daha cok yolcu tasiyan bir arac olmadigini ,dogru durust alcak tabanli otobuslerin daha mantikli bir cozum olacagini acizane tecrubelerime dayanarak oneriyorum

Alp Akyürek
8 yıl önce - Pts 12 Nis 2010, 20:34

Peki körüklü otobüs gelecek mi ?

Yasin Efesoy

8 yıl önce - Sal 13 Nis 2010, 12:58

Alıntı:
Peki körüklü otobüs gelecek mi ?

Son zamanlarda her ne kadar Belediye'yi bu konuda ikna etmeye çabalasak, bunun karşılığında da bahsi geçmeye başlamış olsa bile şu anda böyle bir şey düşünülmüyor. İlk hedef filonun genişletilmesi ve araçların parça parça yenilenmesi.

Yasin EFESOY

kaan tan
8 yıl önce - Pts 19 Nis 2010, 00:34

33-26-34 nolu hatlar neredeyse günün her saati tıka basa dolu oluyor,34 nolu hatta körüklü otobüs faydalı olabilir

serdardemirel
8 yıl önce - Cum 14 May 2010, 18:06

4 adet körüklü otobüs alınacağını duydum tabi resmi bir açıklama deildir bu sadece bir duyumdur.

Yasin Efesoy

8 yıl önce - Cum 14 May 2010, 21:29

Şu anda körüklü araç alımı programlanmamış olup, ilk hedef filonun yenilenerek genişletilmesidir.

Yasin EFESOY

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege