Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul [M2]-Metrosu: Taksim'den Şişhane İstasyonuna Uzatma İnşaatı
123 ... 383940   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
kilitli
sayfa 1
ali

18 yıl önce - Cum 30 Nis 2004, 11:52
İST » C6.10. [M2]-Metrosu: Taksim'den Şişhane İstasyonuna Uzatma İnşaatı

Selam Arkadaslar,

Sizlerle dikkatimi ceken bir olayi paylasmak istiyorum.Gecenlerde gece vakti gelirken Sishane metro istasyon girislerinden birinin önüne (Beyoglu Belediyesinin karsisindaki giristen bahsediyorum) cimento torbalari yigilmisti,bir sonraki sabah kaybolmustu o torbalar.Ertesi gece yine Bardan geliyordum ki;  uzanip asgi dogru baktim.Isiklar yaniyordu ve asagida bir hareketlilik vardi.Bu sabah ise gelirken belediyenin Tepebasi girislerine Tabela astigini ve Metronun reklamini yaptigini gördüm.Bu konuda detayli bilgisi olan var mi?

En kisa zamanda resim cekip yüklemeye calisacagim.

Mehmet Kasım
16 yıl önce - Sal 11 Nis 2006, 18:13
ELEKTORMEKANİK İŞLER

Alarko-Hyundai Konsorsiyumun kredi başvurusu kabul edilmişti.İnşaat bölgesine yolu düşen arkadaşlarımız bilgi verirlerse seviniriz.Herhangi bir hareketlilik var mı Şişhane Beyoğlu Bölgesinde?

Rifat Behar
16 yıl önce - Sal 11 Nis 2006, 18:20

hiçbir şey yok. burası hayalet metro oldu

abhazyalı ugur
15 yıl önce - Sal 03 Tem 2007, 04:17

burası 2007 mayıs ta açılacak denmiyormuydu.Bilgisi olan arkadaşlar varmı alorko grubunun icerde calışma yaptıgı söyleniyor ama tam bir bilgim yok

Emin Yılmaz
14 yıl önce - Pzr 26 Ağu 2007, 19:15

bu metro inşaatı bitmeyecekse yıllarca o zaman Sultançiftliği tramvayı gibi vezneciler kısmında olduğu gibi kazılar geri alınsın

halil.kocatas
14 yıl önce - Sal 12 Şub 2008, 12:12

Dün Şişhane metrosundan yapılan canlı yayında son 20 metrelik ray hattının bitirilmesi için yapılan çalışmalar gösterildi..Herhalde gece yapılan çalışmalarla bu 20 metrelik bölüm de bitmiştir.Ayrıca Kadir başkan deneme seferlerinin ağustos ayında yapılacağını söyledi.Bir de bu hatta çalışacak yeni vagonlardan bahsetti.Başkan, taksim-şişhane arası ring seferinden mi bahsetti acaba.Yoksa taksimden sonra şişhaneye devam mı edilecek?

İSMAİL ÇELİK

14 yıl önce - Sal 12 Şub 2008, 15:09
DEVAMI OLUR

Mekik sefer yerine bence mevcut hat devam eder.Bu haliyle bile faydası olacaktır.Düşünün Şişhane'den(toplama alanları Galatasaray,Tünel,Karaköy,Azapkapı,Kasımpaşa) direkt olarak ta reisimizin dediğine göre Maslak AOS kadar gidebileceksiniz.

Gökçe

14 yıl önce - Sal 12 Şub 2008, 16:43

Aynı araç devam edecek, ayrı bir hat olmayacak, Tünel sayesinde de Karaköy'e aktarma sağlanmış olacak.

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Sal 12 Şub 2008, 16:50

Metronun Şişhane'ye inmesi, İET'nin bu noktada ciddi bir düzenleme içine girme mecburiyetini de beraberinde getirecektir. Güneyden gelen ve Kuzeye yönlenen yolcuları, Taksim'e sokmadan Şişhane'de aktartacak ilginç ve de işe yarar bir çözüm üzerinde çalışmalılar...

Akın KURTOĞLU

kagancan
14 yıl önce - Sal 12 Şub 2008, 18:40

Daha onceki basliklara baktim fakat bulamadim; cikislari nerelerde olucak belli mi acaba?

sayfa 1
123 ... 383940   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM