Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
ASILTÜRKmünih

10 yıl önce - Pzr 05 Ekm 2008, 05:57
FUTBOL STADYUMLARI NASIL YENILENIP MODERN HALE GETIRILEBILIR?

STADYUMLAR İNDEKSİ için TIKLA*

selam arkadaslar ben cok koyu bir futbol fanatigi olarak isterimki türkiye dede artik futbol modern stadyumlarda oynansin.türkiyedeki futbolun kaliteside artsin,dünya capinda un yapmis futbolcular ülkemize gelip futbol oynasinlar.hem türkiyeyi hemde türk futbolunu dünyaya tanitsinlar,tanitsinlarki en azindan belki diyorum brezilya lilarin yaptigi gibi futbolumuz sayesinde dünya kamu oyunda ve diger milletlerin sempatisini kazanalim.elki kisa vadede bu cok faydali olmayabilir ama uzun vadede ülke ve millet olara bunun hem maddi hemde manevi karsiligini alacagiz diye düsünüyorum. Degerli arkadaslar simdi sizden ricam nasil bir yol izlenmeliki ülkemizdeki,en azindan devamli birinci lig de oynayan takimlarimiz en kisa zamanda büzel ve modern bir sstadyuma kavusabilir ???Sorusuna mantikli ve akilli fikirler üretip burada paylasmaniz.belki bu sayede birilerine vesile olup bu yönde adim atmasini saglariz ha ne dersiniz!!!!

Efe Kahraman

10 yıl önce - Pzr 05 Ekm 2008, 06:33

Türkiyenin futbolunu Dünya seviyor aslında ; Dünya kupası 3. ve Avrupa 3. ile sempatik ve tanınmış bir ülkeyiz..Stadlara gelince haberlerde hep duyuyoruz ama hala ortalarda modern statlar yok Kayseri yapıyor Gs yapıyor birde..Eğer Bize Avrupa Şampiyonası gibi büyük organizasyon verirlerse ancak o zaman yenilenebilir Stadlarımız..

bülent dizdar

10 yıl önce - Pzr 05 Ekm 2008, 12:55

Burada belirtilen kurallara uygun olmayan başlık kilitlendi.

[Bunun yaninda Türk Stadyumlari icin bir baslik var, orada devam edileblir. - Bülent - Pzr 05 Ekm 2008 12:09 ]

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET