Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Yuzbasi Volkan Yuksel

15 yıl önce - Çrş 28 Nis 2004, 01:38

Saygili, sana tesekkur esas benim borcum. Izmirden her ucusda neredeyse gordugum bu insaat alanini alani hep merak ederdim.

Bilgilendirdigin icin, tekrar tesekkurler. Ayrica resimleri post etmeme yardimlarindan dolayi Umit'e de tesekkurler.

Saygili
15 yıl önce - Çrş 28 Nis 2004, 01:44

Sende olmasan bu fotolari bu bilgileri alacak yer yok E devlet diyorlar 10 yil öncesinin haritalari internette, bizim millet pek bilgilenmek istemiyormu yoksa, bazi kurumlar calismiyormu . Cevreye duyarli olmak insani sevmektir ayni zamanda...

Yuzbasi Volkan Yuksel

15 yıl önce - Çrş 28 Nis 2004, 02:20

Saygili, benim tarzim bilgilendirmenin bir benzerini Turkiye'de yapan bir baskasi var mi bilemiyorum? Bunu anlayip deger verebilen insanlarin varligi (sayisi onemsiz) benim icin cok onemli. Sen bunlardan birisin, ilgine tesekkurler. Hepimizin ortak gelecegini daha iyiye goturebilecek, bilincli dusunebilen genclerin varolmasina katkida bulunabilmek benim icin buyuk mutluluk.

Burc ve arkadaslarinin bize sagladiklari bu ortam bence "Network of Excellence" nin ta kendisi. Birbirimizin eksiklerini tamamlayarak hatasiz bilgi/sonuc uretebilen bir grup calismasi yapabiliyoruz.

Umuyorum bu tarzim bireylere yada kurumlara ornek olusturur ve benzer cevresel bilgilendirme/bilinclendirme calismalari yapanlar cogalir, takip eden kitle genisler.

Yuzbasi Volkan Yuksel

15 yıl önce - Pts 17 May 2004, 20:40

Insaat alanının ilerisi Pancar (Torbalı'nın Koyu), bize yakın olan diger tarafı Tekeli Koyu oldugunu ogrendim. EU ZF Toprak Bolumu UA CBS Ebiltem Uydu Lab'dan Fulsen hanıma tesekkurler.

Yuzbasi Volkan Yuksel

15 yıl önce - Sal 10 Ağu 2004, 23:43

Bugun sevindirici bir gelisme oldu. Aritma tesisi ve OSB insaat alanlarini dolasma imkani bulduk Umit sayesinde. Bu aritma tesisi ile OSB insaatinin pek alakasi yokmus aslinda. Rahmetli Pristinanin Gaziemir ve cevresini icin yaptirdigi bir aritma tesisi imis. En son ortaya cikan kati camurlu madeye de "kek" deniyormus. Onu da gerektigi gibi cevreyi kirletmeden imha edecek tesisler yapiliyormus.

Fotolari Umit kamerasiyla cekti. Bekliyoruz guzel resimlerini.

Dolastigimiz yerleri isaretledim, pembe OSB, kirmizi aritma tesisi

(+)

YVY

sayfa 3
ANA SAYFA -> İZMİR