Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Fuarı - Kültürpark
123 ... 606162   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
ata
13 yıl önce - Cmt 24 Nis 2004, 20:41
İzmir Fuarı - Kültürpark

bugün fuara yolum düştü yeğenimi  götürdüm lunaparka..gitmiyordum epey yenileme çalışmaları..acayip kalabalık idi koca şehrin içinde böyle alan olması harika her yönden biraz daha iyi ve geniş kullanabilinse çok daha iyi olur.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Taha
13 yıl önce - Pzr 25 Nis 2004, 00:06

Ilhan resimler cok guzel ozellikle ilk resme hasta oldum. Bu ne guzel disiplin ve muntazam bir yesil alan ama cimler olsaydi daha guzel olurdu. Sizlerden bu tip yesil alan resimlerini bekliyorum. Bu tip resimleri gordukce cok seviniyorum.

GO IZMIR!

ata
13 yıl önce - Pzr 25 Nis 2004, 16:06

taha ata yazacaktın ilhan yazmışsın olsun aynı topraktan geldik nasıl olsa

Mehmet YASA

13 yıl önce - Cum 30 Tem 2004, 18:48

Önümüzdeki zamanda İzmir Fuarını güzelce fotoğraflamak gerekiyor..Çalışmalar bitmek üzere sanırım..Yıkılan ve yeşillendirilen yerleri görmek için Fuara giden bir arkadaşın çektiği fotolardan 2 tanesini yolluyorum, daha sonra devamı gelecek, özellikle Fuar zamanı bol foto gelecektir bu başlığa, İzmir'li arkadaşlardan da biraz fuar fotoğrafı bekliyorum!!

(+)

(+)

Mehmet YASA

13 yıl önce - Cum 27 Ağu 2004, 18:15
73. Izmir Enternasyonal Fuari Bugün açiliyor

Gençlik ve gelecek 73.İEF'de buluşacak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 27 Ağustos 5 Eylül 2004 tarihleri arasında 73. kez kapılarını açacak olan İzmir Enternasyonal Fuarı’yla ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Fuarının genel konseptinin ‘Gençlik ve gelecek’ olduğunu hatırlatan Kocaoğlu, gençliğin dinamiğinin en çok yatırım yapılması gereken toplum kesimi olduğundan inançla genel konsepti bu sene “Gençlik ve gelecek” olarak belirlediklerini söyledi. Bu sene fuarın yurtdışındaki genel ticaret fuarları örneğinde olduğu gibi 10 gün süreceğini hatırlatan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu her sektörün yıl içerisinde yurtiçinde ve dışında katılmak zorunda olduğu birçok ihtisas fuarıın bulunması ve firmaların uzun süren fuar dönemi nedeniyle gerek maliyetleri gerekse işgücü ve zaman açısından sorunlar yaşaması nedeniyle İEF’nin süresini kısaltmak zorunda kaldıklarını belirtti.

İzmir Enternasyonal Fuarı'nın bu yılki onur konuğunun Rusya Federasyonu olduğunu hatırlatan Kocaoğlu henüz kesin olmamakla birlikte 3 Eylül’de Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vilademir Putin’in İzmir’e gelip fuarı gezeceğini söyledi.
Kocaoğlu, bunun İzmir için büyük önem taşıdığını ifade etti. "Bu ziyaret gerçekleşirse hem İEF açısından hem de İzmir açısından önemli bir tanıtım olacak" dedi.
Rusya federasyonu'nda gerek mağazacılık gerekse farklı sektörlerde üretim yaparak faaliyette bulunan yaklaşık 600 Türk firması bulunduğunun altını çizen Kocaoğlu 2000 yılından bu yana Türkiye’nin Rusya’ya ihracatında artış gözlendiğini belirtti.

Bu yıl fuara girişin öğrenci 250 bin, tam biletin ise 500 bin lira olacağını ifade eden Kocaoğlu her yıl olduğu gibi bu yılda fuarın son günü olan 5 Eylül günü fuarı gezmek için Kültürpark’a gelenlerin gişelere bıraktığı gelirin Urla’daki Barbaros Çocuk Köyü'ne bırakılacağını söyledi. İzmir Enternasyonal Fuarı'na bu yıl 1158 katılımcı firma bulunduğunu ve bu firmalar için toplam 77 bin 756 metrekare tahsis alanı oluşturulduğunu hatırlatan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu şunları söyledi: “Bu yıl fuara 58 ülke katılıyor. Ticari bazda 37 ülkeden 325 yabancı firma fuar süresince ürünlerini sergileyecekler. 833’ü yerli toplam 1158 firma fuar süresince yeni ticari bağlantılar kurma ve nihai tüketiciye birebir ulaşma şansı bulacaklar. İEF’ye Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden toplam 490 ilden katılım gerçekleşiyor” dedi.

Bu sene Kültürpark Yenileme Projesi çalışmaları sonucu yıkılan alanların peyzaj çalışmaları ile değerlendirildiğini hatırlatan Kocaoğlu Fuar Tahsis Alanı’nın geçtiğimiz yıla göre 8 bin metrekare daha artarak 77 bin 756 metrekareye ulaştığını söyledi.Yeni Fuar alanının getirdiği ivme sayesinde İEF’ye katılan otomobil markası sayısının da 21’e çıktığını ifade eden Kocaoğlu bu gelişmenin de sevindirici olduğunu söyledi.

buda Kadifekale'den Fuar alaninin genel görünüsü

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 606162   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR