Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
inancgs05

10 yıl önce - Cum 26 Eyl 2008, 17:49
İstanbul metro Olimpiyat Stadına geliyor! Stadyum bundan nasıl etkilenecek?Metro Olimpiyata günden güne yaklaşıyor.Peki bu metro ne derece etkili olacak insanlar Stadda bindikleri zaman Metroya Otogarda aktarma yapmak zorunda kalacakalar.Daha aktif bir proje olabilirdi sanırım


Akın Kurtoğlu

10 yıl önce - Cum 26 Eyl 2008, 17:52

Olimpiyat stadında kaç günde bir maç oynanacak? Haftada bir müsabaka için buraya böylesi bir metro hattı değer mi? Yok gerçekten olimpiyatlar için hazırlanıyor ise bunu unutun beyler!... Bizde olimpiyat-molimpiyat düzenlenmeyeek hiçbir zaman... Koskoca bir palavradır "İstanbul bilmemkaç senesi Olimpiyatları".

Akın KURTOĞLU


denizist
10 yıl önce - Cum 26 Eyl 2008, 17:56

Olimpiyat stadı için bir gazeteci bir yazı yazmıştı, sanırım Hıncal Uluç'tu. Bu stadı bu şekilde işleteceğimize yıkamım gitsin diye. Hiç olmazsa işletme masraflarından kurtuluruz diye.

Koca stad için bazıları yıkılsın derken bazıları da metro götürmeye çalışıyor.

Bence yıkılmasın ama haftada bir maç ki oda iyi ihtimal, iki haftada bir maç demek doğru olur, metro bağlanması gereklimidir tartışılır. Zaten olimpiyatları almaktan benim de hiç ümidim yok...Samet Yılmaz

10 yıl önce - Cum 26 Eyl 2008, 18:01

Zaten buraya metro gelsede boş sefer yapar durur.Atatürk olimpiyat stadından mlarını oynayan tek takım istanbul büyükşehir belediyeor takımı olduğundan ve bu takımında taraftarı olmadığından stad her hafta boş çekiyo.

İstanbul büyükşehir belediyesininde yapmak istediği metroyla artık beleş istanbul büyükşehir taraftarını götürür artık olimpiyat stadına.

Olimpiyatlarada ev sahipliği yapacak halimiz olmadığından stad boşuna yapılmış durumda.


İSMAİL ÇELİK

10 yıl önce - Cum 26 Eyl 2008, 18:10

Olimpiyat statından sonra hat Şahin Tepesi-Altınlşehir-Tahtakale -Ispartakule-Bahçeşehir'e bağlanır mutlaka.Hatta Esenkent-Esenyurt-Avcılar bağlantısı ilede çember oluşturulur.Yoksa bir stat için değmez.0345 özer er

10 yıl önce - Cum 26 Eyl 2008, 18:57

ne olimpiyatı ya bize vermezler,bu boş yatırımdan başka hiç birşey degil ama arkadaşın dedigi gibi olursa baglantıları bi işe yarar.

C. H. Engin Er

10 yıl önce - Cum 26 Eyl 2008, 19:46

Tüm kararsız görüşlere rağmen Şampiyonlar Ligi finalini Uefa kupası finalini f1 yarışlarını avrupa ve dünya basketbol şampiyonalarını üniversite olimpiyatlarını düzenlediğimi veya düzenleyeceğimiz gibi Olimpiyatlarıda eninde sonunda düzenleyeceğiz, İstanbul her konuda olduğu gibi bundada öncü konumda olacak ve final müsabakaları için tek yerimiz Olimpiyat stadı ve tam kapasite ile çalışacağı 1 ay için metro ya değer çünkü Olimpiyatlar bizde izlenmesede dünyada en çok izlenen organizasyon ve milyar dolar harcayarak yapamayacağınız tanıtımı bu sayede yaparsınız. Türkiye Olimpiyatları mutlaka düzenleyecek ve buraya giden metronun parasını da burada misli misline çıkaracaktır.

Şu an şehir dışı gibi dursada herkes biliyor ki çok yakın gelecekte şehrin göbeği sayılacak, belki daha öncelikli yerler vardı ama kesinlikle çöpe atılmış bir yatırım değil, darısı İstanbulpark ve Sabiha Gökçen'i başına...Mehmet Kasım
10 yıl önce - Cum 26 Eyl 2008, 22:20

Stadda maç olmadığı zaman metro gitmeycek tabi ki. Metro İKİTELLİ KÖYİÇİ İSTASYONU'ndan geri dönecek. Topu topu 1.5 km'lik kısım kullanılmayacak maç olmadığı zamanlarda.

Sadece stadı düşünmeyin. Organize Sanayideki siteleri düşünün. Ve buranın inanılmaz trafiğini Metro her sanayi sitesine hizmet verecek şekilde optimum güzergah tasarlanmaya çalışıldı.


Akın Kurtoğlu

10 yıl önce - Cum 26 Eyl 2008, 22:24

O zaman Stad istasyonunu "şube hattı" olarak düşünmeliyiz...Alıntı:
Sadece stadı düşünmeyin. Organize Sanayideki siteleri düşünün. Ve buranın inanılmaz trafiğini

Hiii!... Aman Allah'ım, hakikaten de inanamıyorum!...

Akın KURTOĞLU


Mehmet Kasım
10 yıl önce - Cum 26 Eyl 2008, 22:27

Evet shuttle denenden. Güney Sanayi'de yapılan en büyük istasyonda kol ayrılıyor. İşletme şekli;

Güney Sanayi-Olimpiyatköy olabilir. Maç olmadığı zaman İkitelli-Güney Sanayi arası mekik çalışır. Tek istasyon var zaten bu arada.

Diğer ihtimal ise maç olduğu zaman OLİMPİYATKÖY-G.SANAYİ-KİRAZLI şeklinde tüm olarak ta çalışabilir. İSTASYON PERONLARI AYNI KATTA.sayfa 1
123 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM