Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Midibüsleri Sorunlar, Görüşler ve Çözüm Önerileri [ANK ]
« önceki   123 ... 127128129   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
kilitli
sayfa 128
onur345
6 ay önce - Cum 25 Oca 2019, 18:12

Sosyal medya da Yeni alınan Ö.t.o. ile ilgili başlığın altında Ankara'daki dolmuşcuların görüşlerinden bi kaçını ekliyorum...

Bu arada bu Pazartesi araçlar başlıyormuş. Birisi yazdı Facebook'tan ...

----------------------------------------------------------

Alıntı:
Esnafın üstünden pazarlık yapıp cebine paraları indiren kim olursa olsun çocuğunun kefen parası yapsın

Alıntı:
Ankara minibüscüler odası sağolsun esnafı ekmeğe muhtaç hale getirdiği için İNŞALLAH bu dünyadan hesabı vermeden gidemezler

Tunç D.

6 ay önce - Cum 25 Oca 2019, 19:33

Alıntı:
Sosyal medya da Yeni alınan Ö.t.o. ile ilgili başlığın altında Ankara'daki dolmuşcuların görüşlerinden bi kaçını ekliyorum...

Görünen o ki ortalık karışacak,Pazartesi günü Çevik Kuvvet son duraklarda vaziyet alsa iyi olacak.

Misafir 780

6 ay önce - Cum 25 Oca 2019, 20:52

Pazartesi mi başlıyorlar?

onur345
6 ay önce - Cum 25 Oca 2019, 21:01

Ö.t.a. sahibi olan birisi öyle demiş sanayide bi arkadaşıma. Evet...

Misafir 3af

6 ay önce - Cum 25 Oca 2019, 21:26

Peki pazartesi diğer şehiriçi hatlara örneğin oran sitesi-keçiören gibi onlarda başlıycak mı?yoksa sadece sincan etimesgut arası olanlar mı başlıycak?Bu pazartesiden mi bahsediyoruz yani 28.01.2019 tarihinden dimi?

onur345
6 ay önce - Cum 25 Oca 2019, 21:30

28'i demiş evet. Geri kalan bilgileri bilmiyorum. Liste falan gelmedi henüz bizim durağa. Normalde bilgi amaçlı plakalar ve hat bilgilerini gönderirlerdi böyle durumlarda. Hazırlanmamış daha demekki.

Misafir 497

6 ay önce - Cmt 26 Oca 2019, 14:47

Yeni hatlarla ilgili halen bilgi yok nedense?heralde sadece pazartesi sincan etimesgut bölgesi yeni öho'lar başlıycak heralde.

engin_ank
6 ay önce - Cmt 26 Oca 2019, 17:40

Alıntı:
Başkentte, beyaz toplu taşıma araçları 28 Ocak Pazartesi gününden itibaren yerini mavi renkli halk otobüslerine bırakacak.

Ankara Midibüs ve Halk Otobüsleri Esnaf Derneği Başkanı Kurtuluş Kara, yeni otobüslerin tanıtımı için düzenlenen törende yaptığı konuşmada, EGO otobüslerinde, banliyo trenlerinde ve metro hatlarında geçerli olan aktarma kartlarının yeni otobüslerde de kullanılabileceğine dikkati çekti.

Kara, yeni sistemle 28 Ocak Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacaklarına işaret etti. Son teknolojiyle donatılan söz konusu otobüsler, engelli vatandaşlara da rahat ulaşım imkanı sunacak.

Törene, Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel de katıldı.

https://www.memurlar.net/haber/805257/ankara-da-t ...siyor.html

erdem türkoğlu
6 ay önce - Cmt 26 Oca 2019, 19:33

Yeni otobüslerin tanıtım töreninden fotoğraflar paylaşılmış.

Fotoğraftaki Temsa'lardan birinin tabelasındaki 18*-1 Hoşdere yazısı dikkatimi çekti. Eski Oran-Keçiören hattı 188 Hoşdere'den değil de Cinnah'tan çalışırdı diye hatırlıyorum. Bu şekilde 185-450 ÖHO'larıyla rekabet olacak aralarında.

Ön ve yan cephelerde görülen yuvarlak mavi etiketlerde Ankara Halk Otobüsleri Kooperatifi, AHOK ve 001 şeklinde araç numarası yazıyor. Güzel olmuş.

Alıntı:

CnnTurk'ten alıntıdır.

Misafir 657

6 ay önce - Cmt 26 Oca 2019, 19:45

Yalnız 18-1 ne alaka 188 olmuycak mı numarası?ayrıca hosdereden değil de cinnahtan çıksaymış süper olurmuş.yalniz bu pazartesi oran sitesi-keçiören hattı da başlıycak mı?

sayfa 128
« önceki   123 ... 127128129   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet