Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Midibüsleri Sorunlar, Görüşler ve Çözüm Önerileri [ANK ]
« önceki   123 ... 123124125126   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 124
Tunç D.
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 17:47

Alıntı:
Bahsettigin araç Akia Ultra Lf. Bu arada eski kasa Conecto varmıydı? Yanı şu 06 ZLT 57'nin kasasından olan.

Eski kasa Conecto yoktu. (Gördüğüm kadarıyla)

Emir GÖKER

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 17:48

Alıntı:
Eski kasa Conecto yoktu. (Gördüğüm kadarıyla).

Otobüsler hazır gibi görünüyor. Ama neden Şubat'ı bekliyorlar ki?

mert amg
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 17:52

Bu araçlara yeni plaka mı takıldı eski midibüslerin plakaları bunlara mı aktarıldı.

Emir GÖKER

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 18:03

Alıntı:
Bu araçlara yeni plaka mı takıldı eski midibüslerin plakaları bunlara mı aktarıldı.

Yeni plakalar takılmış. Demetevler Toki civarlarında gördüğüm ve muhtemelen Antalya ÖHO çıkması olan Otokar Kent Lf'ye 06 Bxx xxx plaka takılmıştı. Resimdeki araçlara da 06 Bxx xxx plaka takılmış.

onur345
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 20:58

Alıntı:
Ayrıca Mavi ÖHO’dan çıkma 06 ER 344 plakalı Güleryüz Cobra da ÖTA saflarına katılmış gibi görünüyor.

344 Bizim durak da (317)
Halen çalışmakta.
Uzaktan benzetmiş olabilirsin

-------------------------------------------------------
Alıntı:

Ankara'da halk otobüsü,ego ve Öto'da plakaların hiç bir önemi yoktur.
Hat ve sözleşme önemlidir.
Taksi,servis,dolmuş için plaka sabit kalması geçerlidir.

NC503
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 21:32

Kıymetli arkadaşlar ben çıkma araca ihtimal vermiyorum. Protokole uymuyor. İnşallah kısa zamanda başlarlar.
Alıntı:
Alıntı:
2- Hatlarda çalışacak araçların 12 metre uzunluğunda ilk işe başlamada 0-3 yaş aralığında veya hiç trafiğe çıkmamış ve üretici firma yada yetkili bayisinden alınması kaydıyla 0-5 yaş aralığında, engelli erişimine uygun ayakta yolcu taşıyabilen özelliklere sahip özel toplu taşıma aracı olması.

onurnazliaka
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 21:37

Alıntı:

Ankara'da halk otobüsü,ego ve Öto'da plakaların hiç bir önemi yoktur.
Hat ve sözleşme önemlidir.
Taksi,servis,dolmuş için plaka sabit kalması geçerlidir.

İlk kez bu yıl Ankara'da 06 dışında plakalı özel halk otobüsü görürseniz şaşırmayın. Çankırı'da 06 plaka, Gaziantep'te 67 plaka özel halk otobüsü görmüştüm. Tepki çekmemek için plaka değişiyor genelde ama arada istisnalar oluyor. Misal Çankaya Belediyesinin çöp kamyonlarının kimisi 34 plaka. Mühim olan plaka değil hizmet. O anlamda 06 dışında plakalar da görür müyüz, belki de görürüz.

(+)

(+)

En son onurnazliaka tarafından Cum 11 Oca 2019, 21:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir 5a6

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 21:42

Madem herşey hali hazırda neden hala şubatı bekliyolar ki?hem öta başkanı açıklamıştı yilbasindan sonra başlıycak diye.bana göre şubat tarihi yanlış gibi ama

onur345
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 22:39

Vay be ANR 18. Çift katlı zamanında Babamgil az kapışmazdı bunlarla.
Arkadaki 0345'de burdan çıkma ama plaka hatırlayamadım.

(+)

Tunç D.
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 22:44

Alıntı:
344 Bizim durak da (317)
Halen çalışmakta.
Uzaktan benzetmiş olabilirsin

Plaka öyle aklımda kalmış olabilir ancak aralarında mevcut ÖHO’lardan çıkma,Ankara mavisi damasız bir Güleryüz de vardı.
Üzerindeki Özel Halk Otobüsü yazısının şeklinden de araç bana oldukça tanıdık geldi. Dediğim gibi,sanki 114-415’te görmüştüm onu.

sayfa 124
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 123124125126   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet