Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 15
İSMAİL ÇELİK

11 yıl önce - Pts 20 Arl 2010, 10:06

Kadıköy-Kartal ve Marmaray(Üsküdar-Gebze Asya tarafında) birde Üsküdar-Sarıgazi yapılırsa Asya bayağı rahatlayacak.
Benim hep müdafi olduğum Üsküdar-Sarıgazi hattı için birde(daha önceki yazılarımda eşit sürelerde sefer yapabileceklerini ,istasyon yerlerini ayrıntılı yazmıştım)Bağlarbaşı-Kadıköy bağlantısı ve Kadıköy-Kartal için Ünalan-Bağlarbaşı-Üsküdar bağlantısı olsa %50 çözülür bu taraf.Çünkü yerleşim daha düzenli.

Birde hep müdafi olduğum Göztepe Köprüsü-Libadiye-Ümraniye-Ataşehir-Kozyatağı-Göztepe(Marmaray) hattı ile Bostancı-DUDULLU arası planalanan hattın minibüs yolu güzergahından Kazasker-Göztepe-Mazharbey-Ziverbey-S.ÇEŞME(Marmaray ve metrobüs)ve Kadıköy arasındada bağlantısı olursa ciddi bir çözüm olur.Acelesi olmamakla beraber Kadıköy-Harem-Üsküdar-Beykoz hattıda oldumu tamamdır.

Metrobüs yapılırken asıl hata Kozyatağı yerine S.Çeşme'ye gitmek oldu.

Ben 2. köprü güzergahından 4.Levent-Kozyatağı hattında hala ısrarcıyım.

Cemoli D18
11 yıl önce - Cmt 26 Mar 2011, 14:17

anadolu yakasında da metrobüs ağı genişletilmeli ikinci köprü üzerinden avrupaya geçmeli bu da trafikteki araç sayısındaki azalışa neden olur

Misafir 52b

4 yıl önce - Pzr 25 Şub 2018, 14:21

Seneler sonra yazıyorum:
Tuzla taraflarına ne bir metrobüs,ne de bir metro var.
Seneler önce metro uzatmasını bekleyin metrobüs çok mantıksız olur diyen arkadaşları buradan selamlıyorum.

Misafir 52b

4 yıl önce - Pzr 25 Şub 2018, 14:25

Yukarıdakini yazan benim yanlış anlaşlımasın diye söylüyorum:

Burda hükümete veya belediyeye art niyetli birşey söylemedim.Sadece metroyu bekleyin diyen bu konuya seneler önce yazan arkadaşlara dedim.

sayfa 15
« önceki   123 ... 131415
ANA SAYFA -> ULAŞIM