Ana Sayfa 882 bin Türkiye Fotoğrafı
Gelecek Vaadeden Genç Türk Futbolcular!
Sayfa: Önceki  1, 2, 3 ... 189, 190, 191 ... 213, 214, 215  Sonraki
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
veysel_d
1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2012, 00:21

Alıntı:
.Gökhan töre ne dedi Almanya çagırsaydı Almanyayı seçerdim dedi.

gökhan töreyi alman federasyon her zaman istemisti. hatta gökhanin u17 avrupa sampiyonasini hatirliyorum, türkiye almanyaya karsi oynuyordu. alman federasyon gökhan töreyi cok istedigini sürekli söyluyordu alman spiker. ama gökhan türkiyeyi tercih ettigini söyledi. diger oyunculara karsi bir yas genc olmasina ragmen ciddi fiziki üstünlügü vardi ve yeteneginden dolayi chelsea ye transfer oldu. senin yazdigin her zamanki gibi sahte.

kusura bakma ama sen kafayi yemissin. samed yesil liverpoolun genc takiminda oynuyor diye göklere cikartiyorsun. premier ligde yani en üst ligde oynayan, samedden sadece bir kac ay yasli olan ve chelsea nin transfer listesine giren 18 yasindaki kerim frei kötü oluyor. cünkü türkiye, pardon ailenin ülkesi icin oynuyor ondan.

seni ciddi alanda suc. ama ben senin yalanini ortaya cikartmak istedim.

En son veysel_d tarafından Prş 20 Eyl 2012, 00:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

emirburak

1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2012, 00:22

Alıntı:
kız arkadaşım Alman

yukarıdaki mesajının bu cümlesiyle aslan55 neden bu kadar fanatik bir alman destekçisi ve alman fanatiği olduğunu sonunda belli etmiş!
burdan anlaşılıyor ki bir kız insanı kendi ülkesine çok rahat asimile edip, o ülkenin fanatiği yapabiliyormuş!

aslan55 boşuna burda yırtınıp durma ahmet beyinde dediği gibi senin kafanda olan gurbetçi sayısı bir elin parmaklarını geçmez! o futbolculardanda bundan önce olduğu gibi almanya yı seçenler olsada Türkiye yi seçenler ve seni üzenlerde olacak!

En son emirburak tarafından Prş 20 Eyl 2012, 00:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

aslan55
1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2012, 00:28

veysel efendi gökhan törenin videosunu bul izle maç sonrası konuşmasını hiddink döneminde armut piş agzıma düş dönemi bitti artık deniz bitti malesef samed yeşil yarınki young boys kadrosunda zoruna gitmesin kerim frei ise isvicrede oynasa kendi açısından ve gelişimi açısından daha iyi olurdu ama yanlış yaptı çünkü uluslararası tecrübesi olmyacak malesef.

veysel_d
1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2012, 00:40

arkadas, istersen sen bul videoyu. alman federasyonu onu cok istiyordu, ben u17 avrupa sampiyonasini izledim ve diger oyunculara karsi üstünlügü cok net gözüküyordu. adamlar onu 16 yasindayken cagirdilar ve kendisi türkiyeyi (ailenin ülkesini ) tercih etti. neden zoruna gidiyor anlamadim. herkesin kendi tercihi var, neden baskalarin hakkinda konsumayi kendine görev görüyorsun. hemde yalan söyleyerek.

bu arada sana bunuda belirtiyim. cünkü yine bilgisizsin veya yine yalan söyluyorsun. isvicre de yetisen bir sürü oyuncular isvicre yerine ailelerin ülkesini hirvatistani tercih ettiler ve baya basarili bir kariyer elde ettiler. benim tanidigim rakitic ve petric var. onlar euro 2008 ceyrek final oynarken isvicre oyunculari kendi ülkelerinde oynanan bu maci televizyondan izliyorlardi. bunu bilmende fayda var, hirvatistani yenen ve yari finale yükselen takimda türkiyeydi.

servural
1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2012, 00:57

Konyaspor forması giyen Abdülkerim Bardakçı ve İsmail Güven

Her iki oyuncu Genç milli takımlarda defalarca forma giydi. Son olarak 19 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nın 25 ve 27 Eylül'de deplasmanda Moldova ile yapacağı hazırlık maçlarının kadrosuna çağırıldılar.

İsmail Güven
Doğum tarihi: 16.04.1994
Doğduğu il: Konya
Mevki: Orta Saha
U19 Milli Takım'da oynuyor.

Abdülkerim Bardakcı
Doğum tarihi: 07.09.1994
Doğduğu il: Konya
Mevki: Defans
U19 Milli Takım'da oynuyor.

Okan Yayla
1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2012, 01:45

Alıntı:
Alman mantalitesi taşıyorum

Ben de Nijeryali mantalitesi tasiyorum ama bak Allahin isine dunyaya Turk olarak gelmisim. Benim yuzum niye siyah degil diye hergun agliyorum.

anilekinci
1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2012, 01:58

Alıntı:
ahmet bey size katılmıyorum zaten görüşlerinize saygı duyarım 2 kuşaksınız siz düşünceleriniz normal ancak ben gurbetçi filan degilim onu söyleyeyim Alman mantalitesi taşıyorum kız arkadaşım Alman okulum Alman arkadaşlarım Alman ben buraya aitim Türkiyeye gidince dışlanıyorum giden arkadaşlarımda aynı fikirde.hatta türkiyede futbol oynayan arkadaşlarımda öyle düşünüyor.Gökhan töre ne dedi Almanya çagırsaydı Almanyayı seçerdim dedi.Hakan çalhanoglu ile görüşmeler sürüyor degişiklik olucagını ümit ediyorum hatta ilkayın bile bu konuda girişimde bulunacagı konusuluyor.samedin emre can nereli zaten bu çocuklar açıklama yapmadımı Almanya adına oynayacagız diye daha neyi tartışıyoruz bu çocuklara neden destek olunmuyor.2014 samed yeşil klosenin yerine forma giyecek ozaman ne diyeceksiniz küfürmü edeceksiniz.her zaman ailemin ülkesine saygım var ama dogdugum topraklar ekmek yedigim yer herşeyimle buraya aitim.

Tamam sen Alman ol...amaaa burdaki herkese saygı duycaksın! millete gelip efelik yapmayacaksın...burda ki gurbetçi arkadaşlarımıza hakaret etmeyeceksin! sen ne kadar inkar edersen et burada Türkçe yazılar yazıyorsan senin ataların Türk ve onlar sayesinde Türkçe konuşuyorsun...burda kimsenin de gurbetçilerimizi dışladığını görmedim...!

Mehmet Yagir

1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2012, 02:14

"aslan55" arkadasim, ismini "alman55" yapsan daha iyi olur. En azindan karsimizda bir aslan degil, alman oldugunu biliriz.

Hem tamam uzatmaya gerek yok. Almanya cok iyi, Türkiye cok kötü. Mutlu olduysan, ne mutlu bize. Git baskalari ile ugras.
Bir alman sana Tomates´in rengi kirmizi degil, sari dese inanacak duruma gelmisin. Biz sana ne söylesek anlamazsin, cahiliz ya o yüzden

memoli58

1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2012, 07:40

Almanyada o kadar entegre olmus Türk asilli gördümki ama bu aslan55 gibi Türk düsmani da hic görmedim desem yalan olmaz .Türkiyeyi kötülediklerini hic raslamadim ... Almanya -Türkiye macinda hepsi Türkiye,Türkiye diye bagirdi

Okan Yayla
1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2012, 13:06

Bugun Macar olmaya karar verdim. Gecen gun Macar arkadasimla konusuyordum bana dedi ki sen de Macar olsana. Ben de olur dedim.

Belki ustumuzden bir kus gecer

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET