Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Mertcan0403
5 yıl önce - Prş 11 Arl 2014, 22:01

Hatta direkler dikiliyor. Çalışmanın tamamlanması 2016-2017 yılını bulur gibime geliyor.

Aras Berkin
5 yıl önce - Prş 11 Arl 2014, 22:10

(+)

Istanbul-Izmir arasinda bir yerlerde katener direklerini ben de yakalamistim.

Berktuğ
site denetçisi

5 yıl önce - Prş 11 Arl 2014, 22:19

Aras'ın yüklediği fotoğraf Manisa'yı 35 km geçtikten sonra Akhisar-Kapaklı yakınları.

Deniz Çağdaş
5 yıl önce - Prş 11 Arl 2014, 22:24

Direk dikimi Manisa gara kadar geldi.Ancak Manisa gara henüz dikilmedi.Menemen Manisa arası da direk dikimi henüz yok.

akcay_ida

5 yıl önce - Prş 11 Arl 2014, 22:34

Ekim ayında Edremit yolundan Balıkesir tarafına galirken çekmiştim katener direkleri dikilmiş bağlantı elemanları monte edilmiş haldeydi;

(+)

Misafir 778

5 yıl önce - Cum 12 Arl 2014, 03:44

tcdd talgo 250 dual 730 serisi hibrit setlerden alsa hem elektirikli hatlarda hemde elektrifikasyon olmayan hatlarda kullansa. bildiğim kadarıyla ispanyada yht ve konvansiyonel hatlarda ortak kullanılıyor yatar gövdeli olduğu için kurplara hızlı giriyor elektirikli olarak 250 dizel olarak 180 km hıza ulaşıyor. haraket halindeyken elektirikli moddan dizel moda yada dizelden elektirikli moda geçiyor. bandırma izmir arası elektirikli oluyor bu setlerle bandırmadan izmir torbalıya kadar elektirikli modda torbalıdan denizliye kadar dizel modda hızlı ulaşım olur,
Ankara-izmir,ankara denizli ve ankara burdur-ısparta arası için Ankara-afyon arasındaki hat açıldımı o zaman afyondan sonra elektrikli yerine diesel gitmek zorunlu olacağından dolayı ve ankara-denizli-aydın afyondan-aydın arasında sert kurpların çok az olması gümüşçay dan manisaya kadar kurp olmaması ,istanbul-denizli 7 saat

istanbul-Burdur ve ısparta 6 saat!

Ankara-burdur ve ısparta 3 saat
Böylece otobüstende kısa seyahat olması durumunda Trenede talepte artar.YHT nin örümcek ağı gibi örülmeden evvel Bu alternatifle idare edebiliriz.

Misafir d7e

5 yıl önce - Cmt 13 Arl 2014, 17:52

Demiryollarında Şu aralar zemin ve travers çalişması var 52 evler çivarında.

Misafir b78

5 yıl önce - Çrş 18 Mar 2015, 23:29

Elektrifikasyon İşini bi Ankara Merkezli firmaya Düşük teklif verdi diye verdiler. Henüz Hatta bi netice yok. 600 iş günü dolmak üzere yada doldu.

Misafir 1f9

4 yıl önce - Cum 01 Nis 2016, 18:06

Merhabalar, son durum nedir acaba yol kenarında giderken sürekli direkleri ve telleri görüyorum Susurluk-Bandırma-Balıkesir civarında baya ilerlendi sanırım bilgisi olan var mıdır hızlandırılmış tren seferleri ne zaman başlar acaba?

Misafir e92

4 yıl önce - Cum 05 Ağu 2016, 03:44

Elektrifikasyon çalışmaları ne durumda acaba? Tamamlanınca İzmir-Bandırma seyahat süresi ne olacak? Özellikle İdo aktarmalı İstanbul ulaşımı için bu hat oldukça önemli

sayfa 13
« önceki   123 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara