Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Yuzbasi Volkan Yuksel

15 yıl önce - Pzr 11 Nis 2004, 04:47
İzmir Ege Üniversitesi Hastanesi

Uçaktan Ege Üniversitesi Hastanesi ve çevresi

(+)

Volkan Yuksel

En son Yuzbasi Volkan Yuksel tarafından Pts 12 Nis 2004, 16:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ümit
15 yıl önce - Pzr 11 Nis 2004, 08:07

Evet Volkan az kalsın rezil oluyordum. Önce zorlandım ama sonra herşey birdenbire açıklığa kavuştu. Sağ üst köşede Bizim Üniversite yani Ege Üniversitesi Kampusü yer alıyor. Bizim fakülte binası bile seçilebiliyor. Kubbeli yapı (burası Ege Üniversitesi) kapalı olympik yüzme havuzu. Üst tarafı diagonal kesen yol İzmir-Bornova yolu. Yolun hemen altında, solda Tıp Fakültesi Hastanesi yer alıyor. Alttaki büyük kavşak çevre yolu yoncası. Üst sol köşeye doğru Peterson köşkü bahçesi ve sizin ev. Bu kadar açıklama yeter herhalde. Doğrusu birçok şeyi birden yakalamışsın. Tebrikler.

Yuzbasi Volkan Yuksel

15 yıl önce - Pzr 11 Nis 2004, 17:42

Umit, ucaktan resim baslangicta Izmir'le alakasi yokmus gibi dursa da, hergun dolastigin yerlerin ucaktan goruntusunu gorunce insan bir tuhaf olup hemen farkedemiyor.

Benim ekleyebileceklerim; soldaki cevre yolu calismasi biraz daha ilerledi, bir serit daha kaplandi, boylece gidis donus yonlerinde cevre yoluna baglanti saglanmis oldu idareten. Bize cok faydasi dokunuyor, yazliga ve esim okuluna gidip gelirken 3-4km yol kisalmis oldu.

Volkan
15 yıl önce - Sal 13 Nis 2004, 13:02

Bu sol üst kisim da gördügüm yol otoban mi?
bu kisimda bir fotoraf var mi elinde volkan?

Yuzbasi Volkan Yuksel

15 yıl önce - Çrş 14 Nis 2004, 02:46

Volkan,

Yukardaki resmin solu Bati, sagi Dogu. Batidan doguya dogru uzanan Ankara asfalti diye biliniyor ( baska bir adi yoksa tabi). Guneyden Kuzey-Batiya dogru giden ise insaati simdilerede belkide bitmeye cok yakin Aydin Canakkale cevre yolu baglantisi.

Asagidaki resim cevre yolu insatini ve korfezi birlikte gosteriyor, pek iyi olmayan kosullarda cekildigi icin pek guzel gorunmuyor ama aciklayici.

(+)

Volkan Yuksel

sayfa 1
ANA SAYFA -> İZMİR