Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
yusuf erçelik
11 yıl önce - Pts 01 Eyl 2008, 14:34
Yozgatlı Üyelerimiz

Değerli Yozgat'lı üyelerimiz Yozgat'lı olup Yozgat'ta yaşamayan yada Yozgat'ta ikamet eden tüm üyelerimiz burada kendilerini tanıtsınlar ve profillerinin linklerini versinler.Kişisel sayfası olan üyeler sayfalarının linklerinide versinler. Lütfen başlıkta gereksiz muhabbetlere girmeyelim.Bailığı açarken sitede aradım.Ama konuyla ilgili bir başlık göremedim. İnşallah başlık gereksiz görülmez.

İlk olarak kendi profilim:

http://wowturkey.com/forum/profile.php?mode=viewp ...p;u=261257

Maalesef daha kişisel sayfamı açmadım.

yusuf erçelik
11 yıl önce - Pzr 14 Eyl 2008, 18:23

Başlık daha canlanmadı ama yakında mesaj yazılacağından eminim.

dj_murat
11 yıl önce - Prş 12 Mar 2009, 13:58

Yozgatlıytım kardeş Samsunda memur olarak calısıyorum yeni geldim buraya insallah günün birinde benim memleketimde Eskisehir gibi gelişen bi memleket olacak buna inanıyorum kendine iyi bak

itaki
11 yıl önce - Prş 12 Mar 2009, 14:45

ben de kayseri'de yaşayan bir yozgatlıyım.

:sevgi:
11 yıl önce - Prş 12 Mar 2009, 15:16

Ben de (söylemesi ayıp) Yozgat'lıyım.
İnsanı has, medeniyetler beşiği Anadolu'nun göbeği güzel Yozgat.

Yalnız bir ricam olacak. Kazankaya Kanyonu'nu gidip görenler var mı?
Yabani arılardan dolayı gezilmesinin tehlikeli olabileceği söyleniyor Ne kadar doğru?
Aydınlatan olursa sevinirim. O muhteşem güzelliği en kısa zaman da görmek istiyorum.

tacettin sahin
11 yıl önce - Prş 12 Mar 2009, 20:02

Bende elhamdulillah Yozgatliyim.
Hollandada yasiyorum. Hollandada tam 45.000 Yozgatli var.
Ayni zamanda Yozgatlilar Federasyonu var. Tarlayi satan gelmis buraya.

Behçet Salgın
11 yıl önce - Pzr 19 Tem 2009, 23:12

merhaba ben behcet!

ahtep
11 yıl önce - Prş 06 Ağu 2009, 13:01

Bende Yozgatlıyım..Ama babamın görevi dolayısıyla Adana'dayız..

Yağmur_06
10 yıl önce - Prş 14 Oca 2010, 13:19

Selam Arkadaşlar, övünmek gibi olmasın Nisan 1979 YOZGAT doğumluyum, çocukluğumda yozgata çook gitmişliğim vardır ama dedemin vefatından sonra fazla gitmemeye çalıştım, İnsanın köyünün olupta gidemeyişi, gitmek istemeyişi yada toprağının olmaması çook kötü bir durum, aslında ben ve kardeşlerimiz kendi açımızdan düşününce sorun yok ama en çook babamıza üzülüyoruz, bizler zaten Ankara da doğup büyümüşüz ve yaşlanıyoruz, ama babamız köyden ayrıldığında 22 yaşındaymış şimdi 59 yaşında Allah sağlıklı sıhatli uzun ömürler verir inşallah...

Bizde bir akrabalar var Allah düşmanıma vermesin, mal toprak haksız kazanç için herşeyi yaparlar, offf çokmu söyledim diyorum ama yok yok vallahi bu kelimeler az bile, bazen düşünüyorum bizdemi sorun var diye sonra böyle düşündüğüme üzülüyorum, ne sorun olabilirki akraba dediğin insana amca demeye dilin bile varmıyor, Allahım bende yiyenlerime böyle davranırsam bana gün yüzü gösterme inşallah,

Yozgat kalbimdeki platonik aşk, kimse bilmez çook sevdiğimi kimse duymaz,,

samet cosqun
10 yıl önce - Cum 15 Oca 2010, 00:42

Güzel ülkemin sicili en temiz ili..sürgün memleketim..

Türkiye'nin ilk milli parkı olan çamlığa çıkıp kebap yemeyeli çok oldu. En son bu Ekim'de gittim Yozgat'a ama kısa kaldığımdan mıdır, soğuktan mıdır hiçbirşey anlayamadım. Ee soğuğa sormuşlar;

-Nerelisin?
-Erzurum'luyum ama Yozgat'da eğleşiyorum demiş

Gerçek hayatta olduğu gibi burdaki Yozgat'lıların da yarısı Avrupa'da herhalde. Hemşehrilerime selamlar

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET