Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Efecan
11 yıl önce - Prş 28 Ağu 2008, 03:58
İZM » Ulaşım-Ege Grubu ESHOT'un 65. Kuruluş Yıldönümü Kutlamalarına Katıldı

WOWTURKEY EGE-ULAŞIM BÖLÜMÜ;
"ESHOT'UN 65. YIL KUTLAMALARI"NA İŞTİRAK ETTİ

ESHOT ile işbirliği sağlamak amacıyla göstermiş olduğumuz çabaların ilk meyvesini alarak geçtiğimiz günlerde Genel Müdürümüz Sayın Gül Şener ile makamında bir görüşme gerçekleştirdik. Olumlu ve samimi geçen görüşmenin ardından Sayın Genel Müdürümüz bizi bu sene 65. yılını dolduran ESHOT'un kutlama gecesine davet etti.

wowTURKEY Ulaşım-Ege grubu olarak bizde dün akşam kutlamaların yapılacağı Nostaljik Fuar Gazinosu'nda protokol kısmında yerimizi aldık. İlk olarak büyük alkışlarla salona giren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Aziz Kocaoğlu'da halkı selamladıktan sonra protokoldeki yerini aldı.

10 dakikalık ESHOT'un 65 yılını anlatan güzel bir çalışmanın eseri olan slaytın ardından,ilk konuşmayı yapmak üzere Sayın Gül Şener sahneye davet edildi. İlk konuşmayı yapan Şener; "bu başarının temelinin takım ruhu ve çalışanların azminin olduğunu" vurguladı.

ESHOT Genel Müdürü'nün ardından sahneye davet edilen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kocaoğlu ise;ESHOT şöförlerinin ne kadar zor bir işi başardıklarının, daima halk ile iç içe çalışarak halka hizmet etmekte olduklarını ve yaptıkları işin önemine değindi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kocaoğlu konuşmasını bitirip sahneyi terketmeden ESHOT Genel Müdürü Sayın Şener sahneye tekrar davet edilerek, şimdiki Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri,eski ESHOT Genel Müdürü Ersu Hızır ile birlikte objektiflere poz verildi.

Resmi konuşmalar yapıldıktan sonra kutlamalara başlandı. İlk olarak sahneye alkışlar eşliğinde Ümit Besen davet edildi.Ümit Besen'in güzel şarkıları kutlama gecesine renk kattı. Ümit Besen'in büyük alkışlar eşliğinde başlayıp yine büyük alkışlar eşliğinde bitirdiği "Nikah Masası" şarkısıyla sahneyi Seyyal Taner'e bıraktı.

Ulaşım-Ege grubu olarak Seyyal Taner'in de eşsiz şarkılarını dinledikten sonra kutlama gecesini noktalamaya karar verdik. Geceden ayrılmadan önce toplu fotoğraf çekilmeyide ihmal etmedik tabii ki. Bizi kırmayıp, Ege-Ulaşım gurubu ile fotoğraf çektiren ESHOT Genel Müdürü Sayın Gül Şener'e teşekkür ediyoruz.

(+)

Ulaşım-Ege grubu ve ESHOT Genel Müdürlüğü çalışanları;

(+)

Yardımlarından dolayı Ulaşım-Ege grubu olarak;

• Seyrek Belediye Başkanı Sayın Nurgül Uçar'a,
  • ESHOT Genel Müdürü Sayın Gül Şener'e,
  • ESHOT İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürü Sayın Aydın Çelik'e,
  • ESHOT Bilgi İşlem Müdürü Sayın Şennur Hanım'a
Teşekkür ediyoruz...

wowTURKEY Forumları
ULAŞIM-Ege Bölümü Adına,

Ahmet AKBULUT
Gediz ÇİÇEK
Efecan BARUT

...................................................... © wowTURKEY-Ulaşım Forumları
.................................................................. Ağustos 2008

Akın Kurtoğlu

11 yıl önce - Prş 28 Ağu 2008, 04:32

İstanbul-ULAŞIM grubundan sonra İzmir-ULAŞIM grubu da, kentiçi ulaşım alanında hizmet veren resmi kurum ve kuruluşlardan alacağı davetler ve toplantılar zincirinde ilk adımı attı. Bu davetlerin birbiri ardınca tekrarlanmasını ve İzmir'in her türlü ulaşım dallarına yayılmasını cân-ı gönülden temenni etmekteyiz.

İstanbul-ULAŞIM Grubu Denetçileri adına,
Akın KURTOĞLU

Ahmet AKBULUT

11 yıl önce - Prş 28 Ağu 2008, 19:50

Güzel bir gecenin ardından siteye mesaj yazmak hele ki o gece yaşananları anlatmak bir hayli zor
Gecenin yapıldığı Göl Gazinosu'ndan

Sayın Kocaoğlu konuşmasını yaparken ,

Eğlenceden kareler ....Ümit Besen

Ve Seyyal Taner

Çok hoşuma Giden bir afiş

O gece gördüğümüz ilgi bizleri son derece memnun etti.Özellikle Eshot Yönetiminin bizleri takip etmesi ve sitemizin varlığından haberdar olması bizi çok onurlandırdı.
Davetlerinden dolayı Genel Müdürümüz Sayın Gül ŞENER'e,yardımlarından dolayı Seyrek Belediye Başkanı Sayın Nurgül UÇAR'a,gösterdikleri İlgi ve alakadan dolayı tüm Eshot çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim.

Saygılarımla
Ahmet AKBULUT

Süha
11 yıl önce - Cum 29 Ağu 2008, 20:29

Ege-ULAŞIM grubunu tebrik ederim gerçektende çok güzel bir buluşma olmuş. Ayrıca ESHOT'a ekibimizi kutlama gecesine çağırdığı için çok teşekkür ederim. Ege-ULAŞIM ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum. Ve devamını bekliyoruz.

En son Süha tarafından Cum 29 Ağu 2008, 22:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Yasin Efesoy

11 yıl önce - Cum 29 Ağu 2008, 21:51

Ege-Ulaşım adına Efecan, Gediz ve Ahmet'i tebrik ediyorum. Eshot'un bu muhteşem kutlamalarında protokol bölümünde yer almak büyük şeref. Bu şerefi bizlere yaşattığı için de Eshot Genel Müdürümüz'e, Seyrek Belediye Başkanımız'a, ve Eshot'ta görev yapan diğer tüm idari ve fiili personelimize minnettarız. Ayrıca Ege-Ulaşım'ın ilk resmi etkinliği oldu bu; darısı inşallah hep birlikte diğer illerimizin başına...
Ege-Ulaşımcıları olarak, başarılarımızın devamını diliyorum...

Yasin EFESOY

En son Yasin Efesoy tarafından Cum 29 Ağu 2008, 21:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ekrem kara
11 yıl önce - Cum 29 Ağu 2008, 21:58

efecan, ahmet, gediz öncelikle size teşekkür ediyorum sitemizi eshota tanıttığınız içinde tebrikler.Eshotunda sitemizle ilgilenmesi gurur verici birşey

Erkan_T
11 yıl önce - Cum 29 Ağu 2008, 22:26

İnsan gururundan söyleyecek söz bulamıyor...

İzmir' in Kara Ulaşım hizmetlerini Belediye yönetimi bünyesinde yürüten, köklü geçmişe sahip ve o derece büyük bir kuruluş olan Eshot Genel Müdürlüğü' nün, İzmir Nostaljik Fuar Gazinosundaki 65. kuruluş yıldönümü kutlamalarına davetli olarak iştirak eden İzmir-Ulaşım bölümündeki;
Ahmet AKBULUT,
Gediz ÇİÇEK,
Efecan BARUT
dostlarıma teşekkür ederim.

Bu denli güzel bir gecede oluşan Eshot ve İzmir-Ulaşım yakınlık bağları, ilerki zamanlarda daha iyiye gidip ortak nice güzel çalışmalar yapılması temennisi ile tekrar TEŞEKKÜRLER...

Yener Öztürk

11 yıl önce - Cmt 30 Ağu 2008, 20:40

İlk duyduğumda çok heyacanlandığım bu gece daveti için,şimdi fotoğraflarını görüp böyle bir güzel gecede ULAŞIM-Ege Bölümü Adına bulunmaları beni çok mutlu etti,çok gururlandırdı.Geceye katılan arkadaşlarımın bu başarısını can-ı gönülden tebrik ediyorum.

coşkun tuncer
11 yıl önce - Pzr 31 Ağu 2008, 01:00

Selam Arkadaşlar

Ege Ulaşım Bölümü adına bu kutlama gecesine katılan arkadaşlarımı görünce gerçekten çok memnun oldum

İyişallah daha nice 65. yılı kutlamalarına imza atacağımızı ve sitemizin daha tanınmasına olanak sağlıcağına inaniyorum

Arkadaşlarıma ve sitemizin tüm üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum

isikalp35
11 yıl önce - Pzr 31 Ağu 2008, 01:10

Ege ulaşımcılar olarak böyle bir organizasyona 3 arkadaşımızla katılmak bizleri mutlu etti. İhşallah ilerki yıllarda böyle organizasyonlar tüm ege ulaşımcılar birlikte katılır ve bu işi ne kadar ciddiye aldığımızı herkese göstermiş oluruz efecan ahmet ve gedize teşekkür ederim.

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege