Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 291
Misafir f89

3 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 23:33

S.a arkadaşlar vadinin basladigi yok bu fotodaki yer 4 etap mutahit yapiyo yao sat hak sahiplerinin yeri 5 etapda çevrilmiş vaziyetle lakin çalıma şuan yok bilgileri yanlış yapmayın o fotodaki yer mutahit bizle bi alakası yok yanlış bilgi vermeyin

Kelkitli
3 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 23:53

Ya arkadaş senin evin yapılmıyor diye vadi başlamamışmı oluyor başladı işte gözümüzle gördük

seneroo

3 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 11:04

Dün resimleri ben paylaşmıştım... dediğim gibi 2 apt arasındaki arsaya yapsat yapan bi firma bu. Adamlarla konuştum neden çıkan harfiyatla vadinin içine yol yaptıklarını sordum? Adamlar belediyenin Harfiyat yerine dökme yerine burda yol yapma talimatı verilmiş.

Daha öncede belirtmiştim çok az makine çalışıyor. Vadi projesi başlarsa şayet makineden geçilmez .

seneroo

3 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 11:13

Ben sadece çevrede oturan bi vatandaşım. Yani ne arsa nede hak sahibiyim tek derdim bu çöplüğün kalkması.

Tek derdim sabah kalktığımda şu rezaleti görmemek.

(+)

ersozersoz
3 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 15:02

Yapılan çalışma binalar arasındaki boş parsele yapılacak bina için. Temelden kazdıkları malzemeyi de dozer ile yaydıkları için vadide çalışma var gibi anlaşılıyor.

(+)

Misafir dfb

3 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 18:14

Vadide bir kazma bir kürek gören vadiyi başladı sanıyor şimdide bir apartman yapılıyor diye davul zurnalı halaylar çekiliyor.Şahsım adına ben pek bişey beklemiyorum.

Misafir 670

3 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 19:06

Misafir dfb hakkını bir hayır kurumuna bağışlayabilirsin ?

Misafir 9c8

3 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 19:13

Hakkı olmayan orda arsası olmayan kıskancliktan napacagini sasirmis toplantiya giden biz mutahitle konusan biz subat ayinda baslayacak o kadar

Misafir 32a

3 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 22:06

Iyi akşamlar arkadaşlar ben bugün belediyedeydim dikmen vadisi şefliğinde yetkili biriyle görüşdum yapilan sözleşmeye kadar yapı ruhsatına kadar gösterdi şubat sonu mart başı baslayacak denildi sabir sadece daha öncede bir arkadaş yazmışdı şubat sonu mart başı diye doğru yani bu arada metre karesi fiyatı belediye 3800 lira belirlemiş bilginize

Misafir 24d

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 09:45

metrekare fiatının 3800 tl olması ne anlama geliyor arkadaşlar?

sayfa 291
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet