Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 273
vozkan
1 ay önce - Prş 12 Ekm 2017, 17:17

Alıntı:
Niye hani temmuzda başlıyordu bu diyen arkadaşı şimdi konuşmaya davet ediyorum yok arkadaşı varmış pasifikte nerdesin çık çabuk ortaya

Kimse kendini kandırmasın . 4.-5. etap Park inşaatı başlamadan ne Ağaoğlu nede Pasifik konut inşaatına başlamaz.
Adamlar çöplüğe dönmüş bir vadide kime ev satacak. Kaçtan satacak.

Bu inşaatlar başlarsa sadece göstermelik temel atmak için olur.

Kelkitli
1 ay önce - Prş 12 Ekm 2017, 21:47

Voz kan 3 etap mesela çevre duzemlemesi en son yapılmıştır çevre düzenlemesi dediğin nedir bilip bilmeden konuşmayın o zaman gökyüzü bahçesi projesi niye başladı

Misafir dfb

1 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 01:06

Halen çevre diyen var ya bravo ...Oralar çöplük abicim pislik iğrenç köpek leşleri yakılan kablo kokuları yakılan koltuk kanepe yataklar bunu görmeyenler parmak kaldırın

Kelkitli
1 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 01:15

Ona kimse bisey fm demiyor zaten çöplük bile az gelir

Misafir a07

1 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 13:19

Yeşil alan ayrı konutlar ayrı.Bari yeşil alana başkansa oda yok.Yeşil alan ihalesi konut ihalesindende önce yapılmıştı.

Misafir 868

1 ay önce - Cmt 14 Ekm 2017, 10:17

Arkadaşlar haksahibi olupta enkaz bedeli için dava açan ve sonrasında sözleşmesi dava açtı diye fes olan haksahibi varmı varsa bilgi almak istiyorum

Misafir dfb

1 ay önce - Cmt 14 Ekm 2017, 11:55

Parsel parsel götürdü 👦

Kelkitli
1 ay önce - Cmt 14 Ekm 2017, 16:29

Parsel parsel yediniz ankaraya inşallah vadiyi yemek nasip Olma ömrü yetmez insallahhhh

Misafir 528

1 ay önce - Cmt 14 Ekm 2017, 19:11

misafir 868 evimiz yıkıldıktan sonra enkaz bedeli az verildiğinde dolayi biz dava açtık açtıktan sonra kaybettik 1.5 tl mahkeme parası verdik enkaz bedeli 14 bin tl daha almamız gerekirken vermediler sakız parası verdiler

Misafir e17

1 ay önce - Pts 16 Ekm 2017, 11:00

Yaklaşık 3 sene önce enkaz bedeli için dava açmak üzere bir avukata vekalet verdim. Zaten avukat bana ulaşıp akıl verdi. Noter parasını falan hep kendisi ödedi...... Çok emindi davayı kazanacağından..Ancak henüz davayı açmış değil.....bir kaç örnek dava olumsuz neticelenince vazgeçti.. Birde belediye dava açanların sözleşmelerini iptal edebiliyormuş doğrudur..... Ancak yeniden görüşüp anlaşma sağlanıyormuş..... Bunu da sonradan öğrendik.

sayfa 273
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet