Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
prensofpers_
10 yıl önce - Sal 26 Ağu 2008, 12:16

Bu habere dayanarak büyükşehir belediyesinin koskoca kentin ulaşımını kıytırıktan minübüslere bırakma kararından kısmen olsada vazgeçtiğini söyleyebilirmiyiz?
Birde bu solo tipi dediğiniz nedir?Umarım minübüs gibi olan küçük otobüslerden değildir.

Ufuk Şanver

10 yıl önce - Sal 26 Ağu 2008, 16:56

Alıntı:
irde bu solo tipi dediğiniz nedir?Umarım minübüs gibi olan küçük otobüslerden değildir.
,

Solo diye tabir edilen otobüsler klasik 12 metrelik otobüslerdir.

köksallar

10 yıl önce - Sal 26 Ağu 2008, 17:58

vatana millete hayırlı olsun

Çağrı Tekin

10 yıl önce - Sal 26 Ağu 2008, 20:54

Gerçekten sevindim, şaşırmadım çünkü beklediğim bir şeydi. Çalışmaya çalışan insanlar başında bu işin, ve ben onların bu görevi başarabileceğini düşünüyorum. Eminim ki bu 45 otobüsten sonra devamı gelir ve Kocaeli ekonomisine yaraşır bir filoya sahip olur. Otobüslerin geldiği ilk gün İstanbul'dan binmeye geleceğim bu büyük anı kutlamak için. Tebrik ediyorum emeği geçen herkesi.

İ.Hakkı Erdoğan
10 yıl önce - Sal 26 Ağu 2008, 21:32

Merak edenler için solo ve körüklü CNG otobüs fotoğrafları:

Ankara'da kullanılan EGO'nun 2008 MAN-CNG solo otobüsü

Avrupa'da kullanılan körüklü MAN-CNG

kemalcanhakkı

10 yıl önce - Çrş 27 Ağu 2008, 19:36

Körüklü MAN-CNG Otobusler Kocaelinde Dogru Hatlarda Kullanılırsa Yararlı Olacaga Benziyor Birde Bu Koruklu Ve Solo Tip Otobuslerin Yolcu Kapasiteleri Nedir?

metehan343434
10 yıl önce - Çrş 27 Ağu 2008, 20:03

İzmit'li çok arkadaşım var işim gereğide çok sık geliyorum genelde bütün arkadaşlarım ulaşım sistemindeki minübüslerin İzmit gibi bir kente yakışmadığından şikayetçi bende katılıyorum.
Bu yeni otobüslerle vizyon ve mantalitede yeniden bir değişikliğe gidildiğini düşünüyorum.

İ.Hakkı Erdoğan
10 yıl önce - Çrş 27 Ağu 2008, 23:04

Alıntı:
Körüklü MAN-CNG Otobusler Kocaelinde Dogru Hatlarda Kullanılırsa Yararlı Olacaga Benziyor Birde Bu Koruklu Ve Solo Tip Otobuslerin Yolcu Kapasiteleri Nedir?

Normal bir solo veya körüklü otobüs ne kadar kişilik kapasiteye sahipse CNG araçlarda aynı kapasiteye sahip.

emre alb
10 yıl önce - Cmt 13 Eyl 2008, 02:06

Acaba bu otobüslerde sayısal tabela ve klima olması isteniyor mu? İzmit gibi bunaltıcı bir şehirde klima olmazsa olmazdır, olmuşken sayısal tabela da olmalı bence. (ihale duyurusunda belirtilmemiş)

bulent_er_
10 yıl önce - Cmt 13 Eyl 2008, 12:03

Kentimizde ki ulaşım sorunu halt safhada dün yine minübüsçüler birbirini bıçakladı artık büyükşehirin bu işlere el atması lazım ve yaptığı yanlıştan dönerek kentin heryerine modern otobüsler koyması lazım.

sayfa 2
« önceki   123 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara