Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

Konya'da yapılacak olan yeni stadyumun ismi sizce ne olmalıdır?
Atatürk 14.8%  14.8%  [85]
Mevlana 40.5%  40.5%  [233]
Selçuklu 26.0%  26.0%  [150]
Selçuk 7.8%  7.8%  [45]
Gazi Mustafa Kemal 6.9%  6.9%  [40]
Konyaspor 4.0%  4.0%  [23]
Toplam Oy : 576

a.tuna
10 yıl önce - Cum 22 Ağu 2008, 15:14
Konya'da yapılacak olan yeni stadyumun ismi sizce ne olmalıdır?

Konyanın, kimin, nereye, ne zaman, nasıl yapacağı belli olmayan yeni stadyumunun isminin ne olması gerektiğini sizlere soruyorum.

Bu biraz doğmamış çocuğa don biçmek gibi dursa da yetkililer, stadın nereye, ne zaman, nasıl yapılacağını açıkladıkları zaman eminim ki yeni stadyumun isminide açıklayacaklardır. Yani

Nasreddin Hocanın meşhur fıkrası gibi "testiyi kırmadan biz dövelim" ne olur ne olmaz, iş işten geçmeden biz de fikrimizi ortaya koyalım.
--------------------------------------------------------------------------------
Bence Selçuklu, hem stadyumun Selçuklu ilçesi sınırları içine yapılacak olmasından hemde Konyanın Selçukluların Başkenti olmasından dolayı güzel bir aday

En son a.tuna tarafından Cum 22 Ağu 2008, 18:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

SERDARR1
10 yıl önce - Cum 22 Ağu 2008, 15:19

Mevlana olabilir ama selçuklu statı daha iyi olur çünkü Konya denilince akla ilk artık mevlana geliyor ama konyanın selçuklu devletine başkentı oldugunuda unutmayalım , onu vurgulamalıyız bence selçuklu olmalıdır.

osman kemal

10 yıl önce - Cum 22 Ağu 2008, 15:34

Konya denilince aklımıza ilk gelen Mevlana Hazretleri oluyor.Bence stadyumun adı bu değerli şahsiyetin adı olmalıdır.

Mete Aktomas
10 yıl önce - Cum 22 Ağu 2008, 15:45

Selçuklu olarak kullandım oyumu. Selçukluların en önemli şehriydi Konya.

Ersinho
10 yıl önce - Cum 22 Ağu 2008, 15:56

Bu şıkların arasından en uygunu Selçuklu zaten Konyada Selçuklu isminde çok şey var.

Alper Çolak
10 yıl önce - Cum 22 Ağu 2008, 16:01

Bence en uygun isim MEVLANA

mesut_tr
10 yıl önce - Cum 22 Ağu 2008, 16:09

arkadaslar simdi inanmiyacaksiniz ama burda bizim stad isimleri ile alay ediyorlar yahu, Türkiye'de en az 15 stadin ismi atatürk, bence artik biraz modernlesmemiz lazim, tamam ulu önderimizi yasatiyoruz ama olimpiyat ve izmir'de atatürk olsun yeter, diglerinin isimleri degismeli, ben mevlana stadyumu olmasinda yanayim...

not: asagidaki yazdiklarim eglence amacli, kayda almayin lütfen, tesekkürler...

Almanya'dada her stadin ismi HITLER STADION degil ya!!..

mustafa batu
10 yıl önce - Cum 22 Ağu 2008, 16:21

Alıntı:
Almanya'dada her stadin ismi HITLER STADION degil ya!!..

Kayda almayin demissin ama almamak mumkun degil Hitler ile Ataturk'u ayni kefeye koymussun resmen..Nasi bi eglence bu anlamadim...

mesut_tr
10 yıl önce - Cum 22 Ağu 2008, 16:22

Alıntı:

Kaale almayin demissin ama almamak mumkun degil Hitler ile Ataturk'u ayni kefeye koymussun resmen..Nasi bi eglence bu anlamadim...

ben atatürk'ün kisiligi ile alay etmedim, sadece almanlarda bir önder insan olmadigi icin bende rezil hitleri aldim, atatürk'le ayni topraga ayak basacak adam degil hitler, atatürk bir ulus'un lideri, o ise bir ulusun rezilligi...

Türkiye'deki atatürk isimli stadlarin listesi:

marmara bölgesi:

Istanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu
Bursa Atatürk Stadi
Kartal Atatürk Stadi
Maltepe Atatürk Stadi
Sakarya Atatürk Stadi
Balikesir Atatürk Stadi

Ege bölgesi:

Izmir Atatürk Stadi
Denizli Atatürk Stadi

Akdeniz Bölgesi:

Antalya Atatürk Stadi
Burdur Gazi Atatürk Stadi

Ic Anadolu Bölgesi:

Kayseri Atatürk Stadi
Konya Atatürk Stadi

Karadeniz Bölgesi:

Giresun Atatürk Stadi
Rize Atatürk Stadi
Bolu Atatürk Stadi
Cankiri Atatürk Stadi
Gümüshane Atatürk Stadi

Dogu Anadolu Bölgesi:

Elazig Atatürk Stadi

Güney Dogu Anadolu Bölgesi:

Diyarbakir Atatürk Stadi
Siirt Atatürk Stadi

Tam Tamina 20 Stadimizin Ismi Atatürk Stadi...

a.tuna
10 yıl önce - Cum 22 Ağu 2008, 17:49

Bence Selçuklu, hem stadyumun Selçuklu ilçesi sınırları içine yapılacak olmasından hemde Konyanın Selçukluların Başkenti olmasından dolayı güzel bir aday

Şıklara Gazi Mustafa Kemal ismini koymamın sebebi ise ülkemizdeki çok sayıda Atatürk Stadyumuna alternatif olmasıdır.Eğer Atatürk'ün güzel unvanlarından bir alternatifiniz varsa önerebilirsiniz.

sayfa 1
123 ... 303132   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET