Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsun - Çarşamba Havalimanı
« önceki   123 ... 141142143   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 142
Can5502
4 ay önce - Prş 27 Şub 2020, 13:34

Anlıyamıyorum TBMM de samsun milletvekili yok galiba kimse çarşamba havalimanının yenilenmesiyle ilgili bir açıklama yapmıyor milletvekillerimiz uyuyor terminal binası çok eski artık yeni bir havalimanı şart değilmi sizce?

smtcglr

4 ay önce - Sal 03 Mar 2020, 12:19

Yapılacaktı güya yalan oldu

birolkys
4 ay önce - Sal 03 Mar 2020, 19:16

(+)

serkan_life
2 ay önce - Çrş 08 Nis 2020, 14:33

Terminal binasının yenilenmesi gerekir o ayrı konu ama acilen içerideki işletmelere fiyat tarifesi gelmeli.Uçuşum 4 saat rötar yaptı.Kahve içmek istedim piyasanın 3-4 katı fiyat çektiler.Karnım acıktı büfeden bisküvi alayım dedim,dışarıda 2 lira olan bisküviyi 15liraya satıyorlar.Bari bi gofret alayım dedim bildiğiniz 1.25tllik çikolatalı gofret 7tl idi.Resmen rezalet.Defalarca havaalanı kullandım böyle kazık bir yer görmedim.
Çok yolcu kapasitesi olmadığı için işletmeleri çekemiyorlar anlıyorum.Ancak bu şekilde de olmaz.Ben olsam belediye olarak bir tesis açardım ve makul fiyatlarda hizmet sunardım.

Atakum Mehmet
2 ay önce - Prş 09 Nis 2020, 02:21

Geçen yıl Sabiha Gökçen'de 50 kuruşluk suya, 5 lira vermiştim. Bu pahalılık her yerde aynı maalesef.

Samsun'da hem havaalanı hem de tren garının daha büyük ve modern bir yapıya kavuşması gerektiğini yıllardır yazıp çizeriz. Emektar binalar artık.

Can5502
2 ay önce - Prş 09 Nis 2020, 15:01

Havalimanlarının genel sorunu bu maalesef böyle saçma fiyatlar karşımıza çıkıyor

Adil Hötder
2 ay önce - Cum 10 Nis 2020, 02:59

Artık bu havalimanı Samsun’a yakışmıyor.
Yeni terminal binası, ek tesisler biran önce yapılmalı. Tramvay havalimanına uzatılmalı ve daha iyi bir çevre düzenlemesi yapılmalı.

smtcglr

2 ay önce - Cum 10 Nis 2020, 10:46

Yıllarca yazıyoruz ama tabiki bunları dile getirecek üstüne düşecek milletvekilimiz yok maalesef.. Samsun'a faydası olan bir tane milletvekili yok çalışan Yusuf Ziya Yılmaz bile yatmaya gitti oraya..

Sinan Bilgin
2 ay önce - Cum 10 Nis 2020, 11:39

Hava limanlarindaki tesislerin fiyatlarindan sikayetci olmak son derece anlamsiz bir davranis / gorus

1- karin tok sekilde gidebilirsiniz
2- yaninizda bir seyler goturebilirsiniz
3- biraz ac kalip sabredebilirsiniz
4- kac kere basima gelecek ki deyip 10 liralik seyi senede 1-2 kere 30 liraya yiyebilirsiniz

Oradaki isletmeler tonla kira odeyip yukarida saydigim ilk 3 maddeden elenen insanlardan para kazanabilir miyiz derdindeler

Dunyanin her yerinde bu fiyat politikasi vardir hava alanlarinda. Hadi her gun kullanilmak zorunda olunan ulasim araclarina hakli haksiz ucret elestirisini anlarim, subjektiftir ve kisiye gore dusuk bir fiyat dahi pahali olabilir ama hava alanlari icin saydigim onlemleri alabilirsiniz

Kaldi ki rotarsiz durumlarda bunlara gerek dahi kalmaz. Hava alanina asiri erken gitmek de artik (ozellikle anadolu sehirlerinde) cok gereksiz bir eylem

Alana 1 saat once gidip ucus kaciran 1% dahi degildir , cok altindadir

Tum bu bilgileri toparlarsak hava limani satis fiyatlarina itiraz cok yersizdir

serkan_life
2 ay önce - Cmt 11 Nis 2020, 11:07

Alıntı:
1- karin tok sekilde gidebilirsiniz
2- yaninizda bir seyler goturebilirsiniz
3- biraz ac kalip sabredebilirsiniz
4- kac kere basima gelecek ki deyip 10 liralik seyi senede 1-2 kere 30 liraya yiyebilirsiniz

Müthiş önlemler gerçekten.Hiç aklıma gelmemişti.Özellikle karın tok şekilde gitmek çok mantıklıymış bende diyorum neden acıkıyorum.

Alıntı:
Dünyanın her yerinde bu fiyat politikası vardır hava alanlarında.

Yurt içinde genelde İstanbuldaki hava alanlarını,yurt dışında da avrupadaki birçok hava alanını kullandım.Hiç bu kadar uçurum olan görmedim.

sayfa 142
« önceki   123 ... 141142143   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM