Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
aykut_a

14 yıl önce - Pzr 04 Nis 2004, 00:22
Aslında yaşananlara 3. Dünya Savaşı diyemez miyiz ?

Şu dünyanın bir haline bakın....

Haber kanallarını şöyle bir tarayın....

Gazetelerin ana sayfalarına bakın....

Hergün bomblamalar, ölümler, yaralanmalar, intihar saldırıları, sabotajlar.... Üstelik dünyanın her yerinde.
Aslında dünya üzerinde sizce gayrıresmi bir 3. Dünya Savaşı yaşanmıyor mu ? Birileri önlemek yerine böyle sürmesine çanak turmuyor mu ?

Ne dersiniz ?

Taha
14 yıl önce - Pzr 04 Nis 2004, 01:54

Dunyada en cok kan 20. yuzyilda dokuldu eski savaslar genelde muslumanlar ve hristiyanlar arasinda gerceklesiyordu simdiki savaslar cok farkli suan yahudi lobisi dunyada hakim maalesef suan yahudilerin en guclu ve en sozu gectigi zaman bu kanli goruntulere son vermek icin dunya'nin yahudilere karsi birlesmesi lazim.

Mutlu K
14 yıl önce - Pzr 04 Nis 2004, 03:20

Taha sana katiliyorum. (Cok ilginc degil mi?)

Furkan

14 yıl önce - Pzr 04 Nis 2004, 11:08

Ben de hepinize katılıyorum..

ÖZER
14 yıl önce - Pts 05 Nis 2004, 21:51

selam arkadaslar

bende sizlere katiliyorum su anda dünya ekonomisinin 80% ni yahudilerin elinde zaten adamlar istedikleri gibi yönlendiriyorlar dünyayi ama umarim bu zulüm dönemi en yakin zamanda biter.

Furkan

14 yıl önce - Pts 05 Nis 2004, 22:00

Yaşasın Antisemitizm! (Şaka )

Ayrıca bu yaptığımız antisemitzm değil sadece tespittir..

vali
14 yıl önce - Pts 05 Nis 2004, 22:39
yuh!!!

Alıntı:
Yaşasın Antisemitizm! (Şaka )

Ayrıca bu yaptığımız antisemitzm değil sadece tespittir..

"jews start all the wars"(Tüm savaşları museviler çıkarır)

BU DÜNYANIN BİR NUMARILI ANTİSEMİTİST SLOGANLARINDAN BİRİDİR..

kafası az çalışanlar genelde böyle şeyleri fikir, tespit diye ortaya koyarlar...zaten savaşların nedeni bu kadar basit olduğu için, akademisyenler ciltler dolusu bilginin arasında boşuna vakit tüketiyorlar...yaşlarınız kaç bilmiyorum ama, akıl yaşlarınızı birazcık daha büyütün artık...

Murat Tolga

14 yıl önce - Pts 05 Nis 2004, 23:09

bu topic'in sonunu hayırlı görmüyorum...

Furkan

14 yıl önce - Sal 06 Nis 2004, 09:30

Vali kardeşim, o çok gelişmiş akıl yaşınla seni sakin olmaya ve -olumlu/olumsuz- tüm düşüncelere saygı duymaya davet ediyorum..

Artık musevilerin ortaçağdan kalma herşeyi bağırarak çözme zihniyetini terk etmesi gerekiyor.. Naçizane tavsiyem musevilerin eleştirel seslere kulak vermeleri ve sorunların üstünü değil altını çizmeleridir..

Saygılarımla..

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET