Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Furkan Niron
15 yıl önce - Cmt 03 Nis 2004, 09:59

Sizin sitenizde oldugunu bilmiyordum. Bunlari aylar once http://spaceimaging/quicklook/scene adresinden almistim.
Arzu ederseniz silebilirsiniz

Burç

15 yıl önce - Cmt 03 Nis 2004, 10:09

uydu fotoğraflarını demiyorum da, uçaktan çekilmiş olan fotoğraflar
yabancı gelmedi, yanılmıyorsam Emre Meyavuz isimli üye tarafından konulmuştu.

Ayrıca uydu fotoğrafları için de siteye yüklemek yerine direk link verebilirsin ,
aşağıdaki fotoyu siteye yüklemedim, sadece linkini [img] tag ile yazdım :

tabi nereden geldiğini belirtmek de yararlı olur, isteyen gider ziyaret eder.

Kerem K
15 yıl önce - Cmt 03 Nis 2004, 14:26

Taha, ben de farkettim soyledigini ama kirlilikten kaynaklandigini sanmiyorum. Artik marmara kadar temizlendi halic, hatta asiri akintili-firtinali havalarda marmaradan kacan baliklarla doluyor halic ve sansina koca koca baliklar cekenler var kopruden

Sanirim o renk farki , suyun derinliginden ya da yukardaki bir bulutun golgesinden kaynaklaniyor olabilir. Dikkat edersen, diger fotografta renk farki yok

Furkan Niron
15 yıl önce - Pzr 04 Nis 2004, 09:27

Bilmiyorum yapilan elestirilerle ne amac guduldugunu. Ben sadece iyi niyetimi gosterdim ve HD da bulunan goruntuleri bilgilerinize sundum. Hic bir zaman da kopyacilik yapmadim. Neden yapayim ki? 50 yildan buyana benim kimseye kendimi ispatlama ihtiyaci hissetmedim.
Isterseniz bazi arkadaslarin yaptigi gibi bu yaz Turkiye'ýe geldigimde, belediyelerin yaptigi
daha dogrusu hala yapmaya calistigi "RENKLI KALDIRIMLARIN" ve de,
guzel Istanbulún cehresini degistiren ne idugu belirsiz GOKDELENLERIN (beton yiginlarinin) resimlerini birer birer cekebilirim. Eger hala bu beton yiginlari ile Turkiye'nin modernlestigini zannediyorsaniz!

Emre_meyavuz
15 yıl önce - Pzr 04 Nis 2004, 10:06

Merhaba Furkan,

Elestirilerde seni uzecek ya da sana itham edilen hic birsey olmadigina emin olabilirsin. Kimse senin aciklarini, hatalarini aramiyor o konuda hicbir suphen olmasin. Sadece yanlis anlasilma ya da yanlis hatilama olabilir. Ustune alincaka birsey yok. Resimlerin cok degerli ve de aciklayici. Bu arada senin gonderdigin resimler benimkiler degil. Burc benim gonderdiklerim farkli ama cok benziyorlar . Benim cektiklerim surada:

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=35685& ...ght=#35685

Bu arada Yuzbasi VOlkandan once baslamistim havadan resim gondermeyi, sayin yuzbasim haberiniz olsun:)

HErkese sevgiler...

sayfa 2
ANA SAYFA -> İSTANBUL