Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Pideli Köfte
« önceki   1234 ... 232425   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Güven Hoca

6 yıl önce - Cum 01 Tem 2011, 19:22
GEMLİK KEBAP SALONU

Kayhan Çarşısında en çok gittiğim ve sizlere de şiddetle tavsiye edebileceğim bir mekan.Pideli Köftenin porsiyonu 8 TL.Yerken damağınızda lezzet patlamaları yapıyor
(Ünlü Gurme Mehmet Yaşin'in lafı gibi )

Özgün Akkaş

6 yıl önce - Cum 08 Tem 2011, 12:19

İskender Kebabın alternatifi olan en iyi yemek diyebiliriz.
Kayhan Çarşısında güzel örnekleri mevcuttur.

emre yildiz
6 yıl önce - Cum 08 Tem 2011, 12:41

İlk defa Bursa'da yemiştim pideli köfteyi...Çok sevmiştim, hatta her gün dışarıda yemek yediğim için haftanın 2-3 günü akşam menüsünde tercih etmeye başlamıştım...Bursa denince aklıma gelen birkaç şeyden biridir aslında; iskender, kestane şekeri, Uludağ, Ulucamii, güzel göçmen kızları ve pideli köfte..

kadirss
6 yıl önce - Pzr 14 Ağu 2011, 19:22

ilk defa bursada duyup yemişitim cunhuriyet caddesinde bendesinde çok hoş gercekten ne zaman bursaya gitsem bir gün iskender kebap diger gün pideli köfte yerim

ahmetgülen
6 yıl önce - Pzr 14 Ağu 2011, 19:34

Canım çekti valla. Hiç yimedim ama Turgutlu da (Manisa) benzer köfte var , oda çok meşhur, Gamalı köfte deniyor.

Remzi ÇAVUŞ

6 yıl önce - Sal 16 Ağu 2011, 13:02

Daha geçen gün iftarda yemiştik...Önümüze çıktı yine...Usta benimki 1.5 olsun...tavsiye ederim Bursaya gelipte yiyecek arayanlara...

keremsur

6 yıl önce - Pts 22 Ağu 2011, 16:39

Arkadaslar yapmayin, yurtdisindayken böyle basliklar pek bir koyuyor bana, birak yurtdisini diger sehirlerimizde bu yiyecekten pek haberdar degiller, ve ben de bundan cok memnunum, Bursa'ya özgü kalsin, sadece Bursaya gelindiginde yenilebilsin.

Sahsen Pideli köfteyi Iskender kebapa tercih edecek kadar cok severim, bu fiyattan mi kaynaklaniyor tam bilemiyorum ama gercekten sik sik canim ister, aynen su anda oldugu üzere

vedatusta
6 yıl önce - Cmt 26 Ksm 2011, 01:42
pideliköfte

selam ben bır pıdelı kofte ustasıyım,BURSA'ya yolunuz dustuğunde tuzpazarı carsısında kucuk bır han var,adı tuzhan.mutlaka orayı bulmanızı ve içindeki kayhanpideliköfteye uğramanızı onerırım

Güven Hoca

6 yıl önce - Sal 29 Ksm 2011, 21:43
EV USÜLÜ PİDELİ KÖFTE

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Güven Hoca

6 yıl önce - Pzr 18 Arl 2011, 01:25

(+)

sayfa 3