Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13

Avrupanın çeşitli kulüplerinde top koşturan milli futbolcularımız
Nihat Kahveci 58.2%  58.2%  [181]
Hamit Altıntop 13.2%  13.2%  [41]
Tuncay Şanlı 1.6%  1.6%  [5]
Halil Altıntop 0.6%  0.6%  [2]
Yıldıray Baştürk 1.0%  1.0%  [3]
Fatih Tekke 1.6%  1.6%  [5]
Gökdeniz Karadeniz 1.3%  1.3%  [4]
Hasan Kabze 0.0%  0.0%  [0]
Tugay Kerimoğlu 16.1%  16.1%  [50]
Ümit Özat 1.3%  1.3%  [4]
Alpay Özalan 0.3%  0.3%  [1]
Caner Erkin 0.3%  0.3%  [1]
Serhat Akın 0.0%  0.0%  [0]
Ersen Martin 0.6%  0.6%  [2]
Fatih Sonkaya 0.6%  0.6%  [2]
Mevlüt Erdinç 0.3%  0.3%  [1]
Mesut Özdil 2.9%  2.9%  [9]
Toplam Oy : 311

Cenk Gültekin
site denetçisi

3 yıl önce - Pzr 24 Nis 2016, 03:35

Güncel olarak bakarsak olaya, iki Milli oyuncumuz arasında kararsız kalıyorum..

Bir daha iyi bir takımda olan ama şuan için pek varlık gösteremeyen Arda Turan..
İki Leverkusen'in 10 numarası Hakan Çalhanoğlu..

Geçen sene bu soruya Atletico Madrid'in 10 numarası olan Arda Turan cevabını düşünmeden verirdim..

Cenk Gültekin
site denetçisi

2 yıl önce - Pts 23 Oca 2017, 08:19

Avrupa'da oynayan futbolcularımızdan iyi bir hafta..

Leverkusen'in Herta Berlin'i 3-1 yendiği maçta golleri Hakan Çalhanoğlu (2) ve Ömer Toprak attı..

Devre arası 12 milyon euro bonservis bedeliyle Mainz'dan Wolfsburg'a transfer olan Yunus Mallı on numara pozisyonunda ilk 11 başladı ve çok iyi bir maç çıkardı, takımı galip geldi..

Arda Turan yine Barcelona'nın deplasmanda 4-0 kazandığı maçta 90 dakika sahada kaldı ve çok iyi bir performans sergiledi..

Deportivo'da oynayan Emre Çolak ise Las Palmas deplasmanında yine 90 dakika sahada kaldı ve bir de asist yapıp takımına puan kazandırdı..

Aklımda olanlar bunlar..
Diğer oyuncularımızdan da belki iyi performanslar gelmiştir..

barış belenli
2 yıl önce - Pts 23 Oca 2017, 08:30

Açık ara NİHAT KAHVECİ idi... şu an ise Arda ve hakan çalhanoğlu ...

Karaman Ahmet
2 yıl önce - Pts 23 Oca 2017, 11:45

Su ana kadar Ardanin yaptiklarini hic bir Türk futbolcu yapamadi.

Arda Turan dünyanin en iyi takimi Barcelonada tutunmakla kalmadi, dünya stari Neymarin önünde takiminin en golcu 3. futbolcusu konumuna geldi.

Cenk Gültekin
site denetçisi

2 yıl önce - Pts 23 Oca 2017, 12:19

Dün ilk 11 oynamış Ahmet abi, çok da iyi oynamış öyle yazılıp çiziliyor sosyal medyada..

Karaman Ahmet
2 yıl önce - Pts 23 Oca 2017, 13:36

Fakat bizim medya bunlari yazmiyor, cizmiyor, neden?

Cünkü onlarin isine böyle basarili Türk futbolcular gelmiyor.

Cünkü spor medyasi futbolu amac degilde arac olarak gören, futbolumuzu hortumlayan hortumcularin elinde.

Cünkü o hortumcular bu basarili futbolcularin bir gün yönettikleri kulüpleri ellerinden almasından korkuyorlar ve bu sebeple bu futbolculari taraftarlara karsi afaroz ediyorlar.

Onlarada Tuzlaspor ve Pendikspor gibi kulüpleri satin alip, yapmak istediklerini ve yapilmasi gerekeni oralarda yapmak kaliyor.

hund
2 yıl önce - Pts 23 Oca 2017, 13:42

Mesut Özil'i de söylemek isterdim de malum arkadaş Almanya'da ben Alman'im,Türkiye'ye gelince ben Türk'üm diyen biri,tabii bir Alman 1000 yıl geçse de bir Türk'ü asla Alman kabul etmez

Misafir 6a0

2 yıl önce - Pts 23 Oca 2017, 13:43

Emre colak. Yine asistini yapmis. Arda nin isi kolay buyuk bir takimda kaliteli ayaklarla oynuyor. Ama emre dusmeye oynayan takimda herhafta ustune koyuyor. Bizim ligte surunen oyuncularin cogu ispanya almanya portekiz fransa hollanda belcika iskocya isvicre gibi ulkelerin 1/2. liglerinde cok rahat oynarlar.

Karaman Ahmet
2 yıl önce - Pts 23 Oca 2017, 15:30

Alıntı:
Mesut Özil'i de söylemek isterdim de malum arkadaş Almanya'da ben Alman'im,Türkiye'ye gelince ben Türk'üm diyen biri,tabii bir Alman 1000 yıl geçse de bir Türk'ü asla Alman kabul etmez

Her milli mac öncesi Alman marsi okunurken dua okuyan, sahanin ortasinda ellerini acip dua eden bir kimse Alman milli formasi giydi diye benligini kaybetmis olmaz.

Tersine, o zoru secti ve bu hareketleriyle Türk ve Müslüman düsmani tüm kesimin oklarini üzerine cekecegini bile bile benliginden ödün vermiyor, bizleri temsil ediyor.

UĞURÖZ
1 yıl önce - Cmt 05 May 2018, 08:23

Gokdeniz Karadeniz futbolu bırakıyormuş.

10 yıl Trabzonspor 10 yıl Rubin Kazan forması giyerek bizi Avrupa'da çok iyi temsil etti.

Avrupa'da 10 yıl forma giyen başka türk futbolcu varmıydı?

Teknik direktörlük yapacakmış artık. Bizim türk takımlarından teklif gelir ama kabul edeceğini sanmıyorum.

sayfa 13
« önceki   123 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET