Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Atlantis City Batıkent Konutları - [AVM]
123 ... 707172   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Ali Özkan

9 yıl önce - Pts 04 Ağu 2008, 14:58
Ankara Atlantis City Batıkent Konutları - [AVM]

Köroğlu inşaat tarafından Batıkent'in merkezinde 6 adet konut bloğu ve AVM'den oluşan bir proje daha yükseliyor. Projeye 2007 Haziranında başlanıldı ve 2009 Haziran'da bitirilmesi öngörülüyor. 97.788m2 inşaa alanına sahip proje toplam 581 konuttan oluşuyor. Blokların herbiri 23 katlı

06mali
9 yıl önce - Pts 04 Ağu 2008, 16:16

ancak inşaata bir türlü başlanamadı nedenini bilmiyorm fakat bir yıldır inşaat alanının içinde hiçbir çalışma yok.bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşabilirler mi?

İ.Hakkı Erdoğan
9 yıl önce - Pts 04 Ağu 2008, 16:28

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından kat karşılığı ihale edilen bu projeyi Köroğlu-Emir-Gürtaş Ortak Girişimi yürütmektedir.Bu projede Ankara Büyükşehir Belediyesinin payı %51, firmanın payı ise %49'dur.Ankara Büyükşehir Belediyesi projeden 366 adet konutluk pay alacaktır.

Projenin ruhsatı alınmış olup, şantiye kurulması aşamasındadır.

umitakbal
9 yıl önce - Pts 04 Ağu 2008, 17:00

Hakkı bey ben batıkentte oturuyorum o arsanında tam karşısında tam 8 aydır şantiye kuruyorlar,oraya bir bina dikmişler şantiye diye başka bir şey yok , kendimde inşaat müh. yim,en büyük şantiyeler bile 3 ayda kurulur,valla o işte başka işler mi var anlamış değiliz!!

İ.Hakkı Erdoğan
9 yıl önce - Pts 04 Ağu 2008, 17:19

Projeyi üstlenen ortaklık şu anda pek çok projeyi bir anda yürüttüğü için belki işi ağırdan alıyor olabilir.Diğer projelerde rahatlayınca bu proje yapıma geçecektir.

06mali
9 yıl önce - Pts 04 Ağu 2008, 17:24

bende çok merak ediyordum.bu proje mahkemelik diye duydum.şimdiye kadar başlaması gerekirdi, şantiye çoktan kuruldu bakalım, bekleyip göreceğiz.

korhan78
9 yıl önce - Pts 04 Ağu 2008, 17:57

Bu projenin gerçekleşmemesini dilerim, çünkü bu yoğunlukta bir yapılaşma o bölgenin trafiğini ve altyapısını alt üst edecek. Diğer taraftan bu kadar yüksek yapılar çevresiyle tam bir tezat oluşturacak ve çevreyi çirkinleştirecek. Kişisel olarak bu projenin engellenmesinde kamu yararı olduğunu düşünüyorum.

06mali
9 yıl önce - Cmt 06 Eyl 2008, 18:27

galiba artık inşaat başladı, harfiyat çalışmaları var.içinde kipa hipermarketi olacak.daha fazla bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

İ.Hakkı Erdoğan
9 yıl önce - Çrş 10 Eyl 2008, 19:08

Alıntı:
galiba artık inşaat başladı, harfiyat çalışmaları var.içinde kipa hipermarketi olacak.daha fazla bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Kocaman bir tabela asmışlar Kipa Yakında Burada diye.Hafriyat başlamış ama öyle canını dişine takarak bir çalışma yok, çok ağır ilerliyor.

ünsal_91

9 yıl önce - Pts 29 Eyl 2008, 18:37

İnşaat devam ediyor

(+)

Arazinin dört bir tarafı bunlarla kapatılmış içini göremedim ama baya bi çukurluk var herhalde otopark için

(+)

Hemen arazinin karşısında ki şantiyeler ve depoları; baya temiz ve özenmişler şantiyeye güvenlik falan vardı

(+)

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 707172   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet