Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
ksk_912
8 yıl önce - Prş 16 Hzr 2011, 20:20
Gediz Üniversitesi Seyrek / Menemen

İzmir'deki Vakıf Üniversiteleri arasında ÖSYM'nin verilerine göre en çok tercih edilen üniversite olan Gediz Üniversitesi 2011 yılı tanıtım faaliyetlerine başladı. Yeni açılacak fakülte ve bölümleriyle İzmir'de cazibe merkezi haline gelen üniversitemizi ziyaret edebilir ve yerinde bilgi alabilirsiniz.
Üniversitemizin tanıtım faaliyetlerini yürüten tanıtım ofisimiz okullara ve dershanelere ziyaretler gerçekleştirmekte, ulusal eğitim fuarlarına katılmakta ve üniversitemizi gezmek isteyen ziyaretçilerimize kampüs turları düzenlemektedir.
Eğer sizde üniversitemizi ziyaret etmek, kampüsümüzün havasını teneffüs etmek, sosyal ve akademik ortamımızı görmek istiyorsanız aşağıda bulunan ziyaret talep formuyla kampüs turlarımıza katılabilirsiniz. Yetkili kişiler en kısa sürede talebinizi değerlendirmeye alacak ve size ulaşacaklardır.

Adres :Seyrek, İZMİR
Posta Kodu: 35665
Telefon : +90 (232) 355 00 00
Faks : +90 (232) 425 68 13

(+)
  (+)
  (+)

mertoviçizmir

8 yıl önce - Cum 17 Hzr 2011, 02:33

bu üniversiteyi cok seviyorum .. bence izmirde ege üniversitesinden sonra en güclü üniversite bu olabilir

İsmail Kılıçaslan
8 yıl önce - Cum 17 Hzr 2011, 10:01

Türkiye güzel ve modern bir eğitim tesisine kavuştu.
Hayırlı olsun

hamdi levent
8 yıl önce - Cum 17 Hzr 2011, 15:10

tıp fakültesi ne zaman açılacak?

Yusuf Esengül

8 yıl önce - Cum 17 Hzr 2011, 15:14

Alıntı:
tıp fakültesi ne zaman açılacak?

Şu aşamada Tıp Fakültesi yok bildiğim kadarıyla. Belki uzun vadede düşünülür.

Gediz Üniversitesinin kardeşi ŞİFA ÜNİVERSİTESİ tamamen tıp ağırlıklı bişr üniversite. Bu yıl açıldı. Tıp Fakültesi, Diyetisyenlik, Diş Hekimliği, Eczacılık, Hemşirelik ve Fizik Tedavi Rehabilitasyon alanlarında eğitim verecek.

sayfa 5
ANA SAYFA -> İZMİR