Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 17
Perersin

13 yıl önce - Sal 17 Mar 2009, 11:49

Nurettin Şen kendisi de başarısızdı ama özellikle Halkalı çöplüğü konusunda az didişmediler o zamanlar. Diğer konulara da yansıdı bu iddialaşma ve öylece sürüp gitti. Sonraki dönemde yine Büyükşehir ile aynı partiden olmayan Halidun Özbatur da çok sıkıntılar çekti.

İSMAİL ÇELİK

13 yıl önce - Sal 17 Mar 2009, 13:36

Alıntı:
Nurettin Şen kendisi de başarısızdı ama özellikle Halkalı çöplüğü konusunda az didiş
mediler

Adam çöpleri düzenli toplatmıyor;Halkalı'ya çöp aktarma yapmam diye gösteri yapıyordu.Ama aynı fırkadan olnal ilçeler daha şanslı bu hakikat.Beşiktaşlı'yım bende biliyorum.

Ali Cemal
13 yıl önce - Sal 17 Mar 2009, 14:59

Alıntı:
Topbaş'ın hizmet olarak eşit davrandığını düşünüyorum. Ancak hükümete güvenmiyorum. Son dönemde yapılan açıklamaları hepiniz biliyorsunuz. Hizmet görmek istiyorsanız bizim adayımızı seçin vb. söylemler dolaşıyor ortada. Bakanlar, milletvekilleri bile söylüyor bunları. Ayrıca yıllarca Küçükçekmece'de yaşadım ve Tayyip Erdoğan'ın farklı partiden diye köstek olduğu belediye başkanlarına sahip oldum.

Böyle komik zanlarla insanların kafasını karıştırmaya gerek yok belediye hizmeti partiye göre vermediğini İstanbul metrosu ile anlayabilirsiniz. Eğer partiye göre verse Taksim (Şişli) den başlayan metro Levent (Beşiktaş) ta bitmezdi ve aradaki hiçbir yerde kendi partisinin sınırı olamayan bir metro hattı sonrasında eminönünde biten metroyu yine kabataşa uzatarak (Beşiktaş) aykırı partilere hizmet vermeyeceğim demediğinin göstergesidir. Bunun daha Yüzlerce kavşak spor salonu İETT vb. örneği var bunları buraya yazmaya gerek yok...

Bu metrobus Beylikdüzüne uzayacak ama 2009 haziranında olmayacak bu bunun nedenide bekleyelim belediyeyi kim kazanacak değil ARAÇ SIKINTISIDIR malum Capacity araçlar kartondan yapılmadığı için ve bunlar pirinç olmadığı için üretelim kenara stok yapalım eritiriz gibi düşünülmeyeceğinden araçların siparişinden 1 sene sonra teslim alabiliyorsunuz... Belediye bu dezavantajı gördüğü için ve araçsız bir metrobus hattının bir işe yaramadığını bildiği için sarkıtma yapıyıor

yigit arslan

13 yıl önce - Sal 17 Mar 2009, 15:27

Her şey bir yana B.Çekmece belediye başkan adaylarından birisinin seçim afişinde ''metrobüse hazır mısınız?'' yazıyor..hatta tek akbille B.Çekmece-Kadıköy yazıyor..Sizce tek biletle B.Çekmece-Kadıköy yolculuğu mümkün mü??

Perersin

13 yıl önce - Sal 17 Mar 2009, 22:47

Alıntı:
Böyle komik zanlarla insanların kafasını karıştırmaya gerek yok

Merak etmeyin hükümet CHP olsaydı da aynı zanda olurdum.

hakanaydın
13 yıl önce - Çrş 18 Mar 2009, 13:02

Kartondan yapsınlar çabuk bitecekse, maliyeti de çok olmaz, kriz var malum

Akın Kurtoğlu

13 yıl önce - Çrş 18 Mar 2009, 16:51

Alıntı:
Sizce tek biletle B.Çekmece-Kadıköy yolculuğu mümkün mü??

Alif_f gibi pratik (!) arkadaşlar bastırırlarsa, Tekirdağ-Gebze bile tek biletle mümkün...

Büyükçekmece'den gelen metrobüsler Yenibosna-İncirli ya da Edirnekapı civarlarından geri döndürülürler muhtemelen. Aktarma ile de Kadıköy yönüne devam ederler...

Akın KURTOĞLU

Orhan Kınık

13 yıl önce - Pzr 22 Mar 2009, 14:06

Bu hat geçikecek. Kadir Topbaş, tvnet'te yaptığı açıklamada, Beylikdüzü'nde trafği yer altına alacağını, Beylikdüzü'ne trafikten arınmış büyük bir meydan yapacağını , dolasıyısıyla Beylikdüzü'ne metrobus'un gecikeceğini ifade etti. Görünen o ki 2 yıl daha bekleceyeceğiz.

teme
13 yıl önce - Pzr 22 Mar 2009, 14:23

Bayılıyorum bu adamların icraat heveslerine, her iş bitti şimdi trafiği yer altınamı alacaklarmış ? çok para harcayabilmenin pratik yolunu böye buldular herhalde.

Sormazlar tabi adama kaç senedir orada oturanları minibüs mafyasına teslim edip herkesi mecburen araba sahibi yaptınız ardından trafik içinden çıkılmaz hale gelince gene problemi öteleyip trafiği yer altına almak gibi pratik çözümler üretiyorsunuz, afferim size...

Araç yok ne demek edirnekapı garajında çil çil metrobüsler var çalıştırsınlar o hatta

Orhan Kınık

13 yıl önce - Pzr 22 Mar 2009, 14:28

Alıntı:
Bayılıyorum bu adamların icraat heveslerine, her iş bitti şimdi trafiği yer altınamı alacaklarmış ? çok para harcayabilmenin pratik yolunu böye buldular herhalde.

Yap işlet devret modeli uygulanacakmış. Belediye'nin kasasından bir şey çıkmıyor. Proje fena değil aslında. Tek kötü yanı metrobus'un gelişini geciktirecek olmasıdır.

sayfa 17
« önceki   123 ... 1617181920   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM